Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
The 4400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Lost
The big bang theory
Supernatural
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lost αν και αρχιζει να χαλαεει... F.R.I.E.N.D.S δεν υπαρχει σειρα με περισσοτερο γελιο.... ολες οι season οσες φορες και να τις δει καποιος......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Και μάλιστα μεγάλη.Αποφάσισα λοιπόν να δω κάποιες αξιόλογες αμερικάνικες σειρές(κατ' εμε) που παρακολουθούσα τυχαία και μου έχουν τραβήξει την προσοχή.Μέσα σε 5 μέρες έχω δει 2 κύκλους και 5 επεισόδεια από το greys anatomy(από video club) που το έχω αγαπησει και έχω πάθει πλάκα.Απλά ήθελα μία γνώμη αν είναι κακό να βλέπω τόσα επεισόδεια την μέρα,αν είναι 100% σίγουρο πως δεν θα το απολαύσω γιατι εγω το απολαμβανω ενω ολοι λενε (σκασιλα μου αλλα..) πως δεν απολαμβανεις μια σειρα αν εχεις δει 48 πανω κατω επεισοδια της μεσα σε μια βδομαδα..Αν πορωνοσασταν αγρια:P με μια τετοια σειρα θα πραττατε οπως εγω?:P:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Την πρώτη φορά που είδα Death Note χρειάστηκα ένα σαββατοκύριακο. 37 επεισόδια. Βέβαια εντάξει να μη μπω στη διαδικασία να τα συγκρίνω, με τη δυσκολία του Grey's να 'ναι μόνο αν θα καταλάβεις ποιοι πηδιούνται στην αποθήκη δε θα 'ναι δίκαιο. :P

Αλλά OΚ, αυτό που λέω είναι ότι αν γουστάρεις τη σειρά ο ρυθμός είναι δικό σου θέμα. Αν δε νομίζεις ότι πρέπει να πηγαίνεις πιο αργά να μην πηγαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sgt.Cross

Νεοφερμένος

Ο Sgt.Cross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έχω πορωθεί ήδη εδώ και καιρό!!
Με Prison Break, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Mentalist, FlashForward, Numb3rs, Tru Calling, και ένα μπούγιο από ελληνικές σειρές...
Σοβαρά, το pc το έκανα τηλεόραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Έχω δει τα πάντα απο Grey's Anatomy, Prison Break, One Tree Hill, Desperate Housewives, Charmed, LOST, The Vampire Diaries, Private Practice και άλλες "μικρότερες" παραγωγές όπως Gates, Damages κτλ που παίζονται στην Αμερική συνήθως το καλοκαίρι! Τώρα μάλιστα περιμένω να κατέβει η τρίτη σεζόν του Damages! :D Και εννοείται δεν αφήνω κενά πουθενά! Τα βρίσκω όλα απο την αρχή και ποτέ τηλεόραση γιατί σίγουρα θα χάσω κάποιο. :redface:

Να δω τώρα που θα παω Γ' πως θα προλαβαίνω να βλέπω τα επεισόδια της βδομάδας(εννοώ σ'αυτά που έχω φτάσει στον κύκλο της Αμερικής)! Μάλλον θα τα αφήσω το καλοκαίρι να τα δω μαζεμένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sgt.Cross

Νεοφερμένος

Ο Sgt.Cross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Να δω τώρα που θα παω Γ' πως θα προλαβαίνω να βλέπω τα επεισόδια της βδομάδας(εννοώ σ'αυτά που έχω φτάσει στον κύκλο της Αμερικής)! Μάλλον θα τα αφήσω το καλοκαίρι να τα δω μαζεμένα!!

Δεν είναι τπτ!!! Άλλωστε ένα καινούριο επεισόδιο κρατάει 40 λεπτά... όσο ένα διάλειμμα διαβάσματος! :P
Εγώ φέτος έβλεπα Grey's και Mentalist τα καινούρια, παράλληλα έβλεπα OTH, Numb3rs, κλπ. αλλά την περίοδο των εξετάσεων σταμάτησα για λίγο και τα είδα και τα υπόλοιπα 3-4 μετά τις ενδοσχολικές... όταν λέμε πόρωση... :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ειδα 500+ επεισοδια του Οne Piece σε μολις 1,5 μηνα....
Τωρα περιμενω καθε κυριακη ενα νεο επεισοδιο!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Επειση το video club δεν τις εχει ολες τις σειρες τα παιρνετε απο καποιο site? ή τα βλεπετε απο internet?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλα οι αμερικανικες σειρες ειναι μεγαλη πορωση.. για το Vampire Diaries καθομαι και ξενυχταω καποιες φορες για να δω το καινουριο επεισοδιο live..

Επειση το video club δεν τις εχει ολες τις σειρες τα παιρνετε απο καποιο site? ή τα βλεπετε απο internet?:P

εγω τα κατεβαζω με torrent..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μου στελνεις σε μηνυμα κανενα Link?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
προς το παρων βλεπω το csi las vegas ειμαι 6 σεζον 10ο επεισοδιο...εχω κατεβασει στον υπολογιστη(για ολα τα φοιτητικα χρονια απο τι φαινεται χαχα) τα dexter spartacus and the blood sand hercules charmed komissar rex supernatural heroes dr house csi new york και συνεχιζω
επισης εχω δει prison break kai kyle xy μεχρι εκει που το σταματησανε :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
προς το παρων βλεπω το csi las vegas ειμαι 6 σεζον 10ο επεισοδιο...εχω κατεβασει στον υπολογιστη(για ολα τα φοιτητικα χρονια απο τι φαινεται χαχα) τα dexter spartacus and the blood sand hercules charmed komissar rex supernatural heroes dr house csi new york και συνεχιζω
Α ρε πορωμένο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
προς το παρων βλεπω το csi las vegas ειμαι 6 σεζον 10ο επεισοδιο...εχω κατεβασει στον υπολογιστη(για ολα τα φοιτητικα χρονια απο τι φαινεται χαχα) τα dexter spartacus and the blood sand hercules charmed komissar rex supernatural heroes dr house csi new york και συνεχιζω
επισης εχω δει prison break kai kyle xy μεχρι εκει που το σταματησανε :@

αχ αχ αχ! Αν αρχίσω την λίστα , δεν 8α σταματήσω. Glee, How I met your mother, 30 Rock, THe big Bang Theory, Pretty Little Liars... συν αλλες 500+ σειρές !! Όντως για όλα τα φοιτητικά μας χρόνια!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
κανουμε καλη προετοιμασια χαχα! εγω εγραψα αυτες που σκοπευω να δω πρωτα..εχει και αλλες η λιστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
και γω παλιά είχα τρελό κόλλημα.απ το lost και το 24 έκανα διάλλειμα μόνο για τουαλέτα:eek: εδώ και δυο χρόνια βέβαια έχω πάει στο άλλο άκρο.με κουράζουν όλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εμένα πλέον δε χώραγε άλλα το macbook, οπότε πήραμε με τον αδερφό μου έναν σκληρό με wifi για να τον μοιραζόμαστε :P 3 TB
Τώρα μεταφέρω όλους τους κύκλους από τα Bones, GG, Dexter, True Blood, House, Criminal Minds, Game of Thrones, Moonlight, Nip/Tuck :P
Φέτος λέω να τα μειώσω, θα βλέπω μόνο τα νέα επεισόδια από το Bones και το GG .


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλα και εγω αν ειχα αφησει οοοολες τις σειρες που εχω δει(καμια 20ρια) θα ειχε γεμισει προ πολλου.. εχω αφησει μονο TVD, GG και TB που τα βλεπω ξανα και ξανα συχνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Στο σημείο αυτό, ας κάνουμε μια υπενθύμιση.:D

Δεν επιτρέπονται μηνύματα που περιέχουν οτιδήποτε σχετικό με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού και συστημάτων καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες που περιέχουν τέτοιο περιεχόμενο ή ακόμη και torrents τα οποία αναφέρονται σε εμπορικά προγράμματα ή σε παράνομα αντίγραφα έργων που προστατεύονται από την νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Επίσης απαγορεύονται οι αναφορές σελίδων που είτε χρησιμοποιούν την τεχνολογία streaming, είτε οδηγούν σε άλλες σελίδες διακίνησης αρχείων χωρίς την απαραίτητη άδεια. Στην απαγόρευση αυτή συμπεριλαμβάνονται και οι λέξεις-κλειδιά που εύκολα μπορούν να συσχετιστούν με συγκεκριμένες πηγές παράνομου υλικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top