Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Και εγω ετσι το βλεπω αλλα εχοντας φαει την ...... δυο τρεις φορες φετος σκεφτομαι να μπω και να τους αρχισω το δουλεμα. Η αδιαφορια σκετη δεν βοηθα και κυριως δεν ειναι ικανη να τους διωξει, οποτεθα αρχισω εγω να τους δουλευω και ετσι θα περνα και πιο ανετα η μερα αλλα και θα βγαλω το άχτι μου...Ξερεις τα κομματοσκυλα ειναι σαν τους ταβερνιαριδες σε μια 5ημερη εκδρομη...θα σου πρηξουν τα πνευμονια οποια απαντηση και αν παρουν στην αρχικη τους ερωτηση "παιδια ,εχετε φαει;" ...Επομενως πρεπει να στραφουμε σε αλλους τροπους τις πρωτες κυριως μερες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Και εγω ετσι το βλεπω αλλα εχοντας φαει την ...... δυο τρεις φορες φετος σκεφτομαι να μπω και να τους αρχισω το δουλεμα. Η αδιαφορια σκετη δεν βοηθα και κυριως δεν ειναι ικανη να τους διωξει, οποτεθα αρχισω εγω να τους δουλευω και ετσι θα περνα και πιο ανετα η μερα αλλα και θα βγαλω το άχτι μου...Ξερεις τα κομματοσκυλα ειναι σαν τους ταβερνιαριδες σε μια 5ημερη εκδρομη...θα σου πρηξουν τα πνευμονια οποια απαντηση και αν παρουν στην αρχικη τους ερωτηση "παιδια ,εχετε φαει;" ...Επομενως πρεπει να στραφουμε σε αλλους τροπους τις πρωτες κυριως μερες !

ε το πολυ πολυ βαζω τα ακουστικα μου ακουω μουσικουλα! :music:....και τους γραφω!;):hehe:

ε που θα παει απο ενα σημειο και μετα θα βαρεθουν και θα φυγουν!:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η αλήθεια ειναι αν το κομματόσκυλο είναι ψηλή γαλανομάτα δύσκολα θα μπορώ να αντισταθώ και να παίξω τον αδιάφορο ή να ακούω μουσικούλα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ε το πολυ πολυ βαζω τα ακουστικα μου ακουω μουσικουλα! :music:....και τους γραφω!;):hehe:

ε που θα παει απο ενα σημειο και μετα θα βαρεθουν και θα φυγουν!:upside:

Καλοοο...Αλλα ετσι δεν θα σε πλησιασουν τα μελλοντικα φιλαρακια. . .Μια καλη λυση θα ηταν να εχει καποιος ενα περιστροφο κατω απο την μπλουζα και με το που θα βρισκονται με τα φυλλαδια σε ακτινα 5 μετρων να του φυτευει μια στο κεφαλι ...αλλα και παλι δεν θα σε πλησιασει κανεις :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Καλοοο...Αλλα ετσι δεν θα σε πλησιασουν τα μελλοντικα φιλαρακια. . .Μια καλη λυση θα ηταν να εχει καποιος ενα περιστροφο κατω απο την μπλουζα και με το που θα βρισκονται με τα φυλλαδια σε ακτινα 5 μετρων να του φυτευει μια στο κεφαλι ...αλλα και παλι δεν θα σε πλησιασει κανεις :hmm:

:rofl::rofl::jumpy::jumpy:

θα παρω ενα νερομπιστολο , θα φοραω μια ζακετα και θα ανοιξω λιγο την ζακετα οπως κανουν στις ταινιες να το δουν και να τρομαξουν!:redface:

οσο για τα ακουστικα....θα τα φοραω στην αρχη μεχρι να μπω μεσα και να αρχισω να φτιαχνω τα χαρτια....ε νομιζω οτι τα κομματοσκυλα στεκονται στην πορτα ή καπου εκει! οποτε μετα θα τα βγαλω και θα γνωρισω τα φιλαρακια!:P

προτεινω να ονομαστει το θεμα 'τροποι εξόντωσης κομματόσκυλων!':hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ε το πολυ πολυ βαζω τα ακουστικα μου ακουω μουσικουλα! :music:....και τους γραφω!;):hehe:

ε που θα παει απο ενα σημειο και μετα θα βαρεθουν και θα φυγουν!:upside:

δεν πιάνει!!!!! σκηνικό:
περιμένω το λεοφωρείο για τη σχολή-μαζί με πολλά ακόμα παιδιά-, με μουσική στο φουλ στα ακουστικά.
βλεπω να με πλησιάζει από απόσταση ένας τύπος με ριζοσπάστη και επειδή στη σχολή μου τα παιδιά της συγκεκριμένης παράταξης γίνονται λίγο ενοχλητικά-για να μην παρεξηγηθώ, σε προσωπικό επίπεδο δεν έχω κάτι εναντίον κανενός, μπορεί στην καθημερινότητα τους τα παιδιά οποιοσδήποτε παράταξης να είναι τρομερά, αλλά όταν σε βλέπουν σαν μια ψήφο, εμένα με εκνευρίζει και με ενοχλέι-
για να επανέλθω λοιπόν, και ενώ έχω αρχίσει να πορώνομαι με το self esteem των offspring, ερχεται και καθεται διπλα μου. εγώ συνεχίζω να κοιτάζω ευθεία, και καλα ότι δεν τον εχω δει και ακουω μουσικη... ε. με σκουνταει και αρχίζει να μου μιλάει....
από ευγένια απάντησα... ίσως θα έπρεπε να πω απλώς "δεν βλέπεις οτι ακουω μουσική?", αλλά γενικά δεν είναι του χαρακτήρα μου να τσακώνομαι έτσι... εν τέλει βέβαια του την είπα, σε αυτά που μου έλεγε με πολιτικά επιχειρήματα όμως :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγω συμφωνω πως η αδιαφορια δεν θα λυσει το ποβλημα απλα θα το παρατεινει λιγο.Οταν σου πιασουν την κουβεντα θα φερθεις ως ανθρωπος, ουτε σαν σκυλος ουτε σαν αρνι!!Αν αρχισει τα πολιτικα (που θα τα ρχισει,δεν μπορει!!) θα του πεις και συ την αποψη σου ομορφα και ωραια, ομωσ με στυλ που δεν σηκωνει 2η κουβεντα,και θα ξεκοψει.Τουλ.ετσι θα κανω και εγω,θα τους την λεω με εμμεσο αλλα κατανοητο τροπο....!!!!!;)

Οσο αφορα την 1η μερα τοσο δυσκολη διαδικασια εχει η ρυμαδα η εγγραφη που σωνει και καλα χρειαζομαστε ενισχυσεις;;;;;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Οσο αφορα την 1η μερα τοσο δυσκολη διαδικασια εχει η ρυμαδα η εγγραφη που σωνει και καλα χρειαζομαστε ενισχυσεις;;;;;):)

ποση ωρα περιπου διαρκει η εγγραφη? (ποση ωρα θα μας τα πρηζουν δλδ?) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Καλα ε,εχει διμηουργιθει η εντυπωση οτι τα κομματοσκυλα ειναι ο μπαμπουλας και με το που θα πατησεις το ποδι σου στην σχολη θα σε κυνηγανε και θα τους αποφευγεις σαν να παιζεις pacman.
Χαλαρωστε παιδια δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Καλα ε,εχει διμηουργιθει η εντυπωση οτι τα κομματοσκυλα ειναι ο μπαμπουλας και με το που θα πατησεις το ποδι σου στην σχολη θα σε κυνηγανε και θα τους αποφευγεις σαν να παιζεις pacman.
Χαλαρωστε παιδια δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα
Κι ομως, ειναι ΤΟΣΟ τραγικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Καλα ε,εχει διμηουργιθει η εντυπωση οτι τα κομματοσκυλα ειναι ο μπαμπουλας και με το που θα πατησεις το ποδι σου στην σχολη θα σε κυνηγανε και θα τους αποφευγεις σαν να παιζεις pacman.
Χαλαρωστε παιδια δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα


κριμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Nope ! Τις σημειώσεις σου της δίνουν ακόμα κι αν δεν είσαι στην παράταξή τους για να σε καλοπιάσουν και να αισθάνεσαι υποχρεωμένος απέναντί τους. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις, αν δεν θες να μπεις στην παράταξη, είναι να τους εκμεταλλεύεσαι όσο πιο πολύ μπορείς (Με την καλή έννοια. Δηλαδή να παίρνεις σημειώσεις, παλιά θέματα, πληροφορίες για μαθήματα κτλ)
και μια ερωτηση που παντα ειχα,αν παω και ενταχθω σε μια παραταξη,τι κερδιζω;;;:hmm::hmm::hmm:

Καλα τα ειπες! Τα κομματοσκυλα που εχουν διαλυσει τα πανεπιστημια! Πρεπει να εισαι σε καποια παραταξη για να παρεις σημειωσεις τους κ.α. :mad::mad::mad:
περα απο την πλακα δλδ αν ειμαι στο 2ο ετος δεν θα μου δωσουν σημειωσεις αν δεν ειμαι σε καποια πολιτικη παραταξη;;;

Η αλήθεια ειναι αν το κομματόσκυλο είναι ψηλή γαλανομάτα δύσκολα θα μπορώ να αντισταθώ και να παίξω τον αδιάφορο ή να ακούω μουσικούλα :redface:
χεχε συμφωνω,θεος:worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
πέρσι μας περίμεναν έξω από το πανεπιστήμιο, στην απέναντι πλευρά του δρόμου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Την έχουν στημένη στις γωνίες, είναι γελοίο πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
πέρσι μας περίμεναν έξω από το πανεπιστήμιο, στην απέναντι πλευρά του δρόμου...:P
Εμένα με κατάλαβαν από μακριά ότι ήμουν ψάρακλας...κρατούσα και φάκελο με τα χαρτιά για την εγγραφή:P...με συνοδεία πήγα στη γραμματεία, χωρίς να τη χρειάζομαι!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Εμένα με κατάλαβαν από μακριά ότι είμαι ψάρακλας...κρατούσα και φάκελο με τα χαρτιά για την εγγραφή:P...με συνοδεία πήγα στη γραμματεία, χωρίς να τη χρειάζομαι!:whistle:
και μεις ψαρούκλες ήμασταν, don't worry :whistle: περνάει ο καιρός και ξε-ψαρώνεις - μπαίνεις στο νόημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ελπιζω μονο να με αφησουν να κανω την εγγραφη με την ησυχια μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ελπιζω μονο να με αφησουν να κανω την εγγραφη με την ησυχια μου :P
Ολοι με αυτη την ελπιδα πηγαμε για την εγγραφη αλλα....:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ολοι με αυτη την ελπιδα πηγαμε για την εγγραφη αλλα....:whistle::P
η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Με την ελπιδα θα μεινετε...:/::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top