Τι θα έκανες αν....

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν συνειδητοποιούσες μπροστά στον ελεκτή ότι έχεις ξεχάσει την κάρτα απεριορίστων διαδρομών σπίτι?
Τώρα μου έγινε η μούρη κρέας. :P


Σιγά, μου κόβει το πρόστιμο, πάω αργότερα στο Σύνταγμα με την κάρτα, μου σβήνουν το πρόστιμο και καπάκι, για να μη χαθεί η ευκαιρία, πετάγομαι Μοναστηράκι για σουβλάκια! :clapup:



Τι θα έκανες αν είχες κανονίσει για Μακρόπουλο την ημέρα της Eurovision; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Τώρα μου έγινε η μούρη κρέας. :P


Σιγά, μου κόβει το πρόστιμο, πάω αργότερα στο Σύνταγμα με την κάρτα, μου σβήνουν το πρόστιμο και καπάκι, για να μη χαθεί η ευκαιρία, πετάγομαι Μοναστηράκι για σουβλάκια! :clapup:



Τι θα έκανες αν είχες κανονίσει για Μακρόπουλο την ημέρα της Eurovision; :P

θα έπερνες την παρέα να δείτε όλη μαζί το πανηγυράκι κ αφού έχεις ξενερώσει, πας να ξεσαλώσεις μακρόπουλο!!!

τι θα έκανες αν κάποια φίλη σου είχε παρεξηγηθεί μαζί σου χωρίς εσύ να το θες κ το μάθαινες από κάποιον κοντινό της φίλο με πολύ κακό τρόπο κ τσαμπουκά;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τι θα έκανες αν κάποια φίλη σου είχε παρεξηγηθεί μαζί σου χωρίς εσύ να το θες κ το μάθαινες από κάποιον κοντινό της φίλο με πολύ κακό τρόπο κ τσαμπουκά;:worry:


Εφόσον είναι φίλη μου θα τη ρωτούσα ευθέως καθότι... πάντα παίζει το ενδεχόμενο του ράδιο αρβύλα απ τον άλλο φίλο που δεν ξέρω και τις προθέσεις του.... και αν όντως ίσχυε θα φρόντιζα να λύσω την παρεξήγηση.


Τι θα έκανες αν έτρωγες τούμπα μπροστά σε κόσμο ενώ είσαι στη δουλειά και το αποτέλεσμα είναι να σπάσει το τακούνι και να σκιστεί το παντελόνι σε επίμαχο σημείο ενώ έχει ξεκουμπώσει και το πουκάμισο λόγω του τραντάγματος 3 κουμπιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν έτρωγες τούμπα μπροστά σε κόσμο ενώ είσαι στη δουλειά και το αποτέλεσμα είναι να σπάσει το τακούνι και να σκιστεί το παντελόνι σε επίμαχο σημείο ενώ έχει ξεκουμπώσει και το πουκάμισο λόγω του τραντάγματος 3 κουμπιά :P

θα γελούσα μέχρι σκασμού :P και μετά θα εύρισκα αφορμή ( και καλά οτι χτύπησα ) και θα πήγαινα σπιτάκι χοχο


τι θα έκανες αν είχες μπροστά σου 23 προφιτερόλια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
χμ..θα τα μοίραζα σε άλλους :P

Τι θα έκανες αν σε έναν επαρχιακό δρόμο συναντούσες ένα πτώμα στη μέση του δρόμου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χμ..θα τα μοίραζα σε άλλους :P

Τι θα έκανες αν σε έναν επαρχιακό δρόμο συναντούσες ένα πτώμα στη μέση του δρόμου;

θα εβαζα τις φωνες:confused: :confused: :confused:
(καλε τα προφιτερολ δεν τα μοιραζουν σε αλλους ....τα τρωνε:confused: αν δεν τα θες δωστα σε μενα και στο νιντζακι...θα τα εξαφανισουμε σε χρονο dt:D :D :D :D :D :D )

τι θα εκανες αν εκει που περπατουσες διπλα στη θαλασσα επεφτες μεσα και δεν ηξερες μπανιο; και επισης δεν ηταν κανενας διπλα για να σε σωσει.:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν είναι ακτή απλά περπατάω πρως τα έξω δεν χάθηκε ο κόσμος άν περπατάω κοντά σε ήψωμα λογικά θα έχει κάτι να πιαστώ:)

Τι θα έκανες άν μάθενες ότι σε απατάει με τον/την κολητή/το σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Αν είναι ακτή απλά περπατάω πρως τα έξω δεν χάθηκε ο κόσμος άν περπατάω κοντά σε ήψωμα λογικά θα έχει κάτι να πιαστώ:)

Τι θα έκανες άν μάθενες ότι σε απατάει με τον/την κολητή/το σου;

νο προμπλεμ...θα καναμε τριο :D :D :D :D (πλακα κανω:P )
θα τον χωριζα ενοειται...και αυτης θα της ελεγα...χαρισμα σου:P :D :D


αν επεφτες μεσα στη θαλασσα και δεν ηξερες μπανιο μεσα στο θερμαικο; που ειναι και βαθεια...και σκατονερα...και δεν εχει τπτ να πιαστεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Πνιγοντας θα μαθαινα και το μπανιο!:clapup:

τι θα εκανες αν μαθαινες πως το αεροπλανο που πετας εμφανισε καποιο σοβαρο προβλημα και θα'πεφτε σε λιγο κατω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν ήταν ο άντρας μου δίπλα θα του έλεγα πόσο τον αγαπώ και ότι χέρομαι που μαζί θα πάμε το μακρυνό ταξίδι, χερι χέρι,:)

Αν πάλι είμαι χωρίς άντρα σέξ με όποιον πέδαρο βρώ, έ! τελευτέα επιθυμία πάντα μετράει:P

Τι θα έκανες άν σου έλεγαν ότι δηκαιούσουν 100ευρώ άυξηση ενώ εσύ πήρες μόνο 20;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αφαιρεση. :P

Θα την ζητουσα ηρεμα και ωραια μαζι με τον φιλο μου τον Beretta :P

Τι θα εκανες αν το deliver-αδικο σου φερνε εντελως διαφορετικη παραγγελεια και εξω ειχε κακοκαιρια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ενοείτε ότι θα το έπερνα άν ήταν δική μου και ήταν λάθος άν άνηκε σε άλλον θα του έλεγα να περιμένει, άλλα έτσι και αλλίως δεν θα παρέγγελνα με βρόχα τους λυπάμε:redface:

Τι θα έκανες όταν θα μαθενες ότι κέρδησες το τζόκερ άλλα έχασες το κουπόνι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
στην λερο θα παω αμεσος...


τι θα κανατε αν κερδιζες το τζοκερ?/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν ήσουν κοριός?:P Ποιον θα "παρακολουθούσες"???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
στην λερο θα παω αμεσος...


τι θα κανατε αν κερδιζες το τζοκερ?/
Ξέχασα να απαντήσω.. Αν κέρδιζα το τζόκερ... θα έχτιζα μία βίλα δίπλα στη θάλασσα, θα έπαιρνα ένα mx5, αποταμίευση και επενδύσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν ήσουν κοριός?:P Ποιον θα "παρακολουθούσες"???

κανεναν..:P

τι θα εκανες αν το ταξι που πηρες σε πηγαινε σε ερημικη τοποθεσια και κλειδωνε και τις πορτες αυτοματα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Θα επαιρνα τηλεφωνο τον Jack Bauer.


Τι θα εκανες αν παντρευοταν ο πρωην σου εξι μηνες μετα τον χωρισμο σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Θα επαιρνα τηλεφωνο τον Jack Bauer.


Τι θα εκανες αν παντρευοταν ο πρωην σου εξι μηνες μετα τον χωρισμο σας;

θα του στελνα και δωρο με τις ευχες μου:hehe: :hehe:

τι θα εκανες αν μεσα στο ταξι που ησουν και σε πηγαινε σε ερημικη τοποθεσια συνειδητοποιουσες οτι ξεχασες και το κινητο σου σπιτι;:worry: (οποτε ξενχα τον jack Bauer:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θα του εδινα μια στα α******α κ μετα... θα ετρεχα καποιον θα εβρισκα...
η θα μιλουσα στο βιετσεφ του

αν επερνε το σπιτι σου φωτια κ μπορουσεσ να παρεις ενα πραγμα τι θα ηταν αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα του εδινα μια στα α******α κ μετα... θα ετρεχα καποιον θα εβρισκα...
η θα μιλουσα στο βιετσεφ του

αν επερνε το σπιτι σου φωτια κ μπορουσεσ να παρεις ενα πραγμα τι θα ηταν αυτο?

τα χαπια μου. τπτ αλλο δεν χρειαζομαι περισσοτερο για να ζησω:)

τι θα εκανες αν η κολητη σου σου αποκαλυπτε οτι εχει λεσβιακες τασεις και σε βλεπει ερωτικα;:confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top