Επαγγελματικές προοπτικές αποφοίτων των Τμημάτων Διατροφής και Διαιτολογίας

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Θα ηθελα ν μαθω αν αυτη η σχολη προσφερει σιγουρη αποκατασταση!!!!κ που μπορει καποιος να δουλεψει μετα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolissg4

Νεοφερμένος

Ο tolissg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας...

Ποια ειναι η διαφορα ως προς τα επαγγελματικα δικαιώματα αναμεσα στο ΤΕΙ Διατροφης και διαιτολιγιας και στο ΑΕΙ Διαιτολογίας αφου και απο τα δυο μπορεις να κανεις δικό σου ιατρίο???(ετσι νομίζω κιολας)



Καθε πληροφορία δεκτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BioChemical

Νεοφερμένος

Ο BioChemical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Από όσα έχω διαβάσει με λίγα λόγια ο κλινικός διαιτολόγος είναι αυτός που μπορεί να δώσει συμβουλές διατροφής σε άτομα που πάσχουν από ασθένειες..έχω καταλάβει σωστά?
 

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
ναι ακριβος
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top