Οδηγίες για ανώδυνη χυλόπιτα

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
@ Χαρουλίνι:
Οπότε μόνη σου το λες: δεν έχεις τι να πεις και πετάς μια φράση μ**λακία η oποία ενοχλεί. Βρες κάτι άλλο πιο ανώδυνο και όχι προσβλητικό. Εξάλλου γιατί δεν μπορείς να του μιλήσεις στα ίσια και να του πεις: «δεν σε γουστάρω άλλο, δίνε του». Τι πιο απλό, ειλικρινές και άμεσο, χωρίς να αφήνεις σπόρους για ψεύτικες ελπίδες. ;) Πήξαμε στις ποιητικές φράσεις «σε βλέπω σαν φίλο» λέω εγώ. Από πότε ήσασταν φίλοι; Από το στρατό; Γιατί ξέρω ότι η φιλία είναι μια πολύ δύσκολη λέξη αλλά εύκολη να την λες, ειδικά στις μέρες μας. Η φιλία σαν είδος κοινωνικής επικοινωνίας, γίνεται φιλία μέσω «ζυμώσεων» της ζωής και όχι μέσω χυλόπιτας. Επειδή ρίξαμε χυλόπιτα, το περνάμε στην φιλία. Αυτό το ονομάζω θράσσος και κακία. Έλεος ρε παιδιά. Πολύ φτηνά τα πουλάτε κάποια πράγματα. Πάρα πολύ φτηνά...Προσέχτε μην σας κάνουν το ίδιο και στο τέλος σαν φτύσουν όλοι. :)


Τι στο καλό τα μπερδεύεις έτσι;

Θα προτιμούσες δηλαδή να σου πει ''δίνε του, δεν γουστάρω άλλο'' και να σου δείξει ότι δεν σε θέλει καθόλου στη ζωή της, από το να σου πει ''σε βλέπω σαν φίλο και νομίζω θα είμαστε καλύτερα έτσι'', που υποδηλώνει τουλάχιστον ότι σε πάει σαν άνθρωπο και θέλει τη παρέα σου, απλά δεν σου βγάζει το ερωτικό στοιχείο, δεν υπάρχει έλξη.Χμ;

Και μιλάω πάντα σε περιπτώσεις που η άλλη το εννοεί και δεν το λέει απλά γιατί δεν έχει τι να του απαντήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
@ Χαρουλίνι:
Οπότε μόνη σου το λες: δεν έχεις τι να πεις και πετάς μια φράση μ**λακία η oποία ενοχλεί. Βρες κάτι άλλο πιο ανώδυνο και όχι προσβλητικό. Εξάλλου γιατί δεν μπορείς να του μιλήσεις στα ίσια και να του πεις: «δεν σε γουστάρω άλλο, δίνε του». Τι πιο απλό, ειλικρινές και άμεσο, χωρίς να αφήνεις σπόρους για ψεύτικες ελπίδες. ;) Πήξαμε στις ποιητικές φράσεις «σε βλέπω σαν φίλο» λέω εγώ. Από πότε ήσασταν φίλοι; Από το στρατό; Γιατί ξέρω ότι η φιλία είναι μια πολύ δύσκολη λέξη αλλά εύκολη να την λες, ειδικά στις μέρες μας. Η φιλία σαν είδος κοινωνικής επικοινωνίας, γίνεται φιλία μέσω «ζυμώσεων» της ζωής και όχι μέσω χυλόπιτας. Επειδή ρίξαμε χυλόπιτα, το περνάμε στην φιλία. Αυτό το ονομάζω θράσσος και κακία. Έλεος ρε παιδιά. Πολύ φτηνά τα πουλάτε κάποια πράγματα. Πάρα πολύ φτηνά...Προσέχτε μην σας κάνουν το ίδιο και στο τέλος σαν φτύσουν όλοι. :)


Απο ολα αυτα εσυ καταλαβες οτι απο χυλοπιτα το παμε σε φιλια και οχι οτι απο πριν ειμασταν φιλοι; Ναι, του ειπα οτι εγω δεν τον βλεπω ετσι, οτι δεν μου αρεσει. Σιγα. Λες και με ξερεις σαν ατομο και κρινεις. Μερικες φορες οι ιδιες λεξεις σε διαφορετικα στοματα εχουν διαφορετικη σημασια. Συμφωνω σε αυτο που λετε εν μερει, αλλα εγω ποτε δεν ενιωσα ετσι ουτε το ειπα σκεφτομενη ''Ε ωραια κλασσικο, καλη λυση, το βρηκαμε'' αλλα καθομουν ποση ωρα μεχρι να βρω τι θα του ελεγα. ΤΩρα ενταξει δεν θα το κανουμε θεμα. Μπορεις να μεινεις στο οτι ειμαι ενα παλιοθηλυκο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
@ Χαρουλίνι:
Οπότε μόνη σου το λες: δεν έχεις τι να πεις και πετάς μια φράση μ**λακία η oποία ενοχλεί. Βρες κάτι άλλο πιο ανώδυνο και όχι προσβλητικό. Εξάλλου γιατί δεν μπορείς να του μιλήσεις στα ίσια και να του πεις: «δεν σε γουστάρω άλλο, δίνε του». Τι πιο απλό, ειλικρινές και άμεσο, χωρίς να αφήνεις σπόρους για ψεύτικες ελπίδες. ;) Πήξαμε στις ποιητικές φράσεις «σε βλέπω σαν φίλο» λέω εγώ. Από πότε ήσασταν φίλοι; Από το στρατό; Γιατί ξέρω ότι η φιλία είναι μια πολύ δύσκολη λέξη αλλά εύκολη να την λες, ειδικά στις μέρες μας. Η φιλία σαν είδος κοινωνικής επικοινωνίας, γίνεται φιλία μέσω «ζυμώσεων» της ζωής και όχι μέσω χυλόπιτας. Επειδή ρίξαμε χυλόπιτα, το περνάμε στην φιλία. Αυτό το ονομάζω θράσσος και κακία. Έλεος ρε παιδιά. Πολύ φτηνά τα πουλάτε κάποια πράγματα. Πάρα πολύ φτηνά...Προσέχτε μην σας κάνουν το ίδιο και στο τέλος σαν φτύσουν όλοι. :)

Το ''σε βλεπω σαν φιλο'' δεν σημαινει απαραιτητα οτι θα κανουν μεταξυ τους μια δυνατη φιλια.Σημαινει οτι δεν υπαρχει ερωτικη ελξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Ως φίλο να κάνετε τι; Να του μοιράζεσαι τις ερωτικές ανησυχίες που θα έχεις με το νέο αγόρι σου; Να τον αγκαλιάζεις και να κλαίς στους ώμους του αν ο άλλος στα φοράει κανονικά ή αν δεν κάνει σεξ όπως εσύ θες; Να τον έχεις ως κολλητή, να κουτσομπολεύετε, να λέτε κοριστίστικα μυστικά (σαν μαθήτριες γυμνασίου/ λυκείου) και να σου κρατάει το φανάρι στα γλωσσόφιλα και στα ερωτικά χάδια; Ή να παίζετε τις κουμπάρες; Από πότε προλάβατε και γίνατε φίλοι; Από την κούνια; Μέχρι χθες έπεφτε φλερτ και τώρα...το γυρίσαμε σε βλέπω ως φίλο; Αφήστε τον καθένα να τραβήξει τον δρόμο του μετά από την χυλόπιτα μακρυά και αγαπημένα. Τα πολύ κολλητιλίκια...φέρνουν παρεξήγηση στο τέλος: μπερδεύονται χέρια, στόματα, ..άστα να πάνε σε λέω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αλλο φλερτ αλλο σχεση.μπορεις να φλερταρεις με την/τον οποιο(α)δηποτε μονο και μονο για να αυξησεις το στατους κουο σου,αλλα η σχεση ειναι ενα εντελως διαφορετικο πραγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ως φίλο να κάνετε τι; Να του μοιράζεσαι τις ερωτικές ανησυχίες που θα έχεις με το νέο αγόρι σου; Να τον έχεις ως κολλητή και να σου κρατάει το φανάρι στα γλωσσόφιλα και στα ερωτικά χάδια; Ή να παίζετε τις κουμπάρες; Από πότε προλάβατε και γίνατε φίλοι; Από την κούνια; Μέχρι χθες έπεφτε φλερτ και τώρα...το γυρίσαμε σε βλέπω ως φίλο; Αφήστε τον καθένα να τραβήξει τον δρόμο του μετά από την χυλόπιτα μακρυά και αγαπημένα. Τα πολύ κολλητιλίκια...φέρνουν παρεξήγηση στο τέλος: μπερδεύονται χέρια, στόματα, ..άστα να πάνε σε λέω

Λολ.

Πρέπει απαραίτητα να παίζει φλερτ και από τους δύο ε; Δεν μπορεί δηλαδή κάποιος να νιώσει συναισθήματα για σένα αν δεν νιώσεις και εσύ παράλληλα; Βεβαίως, ολόσωστο.-.-

Η φιλία Νίκο, είναι κάτι πολύ διαφορετικό για τον καθένα.
Αν εσένα οι μόνοι φίλοι/φίλες είναι από κούνια, με γεια σου και χαρά σου.

Και αυτοί που θέλουν να είναι σωστοί απέναντι στον άλλον,μετά τη χυλόπιτα, σαφώς και δεν θα πάνε να του λένε για γκομενικά.
Το πας στο άλλο άκρο και αυτό δεν βοηθά με το να προσπαθείς να αποδείξεις ότι έχεις δίκιο.

Είναι too simple.
Μη τα παίρνεις ΟΛΑ από την ανάποδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Ναι, απλά αν δεν αποδώσει το φλερτ ούτε γάτα ούτε ζημιά. Πάμε παρακάτω χωρίς καμία τύψη συνειδήσεως. ;) Απλά η φράση «σε βλέπω ως φίλο» με παραπέμπει σε άλλου είδους καταστάσεις όπως «καλό παιδάκι είσαι, αλλά όχι ο άντρας που θέλω». :) Πολύ ύπουλη και φτηνή. Ενοχλεί νομίζετε η ευθύτητα στην έκφραση ψυχολογικών καταστάσεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ναι, απλά αν δεν αποδώσει το φλερτ ούτε γάτα ούτε ζημιά. Πάμε παρακάτω χωρίς καμία τύψη συνειδήσεως. ;) Απλά η φράση «σε βλέπω ως φίλο» με παραπέμπει σε άλλου είδους καταστάσεις όπως «καλό παιδάκι είσαι, αλλά όχι ο άντρας που θέλω». :) Πολύ ύπουλη και φτηνή...

κ ομως ειναι αληθινη,ειναι σαν να σου λεει ''δεν μου κανεις κουκου για κατι περισσοτερο παρα μονο ως φιλος''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Αυτό νομίζω είναι πιο καλό να ειπωθεί ως εξής: «δεν μου κανεις κουκου για κατι περισσοτερο, γι' αυτό στρίβεν». Το «παρα μονο ως φιλος» το θεωρώ περί ορέξεως κ**λοκυθόπιτα. Φίλος από πού; Νομίζω γνωστός πάει καλύτερα. Σε βλέπω ως «γνωστό» είναι πιο κουλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αυτό νομίζω είναι πιο καλό να ειπωθεί ως εξής: «δεν μου κανεις κουκου για κατι περισσοτερο, γι' αυτό στρίβεν». Το «παρα μονο ως φιλος» το θεωρώ περί ορέξεως κ**λοκυθόπιτα. Φίλος από πού; Νομίζω γνωστός πάει καλύτερα. Σε βλέπω ως «γνωστό» είναι πιο κουλ.

και που ξερεις ποιος κανει την ερωτικη εξομολογηση? πρπ σονυ και ντε να ναι ξενος εντελως?ισως ειναι μια φιλικη επαφη απο το εκαστοτε περιβαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε ναι, οντως. Αμα ερθει ενας που ουτε καν τον πολυξερεις απο το facebook ξερω 'γω ή απο οπου αλλου και σου πει οτι σε θελει δεν σε πολυνοιαζει. Λογικο. Αν εσενα σου ρθει μια πολυ καλη σου φιλη και στο πει ομως;

Μάλλον θα γελάσω με τις φράσεις της, αν μου πει κάτι ανάλογο. :P

@ Χαρουλίνι:
Οπότε μόνη σου το λες: δεν έχεις τι να πεις και πετάς μια φράση μ**λακία η oποία ενοχλεί. Βρες κάτι άλλο πιο ανώδυνο και όχι προσβλητικό. Εξάλλου γιατί δεν μπορείς να του μιλήσεις στα ίσια και να του πεις: «δεν σε γουστάρω άλλο, δίνε του». Τι πιο απλό, ειλικρινές και άμεσο, χωρίς να αφήνεις σπόρους για ψεύτικες ελπίδες. ;) Πήξαμε στις ποιητικές φράσεις «σε βλέπω σαν φίλο» λέω εγώ. Από πότε ήσασταν φίλοι; Από το στρατό; Γιατί ξέρω ότι η φιλία είναι μια πολύ δύσκολη λέξη αλλά εύκολη να την λες, ειδικά στις μέρες μας. Η φιλία σαν είδος κοινωνικής επικοινωνίας, γίνεται φιλία μέσω «ζυμώσεων» της ζωής και όχι μέσω χυλόπιτας. Επειδή ρίξαμε χυλόπιτα, το περνάμε στην φιλία. Αυτό το ονομάζω θράσσος και κακία. Έλεος ρε παιδιά. Πολύ φτηνά τα πουλάτε κάποια πράγματα. Πάρα πολύ φτηνά...Προσέχτε μην σας κάνουν το ίδιο και στο τέλος σαν φτύσουν όλοι. :)

Γαμώ τα κολλήματα που βρίσκουμε κάθε φορά δηλαδή, ΚΙ ΕΔΩ;

Τι ποίηση και ποια προσβολή, ποιες μέρες μας και τι θράσσος, τι άλλη μαλακία θα διαβάσω; Γιατί πρέπει πάντα να το γυρνάτε στο μελόδραμα και να νομίζετε ότι όλοι σκέφτονται σαν εσάς; ΕΣΥ θεωρείς τη φιλία δύσκολη λέξη γιατί απλά ΕΣΥ την ορίζεις αναλόγως. Ούτε χάλασε ο κόσμος, ούτε το τέλος πλησιάζει, ούτε θα βουλιάξουμε στην ακολασία ούτε καμία άλλη καταστροφή δεν έρχεται. ΟΧΙ ΣΗΜΕΡΑ.

Δεν ξέρω τι σκατά παίζει και όλη η κατάθλιψη/καταστροφολογία πάει πάντα μαζί με το nickname σου αλλά ξεκόλλα. Δεν του είπε τίποτα του τύπου στην τελική, μαλάκα ψάξε αλλού δε γουστάρω κι απλά άλλαξε τις λέξεις, ΔΕΝ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΕ ΤΟΥΣ ΙΕΡΟΥΣ ΔΕΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝΟΥΝ ΑΙΩΝΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
και που ξερεις ποιος κανει την ερωτικη εξομολογηση? πρπ σονυ και ντε να ναι ξενος εντελως?ισως ειναι μια φιλικη επαφη απο το εκαστοτε περιβαλλον.

σαφώς, αλλά καλύτερα να μείνει στο κλασικό «δεν θέλω να το προχωρήσουμε παραπέρα»

αυτό νομίζω ότι τα λύνει όλα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
σαφώς, αλλά καλύτερα να μείνει στο κλασικό «δεν θέλω να το προχωρήσουμε παραπέρα»

αυτό νομίζω ότι τα λύνει όλα..;)

και θα μεινει ο αλλος με το αναπαντητο ερωτημα του ''γιατι;''

δεν νομιζω τακη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι σκατά παίζει και όλη η κατάθλιψη/καταστροφολογία πάει πάντα μαζί με το nickname σου αλλά ξεκόλλα.

να σε θεωρήσω σοβαρό μετά από αυτό που γράφεις; :hmm:
ποιος είσαι ρε νταλάρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
να σε θεωρήσω σοβαρό μετά από αυτό που γράφεις; :hmm:
ποιος είσαι ρε νταλάρα;

Ενω εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ωπ,ωπ,σκέφτηκα και άλλη ατάκα απόρριψης "μαλάκα μου όταν σε βλέπω το μουνί μου γίνεται πιο στεγνό και απ'την έρημο Ατακάμα",ε,ε,πως σας φαίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ωπ,ωπ,σκέφτηκα και άλλη ατάκα απόρριψης "μαλάκα μου όταν σε βλέπω το μουνί μου γίνεται πιο στεγνό και απ'την έρημο Ατακάμα",ε,ε,πως σας φαίνεται?
0χ0χχ0χ0χ0χ0χ0χ0χ0χ0 κλαιω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ωπ,ωπ,σκέφτηκα και άλλη ατάκα απόρριψης "μαλάκα μου όταν σε βλέπω το μουνί μου γίνεται πιο στεγνό και απ'την έρημο Ατακάμα",ε,ε,πως σας φαίνεται?
Κομψό, ευγενικό και ελαφρύ - όπως κάθε απόρριψη!:P
Αν και το πιο πιθανό είναι να μας ρωτάνε για την έρημο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
+1
αμα τους πούμε δεν σε θέλω...θα τους πληγώσουμε αναεπανόρθωτα..αν τους πουμε να μεινουμε φίλοι είμαστε ύπουλες...εμα αποφασιστε :P

λολ κατι τετοιο ηθελα να γραψω κ εγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι, καθόλου. Χωρίς να 'χω τέτοια εμπειρία βέβαια, πάω στα σίγουρα: έχει να κάνει πάντα με το άτομο και τις ιδιοσυγκρασίες του. I wouldn't give a fuck, for one.

Κανονικά έτσι θα έπρεπε αλλά και πάλι εξαρτάται όπως είπες...

Τι να του ελεγα; Οχι ρε φιλε δεν σε θελω, ουστ; Χωρια που με ηξερε, δεν ειμασταν και αγνωστοι, αρκετα για να καταλαβει αν το εννοουσα ή οχι. Αν δεν το καταλαβα δεν μπορω να κανω τιποτα. Ψεμματα δεν θα ελεγα, οποτε ειτε το πιστεψε ειτε οχι αυτη ηταν η αληθεια.
Τώρα εσύ μπορείς να τον δεις σα φίλο ή κάτι σε φρενάρει;

Η αληθεια ειναι οτι αν ο αλλος ειναι ερωτευμενος μαζι σου ,οτι και να πεις θα τον πληγωσει.
Εγω συνηθως ελεγα ''θενξ για το ενδιαφερον αλλα ειμαι ερωτευμενη με αλλον '' ουτως ωστε ουτε να πω οτι εχει κανα κουσουρι πανω του,ουτε να προσβληθει,ουτε να συνεχισει να με κηνυγαει.
Μη το λες μη το λες..Τρέλες υπάρχουν πολλλών ειδών.

[
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top