Οδηγίες για ανώδυνη χυλόπιτα

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μη το λες μη το λες..Τρέλες υπάρχουν πολλλών ειδών.

ναι αλλα τουλαχιστον θα ημουν ενταξει με τον εαυτο μου,οτι δεν του εδωσα καμια ελπιδα,τωρα αν αυτος ειναι μαζοχας δικο του θεμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Τώρα εσύ μπορείς να τον δεις σα φίλο ή κάτι σε φρενάρει


Ναι, τοτε. Και το ειπα οτι μετα απο κανα-δυο χρονια ειμασταν οπως παλια. Ασχετο του οτι πλεον εχω αρχισει να τον αντιπαθω γιατι εχει αρχισει να κανει διαφορα, αλλα αυτο δεν εχει να κανει με τοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Προσωπικά, λέω αυτό που νιώθω χωρίς να σκέφτομαι στιγμή το πώς θα αισθανθεί το άλλο άτομο. Και εγώ έχω φάει ''σκληρές'' χυλόπιτες, και; Δεν θα πεθάνουμε κιόλας. Αρχικά στεναχωριέσαι, πληγώνεσαι, απογοητεύεσαι, απόλυτα κατανοητά και φυσιολογικά αισθήματα, ύστερα όμως βλέπεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα και καταλαβαίνεις ότι πρέπει να προχωρήσεις την ζωή σου. Δεν υπάρχει άλλη επιλογή. Το ''χαϊδεμα αυτιών'' και οι φθηνές δικαιολογίες στα αισθηματικά θέματα (κι όχι μόνο), μόνο κακό κάνουν κατά την γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Προσωπικά, λέω αυτό που νιώθω χωρίς να σκέφτομαι στιγμή το πώς θα αισθανθεί το άλλο άτομο. Και εγώ έχω φάει ''σκληρές'' χυλόπιτες, και; Δεν θα πεθάνουμε κιόλας. Αρχικά στεναχωριέσαι, πληγώνεσαι, απογοητεύεσαι, απόλυτα κατανοητά και φυσιολογικά αισθήματα, ύστερα όμως βλέπεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα και καταλαβαίνεις ότι πρέπει να προχωρήσεις την ζωή σου. Δεν υπάρχει άλλη επιλογή. Το ''χαϊδεμα αυτιών'' και οι φθηνές δικαιολογίες στα αισθηματικά θέματα (κι όχι μόνο), μόνο κακό κάνει κατά την γνώμη μου.

σωστος;)

απλα αν εχεις ζησει κατι δυνατο,μετα ισως σου μεινουν καποιες φοβιες οτι και οι επομενοι/ες θα σου κανουν το ιδιο.
οι ανθρωποι δεν ειναι ολοι το ιδιο,υπαρχουν και απιστευτοι και εξαιρετικοι ανθρωποι,φτανει να τους ανακαλυψεις και να μην περιμενεις να σου ερθουν ουρανοκατεβατοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ως φίλο να κάνετε τι; Να του μοιράζεσαι τις ερωτικές ανησυχίες που θα έχεις με το νέο αγόρι σου; Να τον αγκαλιάζεις και να κλαίς στους ώμους του αν ο άλλος στα φοράει κανονικά ή αν δεν κάνει σεξ όπως εσύ θες; Να τον έχεις ως κολλητή, να κουτσομπολεύετε, να λέτε κοριστίστικα μυστικά (σαν μαθήτριες γυμνασίου/ λυκείου) και να σου κρατάει το φανάρι στα γλωσσόφιλα και στα ερωτικά χάδια; Ή να παίζετε τις κουμπάρες; Από πότε προλάβατε και γίνατε φίλοι; Από την κούνια; Μέχρι χθες έπεφτε φλερτ και τώρα...το γυρίσαμε σε βλέπω ως φίλο; Αφήστε τον καθένα να τραβήξει τον δρόμο του μετά από την χυλόπιτα μακρυά και αγαπημένα. Τα πολύ κολλητιλίκια...φέρνουν παρεξήγηση στο τέλος: μπερδεύονται χέρια, στόματα, ..άστα να πάνε σε λέω
Κοίτα, όσο "λάθος" κι αν είναι αυτό το "σε βλέπω σαν φίλο", αν κι εσύ είσαι ανώριμος, κολλημένος και κάθεσαι και κολλάς στην οποιαδήποτε ΜΗΠΩΣ και ποτέ πηδήξεις, κι ας σε φτύνει ανελέητα, δεν σου φταίει κάνας άλλος...

Disclaimer: ο β' ενικός είναι γενικός και δεν απευθύνεται σε μεμονωμένα πρόσωπα

Οδηγίες για ανώδυνη χυλόπιτα
Κάντε αποχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Disclaimer: ο β' ενικός είναι γενικός και δεν απευθύνεται σε μεμονωμένα πρόσωπα

καλα που το διευκρινησες διοτι θα αρχισει να λεει παλι οτι δεν τον ξερουμε και απο που κ ως που θα τον κρινουμε εμεις οι ποταποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Ελεος με αυτο το σε βλεπω σαν φιλο!!! Τι φιλια ειχατε αφου ο ενας γουσταρε και προφανως ηταν φιλικος με σκοπο να γινει συμπαθης ωστε να κανει κινηση?? Φιλια ειναι αυτο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Από τότε που βγήκε το "ανώδυνη χυλόπιτα", διογκώθηκε το δημογραφικό πρόβλημα.:whistle:

Τρώτε χυλόπιτες, κάνει καλό στην υγεία.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σχετικά με το "Σε βλέπω σαν φίλο":
Στην ζωή μου μέχρι στιγμής είχα 5 άνδρες που εγώ τους θεωρούσα (και θεωρώ) απλά φίλους. Οι δύο σε κάποια φάση μου είπαν ρητά ότι με γουστάρουν, οι άλλοι δύο δεν μου το είπαν οι ίδιοι αλλά κοινοί γνωστοί μας και με τον έναν επιχειρήσαμε να κάνουμε και σχέση αλλά δεν...

Σε αυτούς τους δύο που μου έκαναν ερωτική εξομολόγηση τι ακριβώς έπρεπε να πω; Λύστε μου παρακαλώ αυτή την απορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Από τότε που βγήκε το "ανώδυνη χυλόπιτα", διογκώθηκε το δημογραφικό πρόβλημα.:whistle:

Τρώτε χυλόπιτες, κάνει καλό στην υγεία.


Κι εσεις μη δινετε τοσες πολλες γιατι στην τελικη εσεις χανετε....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Κι εσεις μη δινετε τοσες πολλες γιατι στην τελικη εσεις χανετε....;)

Ρε λαμόγιο, είμαι Ο ALCHEMIST.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εδώ στο iSchool, κάνουμε ΚΑΙ αλλαγές φύλου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ενω δεν γινεται ποτε να συμπαθησει ενα αγορι ενα κοριτσι χωρις στην αρχη τουλαχιστον να τρεφουν συναισθηματα αγαπης ο ενας για τον αλλο και να γινει αυτο στην πορεια; Εννοω οτι πολλες φορες ενα αγορι κι ενα κοριτσι συμπαθιουνται, τα βρισκουν μεταξυ τους και κανουν κανονικα παρεα οπως θα εκαναν δυο κοριτσια και δυο αγορια. Στην πορεια ο ενας απο τους δυο αρχιζει να βλεπει τον αλλο αλλιως. Ή μπορει και οι δυο να νιωθουν το ιδιο, που θα ηταν το καλυτερο. Με λιγα λογια αυτο που συνεβη στην kaleidoscope. Αν με τον αλλο ειστε και για χρονια φιλοι, τοτε τι να κανεις; Και οχι δεν τους εχεις φιλους για να τους λες τα γκομενικα σου και να κλαιγεσαι σαν χαζογκομενα. Εχει και τετοιες, αλλα τι να κανουμε δεν ειμαστε ολες ποαλιοθηλυκα οσο κι αν καποιοι θα το ηθελαν.:)


Μετα ανοιγει το θεμα περι φιλιας μεταξυ των δυο φυλων και παμε αλλου. Σε αυο ετσι κι αλλιως εχω πει πως δεν πολυπιστευω οτι μπορει να υπαρξει. Εκει που ειστε φιλοι στην αρχη ενας απο τους δυπο ή και οι δυο θα νιωσουν ή θα σκεφτουν τον αλλο σαν κατι παραπανω απο φιλο, ειτε το εκδηλωσουν ειτε οχι. Σιγουρα θα υπαρχουν και μερικες εξαιρεσεις, αλλα απο οσα βλεπω εχω φτασει να πιστευω αυτο το πραμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εδώ στο iSchool, κάνουμε ΚΑΙ αλλαγές φύλου! :P

Σοβαρά γιατρέσσα?
Να κανονίσουμε ραντεβού να με εξετάσεις αν είναι,γιατί τη σκέφτομαι τελευταία και την αλλαγή φύλου :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Για την οδηγία που δόθηκε στην οποία λες στον άλλο είμαι ερωτευμένη/ σε σχέση ώστε να μην πληγώσεις τα συναισθήματα του χυλοπιτιασμένου, με προσοχή. Το 'χω κάνει και όταν χώρισα ο τύπος είχε την απαίτηση και τη φαεινή ιδέα πως με το που γινόμουν single αυτόματα έπαιρνε τα ηνία αυτός. Δημιουργήθηκε πολύ μεγάλο θέμα μέχρι να καταλάβει ότι ΔΕ ΘΕΛΩ απλά και στο τέλος καταλήξαμε να μη μιλιόμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Έχει ανοίξει το θέμα "Σχέση" με φαντάρο, μπορείτε να συνεχίσετε τη σχετική συζήτηση εκεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top