Θα φιλούσατε κάποιον άγνωστο;

Θα φιλούσατε κάποιον άγνωστο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
  • Ναι

    Ψήφοι: 21 51.2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 16 39.0%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 9.8%

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ετσι στα καλά καθούμενα, ή να πείτε ένα γειά πρώτα πώς σε λένε, και μετά να γίνει η δουλειά ??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
που?
και γιατι?

εαν με γουσταρε και
ηθελα και καλα να τον βοηθησω να ξεμπλοκαρει
γιατι οχι...στον ερωτα ολα επιτρεπονται γαρ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Δηλαδη σου έρχεται τώρα ένας τύπος, δεν τον ξέρεις δεν σε ξέρει
-Καλημέρα...
-Καλημέρα...--->Σματς..Σμουτς;

μου φαίνεται κάπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Μου αρέσει να δίνω τυπικά φιλιά στο μάγουλο όταν χαιρετάω με την συνθήκη ότι έχουμε ξαναπεί κάποια «γεια» και μόνο αν το άτομο που χαιρετάω είναι μια άγνωστη κοπέλα. Το φιλί στο μάγουλο δεν είναι πρόστυχο. Το μυαλό πολλών ανθρώπων είναι πρόστυχο. Νομίζω ότι ένα απλό φιλί στο μάγουλο μας φέρνει πιο κοντά ως ανθρώπους. Όπως και μια αγκαλιά..Δυστυχώς όλα τα έχετε βαφτίσει: πέσιμο, έρωτα και σεξ..Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μου αρέσει να δίνω τυπικά φιλιά στο μάγουλο όταν χαιρετάω με την συνθήκη ότι έχουμε ξαναπεί κάποια «γεια» και μόνο αν το άτομο που χαιρετάω είναι μια άγνωστη κοπέλα. Το φιλί στο μάγουλο δεν είναι πρόστυχο. Το μυαλό πολλών ανθρώπων είναι πρόστυχο. Νομίζω ότι ένα απλό φιλί στο μάγουλο μας φέρνει πιο κοντά ως ανθρώπους. Όπως και μια αγκαλιά..Δυστυχώς όλα τα έχετε βαφτίσει: πέσιμο, έρωτα και σεξ..Έλεος.

ή οι επιλογές:

  1. σχέση για τα μάτια του κόσμου (και των συγγενών ή και των φίλων μας)
  2. σχέση μέσω sms / κλήση με απόκριψη / αναπάντητες κλήσεις
  3. σχέση μέσω facebook ή msn
  4. σχέση αναμονή στο ακουστικό (Μήτσο είμαι κρυωμένη)
  5. σχέση ρουτίνας λόγω ρουτίνας ===> βραδυές μοναξιάς σε ψηφιακά μέσα κοινωνικής δικτύωσης
  6. σχέση-δικαιολογία ή σχέση-ψέμα: σχέση με φαντάρο (μόνο για κοπέλες)
  7. σχέση από αυτή που πουλάει η αγορά (ένας νέος, μια νέα,..και τα υπόλοιπα μέσω συναισθήματος :D)


ενω εσυ ολες τις σχεσεις τις βαφτιζεις επιφανιακες και για τα ματια του κοσμου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Θα μιλήσω από προσωπική εμπειρία και θα πω μόνο αυτό...Εάν έχεις πιει λίγο όλα γίνονται....Λίγο να σου χορέψει η άλλη σου φαίνεται τόοοοοσο ωραίααααααα!!! και το ότι δεν την ξέρεις πάβει να αποτελεί πρόβλημααααα!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Μου αρέσει να δίνω τυπικά φιλιά στο μάγουλο όταν χαιρετάω με την συνθήκη ότι έχουμε ξαναπεί κάποια «γεια» και μόνο αν το άτομο που χαιρετάω είναι μια άγνωστη κοπέλα. Το φιλί στο μάγουλο δεν είναι πρόστυχο. Το μυαλό πολλών ανθρώπων είναι πρόστυχο. Νομίζω ότι ένα απλό φιλί στο μάγουλο μας φέρνει πιο κοντά ως ανθρώπους. Όπως και μια αγκαλιά..Δυστυχώς όλα τα έχετε βαφτίσει: πέσιμο, έρωτα και σεξ..Έλεος.
Έχω την εντύπωση πως το ερώτημα δεν αναφέρεται σε φιλί στο μάγουλο... και με άτομο τελείως άγνωστο. :worry:

Μου διαφεύγει κάτι; :worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Θα μιλήσω από προσωπική εμπειρία και θα πω μόνο αυτό...Εάν έχεις πιει λίγο όλα γίνονται....Λίγο να σου χορέψει η άλλη σου φαίνεται τόοοοοσο ωραίααααααα!!! και το ότι δεν την ξέρεις πάβει να αποτελεί πρόβλημααααα!!!!! :D:D:D
Εμένα μου άρεσε το "αν έχεις πιει λίγο!!":P Το λίγο δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε το "αν έχεις πιει λίγο!!":P Το λίγο δλδ...
Αυτή με προσέγγισε....!!! άρα δεν ήμουνα και πίτα!!! απλά είχα όπως λέμε ''βγει στο κέφιι''!! άμα ήμουνα πίτα υποθέτω δεν θα έμπαινε καν στον κόπο να με αρπάξει χωρίς να την ξέρω καν και να χορεύουμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα μιλήσω από προσωπική εμπειρία και θα πω μόνο αυτό...Εάν έχεις πιει λίγο όλα γίνονται....Λίγο να σου χορέψει η άλλη σου φαίνεται τόοοοοσο ωραίααααααα!!! και το ότι δεν την ξέρεις πάβει να αποτελεί πρόβλημααααα!!!!! :D:D:D

Ζημιά έπαθες θεωρητικέ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Nαι, γιατί όχι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
είμαι πολύ ευχαριστημένη που δεν ενέδωσα όταν μου συνέβη αυτό με έναν πραγματικά άγνωστο... δεν θέλω ρε παιδί μου! για εμένα το φιλί είναι κάτι ξεχωριστό και γλυκούλι...
ευχαριστώ!:pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ναι, θα το εκανα. Αν ειχε προηγηθει ενα εντονο φλερτ, και εβλεπα οτι ειναι ωραιος και του αρεσω ναι. Σιγα. Ολα απο ενα φιλι αρχιζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αν το καλοσκεφτεί κανείς όλοι άγνωστοι είμαστε που με μικρές παρεμβάσεις που κάνουμε γνωριζόμαστε λίγο περισσότερο. Επομένως όλοι έχουμε φιλήσει κάποιον άγνωστο που με τον καιρό έγινε και κομμάτι από την ζωή μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Το θρυλικο φιλι της times square απο εναν ναυτη και μια νεαρα,μετα τη ληξη του πολεμου με το βιετναμ.
Τι της ειπε και τη φιλησε?
Θα σας πω εγω!Τιποτα!


https://en.wikipedia.org/wiki/V-J_Day_in_Times_Square
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Σιγά βρε παιδιά! Μπουκάλα δεν έχετε παίξει; Δεν σας έτυχε ποτέ πάνω στο παιχνίδι, να φιληθείτε με έναν άγνωστο ή μια άγνωστη;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλα το αν θα φιλήσεις κάποιον ειναι θέμα "γνωριμίας" ή όχι; Και αν ναι, πώς προσδιορίζει ο καθένας τη γνωριμία; Φαντάζομαι πως ουκ ολίγοι δεν θα είχαν συστολή να φιλήσουν κάποιον ή ακομα περισσότερο να συνάψουν και σχέση μαζί του ύστερα από λίγες εβδομάδες γνωριμίας, 2-3 συνομιλίες στο fb και ένα τηλεφώνημα στο πρόσχημα ότι " Τώρα πια , ναι , τον ξέρω". Για να γίνει ένα άτομο πραγματικά γνωστός σε κάποιον άλλον πρέπει να περάσει αμέτρητος καιρός. Όλοι από άγνωστοι ξεκινάμε και ύστερα προσπαθούμε να έρθουμε πιο κοντά. Το συναίσθημα ή έστω η παρορμητικότητα και η ορμή του ανθρώπου δεν προσκρούουν σε τέτοιου είδους στεγανά και καλά κάνουν. Οπότε αν γουστάρεις να φιλήσεις έναν άγνωστο - όχι γιατί είσαι τρελός και φιλάς όποιον βλέπεις ή βιαστής αλλα προφανώς γιατί κάτι παίζεται- και γουστάρει και αυτός τότε ποιο είναι το πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top