Erasmus

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μια χαρά! Εγώ τελικά ενώ με δέχτηκαν δεν θα πάω στα γλωσσικά! Κατευθείαν στο Πανεπιστήμιο! Καλό erasmus σου εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlondeArya

Νεοφερμένος

Η BlondeArya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Να περάσετε τελεια παιδιάαα!!!!!
Σας εύχομαι να ζήσετε τη καλύτερη εμπειρία Εράσμους που θα μπορούσατεεε!! (και όχι δεν είμαι Σαββατογεννημένη :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Να περάσετε τελεια παιδιάαα!!!!!
Σας εύχομαι να ζήσετε τη καλύτερη εμπειρία Εράσμους που θα μπορούσατεεε!! (και όχι δεν είμαι Σαββατογεννημένη :P)
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! DANKE!:redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κέλλυ5764

Νεοφερμένος

Η κέλλυ5764 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γνωρίζει κανένας εαν οι φοιτητές που προέρχονται απο κατατακτήριες έχουν δικαίωμα erasmus?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδιά και γώ θέλω να πάω erasmus ! τί πρέπει να κάνω ?? είμαι εντελώς ανημέρωτος !! βοήθεια !!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Καλησπέρα! ήθελα να ρωτήσω πόσα μαθήματα απαιτούνται για να πας;

ρωτάω γιατι τωρα θα πάω 2ο έτος και χρωστάω μισό μαθημα (:P) και βαριέμαι να το δώσω αλλά να μην μου στοιχίσει και το εράσμους ....
τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις περάσει όλα τα μαθήματα του 1ου έτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
αυτό είναι σίγουρο; γιατί στη σχολή μου νομίζω πως υπήρξαν παιδιά που πήγαν χρωστώντας περισσότερα απο 3 μαθήματα του πρώτου έτους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ναι και σε εμάς έτσι είπαν. Το πολύ 3 μπορείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι παίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δηλαδή το ότι χρωστάω μισό μάθημα δεν μπορεί να μου στοιχίσει έτσι; όχι τίποτα άλλο, είναι στατιστική και δεν περνιέται με τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Δηλαδή το ότι χρωστάω μισό μάθημα δεν μπορεί να μου στοιχίσει έτσι; όχι τίποτα άλλο, είναι στατιστική και δεν περνιέται με τίποτα...
To εχω ακουσει πολλες φορες αυτο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliaA

Νεοφερμένος

Η iliaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
γεια σας!θα ηθελα να μαθω αν οι σχολες οπως πχ οι ηλεκτρολόγοι του εμπ και οι ηλεκτρολόγοι του δπθ εχουν ίδιες δυνατότητες erasmus!Ευχάριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jorget_g

Νεοφερμένος

Η jorget_g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χαιρεται!!! ειμαι τελειοφητη στο τει νοσηλευτικης στην θεσσαλονικη και κανω την πρακτικη μου αυτην την περιοδο.Σε λιγοτερο απο ενα μηνα θα παω erasmus στην φιλανδια για να ολοκληρωσω εκει την πρακτικη.Απο συμφοιτητριεσ που εχουν παει εχω ακουσει τα καλυτερα και ειλικρινα ανυπομονω να παω... Η μονη δυσκολια που μπορει να αντιμετωπισει καποιος στο θεμα του erasmus ειναι η ατελειωτη γραφειοκρατια που απαιτειται ωστε να συμπληρωθουν τα απαραιτητα εγγραφα!!! παρ'ολα αυτα πιστευω οτι ειναι μια μοναδικη ευκαιρια που δινεται στους φοιτητες και απο ακαδημαικη αποψη αλλα πολυ περισσοτερο απο αποψη εμπειριας!!!!

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Η Φινλανδία είναι πολύ όμορφη χώρα, να πας εκδρομή στο Tampere, μου άρεσε πολύ. :)
Όντως η γραφειοκρατία του erasmus είναι πολύ κουραστική, αλλά κι αυτό μέσα στο πρόγραμμα είναι, τι να κάνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlondeArya

Νεοφερμένος

Η BlondeArya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η Φινλανδία είναι πολύ όμορφη χώρα, να πας εκδρομή στο Tampere, μου άρεσε πολύ. :)
Όντως η γραφειοκρατία του erasmus είναι πολύ κουραστική, αλλά κι αυτό μέσα στο πρόγραμμα είναι, τι να κάνουμε!


Μιλάς εκ πείρας να φανταστώ;
Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά, ακόμη και μόνη μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δεν είχα πάει εγώ erasmus στην Φινλανδία αλλά ο τότε φίλος μου. Εγώ απλά τον είχα επισκεφτεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ξέρει κανείς πότε περίπου βγαίνουν οι λίστες με τα συνεργαζόμενα πανεπιστήμια; Θέλω πολύ να πάω του χρόνου!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ξέρει κανείς πότε περίπου βγαίνουν οι λίστες με τα συνεργαζόμενα πανεπιστήμια; Θέλω πολύ να πάω του χρόνου!!!!!
μηπως υπαρχουν στο σαιτ της σχολης σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Νομίζω πως έχουμε ακόμη καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top