Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατί λέω ψέμματα στον εαυτό μου; :/:
Γιατί αρνούμαι τα πάντα; :(
Μακάρι να μην έχεις δίκαιο...μακάρι αλλά... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μια αλλαγη στο 4 παρακαλω..and get a fucking tip!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ωραία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...έχω ξεχάσει πως γίνεται...το φλέρτ...Το άλλο είναι σαν το ποδήλατο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
...έχω ξεχάσει πως γίνεται...το φλέρτ...Το άλλο είναι σαν το ποδήλατο... ;)

΄Ερχεται από το σπίτι να σε πάρει με ένα κόκκινο τριαντάφυλλο... σου δίνει ένα πεταχτό φιλί στο στόμα και στο προσφέρει... έπειτα σε πάει για ένα ρομαντικό δείπνο ή ποτό...ενδιάμεσα σου λέει πόση όμορφη είσαι (και ο ίδιος ξέρει ότι εσύ έγινες όμορφη μόνο γι' αυτόν :) )

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι θα υπάρξει κάποιος άνθρωπος που θα μας το θυμίσει...γιατί εμείς θα του το βγάλουμε... απλά δεν το βρίσκουμε εύκολα... αλλά όταν το βρούμε το ζούμε έντονα γιατί απλά περιμέναμε τόσο καιρό για να μας έρθει....

(είχα να το ζήσω αυτό το σκηνικό χρόνια...το έζησα την Παρασκευή... έτσι ξαφνικά....τώρα απλά ζω τις στιγμές που μας μένουν...το αύριο δεν το ξέρω..λέω ότι δεν με νοιάζει...λέω ψέμματα και στους δυο μας... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το κόκκινο φουστάνι.. μπα, δεν μπορεί να είναι τυχαίο, είναι που επειδή είναι το αγαπημένο μου, αλλά και δικό του αγαπημένο.. :inlove:

"Βάλε το κόκκινο φουστάαααανι, εκείνο που σε κάαααανει να μοιάζεις πυρκαγιάααααααα.."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Να γράψω και την Πέμπτη να τελειώνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ας ξανατολμήσει να μου ξαναμηλήσει έτσι και δεν πρόκειτε να πληρωθεί ποτέ, το παλιοσούργιελό, που πήρε λές και είναι το αφεντικό μου, η παλιογομάρα:mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νύχτες δίχως όνομα, νύχτες χωρίς σκοπό
Χαμένοι από χέρι, χαμένοι και οι δυο
Ανόητες αγάπες ανόητα φίλια
Λόγια, λόγια, λόγια, λόγια ψεύτικα
Λόγια, λόγια ψεύτικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
...έχω ξεχάσει πως γίνεται...το φλέρτ...Το άλλο είναι σαν το ποδήλατο... ;)

΄Ερχεται από το σπίτι να σε πάρει με ένα κόκκινο τριαντάφυλλο... σου δίνει ένα πεταχτό φιλί στο στόμα και στο προσφέρει... έπειτα σε πάει για ένα ρομαντικό δείπνο ή ποτό...ενδιάμεσα σου λέει πόση όμορφη είσαι (και ο ίδιος ξέρει ότι εσύ έγινες όμορφη μόνο γι' αυτόν :) )

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι θα υπάρξει κάποιος άνθρωπος που θα μας το θυμίσει...γιατί εμείς θα του το βγάλουμε... απλά δεν το βρίσκουμε εύκολα... αλλά όταν το βρούμε το ζούμε έντονα γιατί απλά περιμέναμε τόσο καιρό για να μας έρθει....

(είχα να το ζήσω αυτό το σκηνικό χρόνια...το έζησα την Παρασκευή... έτσι ξαφνικά....τώρα απλά ζω τις στιγμές που μας μένουν...το αύριο δεν το ξέρω..λέω ότι δεν με νοιάζει...λέω ψέμματα και στους δυο μας... )

Το κόκκινο φουστάνι.. μπα, δεν μπορεί να είναι τυχαίο, είναι που επειδή είναι το αγαπημένο μου, αλλά και δικό του αγαπημένο.. :inlove:

"Βάλε το κόκκινο φουστάαααανι, εκείνο που σε κάαααανει να μοιάζεις πυρκαγιάααααααα.."
Χαίρομαι για τα κορίτσια πιο πάνω! :thumbsup:
Και φυσικά και για τους αντίστοιχους συνοδούς τους. :)


Πάντα τέτοια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εεεεεεε... ντεν έκω συνοντό καρντιά μου... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eυχαριστούμε Γιώργη :)

Πως θα αποφυγω τώρα αυτό που βαριεμαι χωρίς να φάω κράξιμο; :hmm:

Και γιατί μερικές φορές νομίζω πως μαζί μιλάμε, αλλά χώρια καταλαβαινόμαστε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εεεεεεε... ντεν έκω συνοντό καρντιά μου... :redface:
Just believe in it and it won't be far. :)

Eυχαριστούμε Γιώργη :)
:D

Πως θα αποφυγω τώρα αυτό που βαριεμαι χωρίς να φάω κράξιμο; :hmm:
Βάλε ωτοασπίδες. :D

Και γιατί μερικές φορές νομίζω πως μαζί μιλάμε, αλλά χώρια καταλαβαινόμαστε; :confused:
Makes the whole thing... spicy. :)








//Ο προσωπικός σας ψυχολόγος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
γιατι υπαρχει τοση αχαριστια στον κοσμο θεε μου...γιατι;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Thanx Γιωργάκι....:redface:


Σκέφτομαι ότι ο δικός μου συνοδός (σου κλέβω την ατάκα :P) το τελευταίο διάστημα με έχει δει στο μαύρο μου το χάλι... Να φυσάω συνέχεια την μύτη μου...να είμαι χλωμή μετά το στομαχικό ίλιγγο, να έχω βγάλει ένα απαίσιο έρπη στα χείλη μου... τα μαλλιά μου να είναι χάλια... εγώ να νιώθω ότι είμαι η πιο άσχημη γυναίκα κι αυτός να είναι εκεί... να με κρατάει το χέρι... να με κρατάει αγκαλιά... να με φιλάει... να μην με αφήνει από δίπλα του....όπου και να είμαστε... λες κι έτσι και με αφήσει λίγο θα με χάσει....

Πως θα είμαι Βόλο όταν έχω ήδη συνηθίσει την συνεχή παρουσία του δίπλα μου; :/: (ακόμα και όταν είμαι στέκι...δίπλα μου κάθεται :P)
Όταν ακόμα και στα μαύρα μου τα χάλια αυτός μου λέει πόσο όμορφη είμαι; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εσύ αποπάνω καλά θα είσαι! :clapup:

Βάλε ωτοασπίδες. :D

Makes the whole thing... spicy. :)
//Ο προσωπικός σας ψυχολόγος. :P

:bigarmhug

Βαριεμαι να παω να κανω μπάνιο μαμώτο.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι ΠΑΡΑ πολύ απλό. :)


Βλέπει "κάτω" από την επιφάνεια, Βικάκι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εσύ αποπάνω καλά θα είσαι! :clapup:

Αν δεν είμαι..ξες εσύ... θα σε πρήζω :P και εσύ θα μου ουρλιάζεις να συνέλθω όπως το μεσημέρι ;)
:kissing: :bigarmhug :hug:

Βαριεμαι να παω να κανω μπάνιο μαμώτο.. :|
Κι εγώ...αλλά πρέπει...επίσης βαριέμαι να πλύνω τα πιάτα και να σφουγγαρίσω :P

Είναι ΠΑΡΑ πολύ απλό. :)


Βλέπει "κάτω" από την επιφάνεια, Βικάκι. :)

Υπονοείς ότι είμαι άσχημη; :mad: :P

Απλά μου έχει κάνει τόσο πολύ εντύπωση η συμπεριφορά του... το πόσο δίπλα μου είναι σε κάτι που δεν μετράει καιρό... Αν ήμουν άντρας και με έβλεπα έτσι θα με παρατούσα χωρίς πλάκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εεεεε...
ελα να παμε σ'ενα μερος ανθρωπος να μην υπαρχει
ουτε νεος ουτε γερος μονο να'μαστε μοναχοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ζιουζιτσουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top