Ξυλώθηκε ο αντιπρύτανης του ΕΚΠΑ μετά από απίστευτες καταγγελίες

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ξυλώθηκε ο αντιπρύτανης του ΕΚΠΑ εξ αιτίας δημοσιευμάτων περί σχέσεων με τη χούντα και σεξουαλική παρενόχλησης

ΠΗΓΗ 1

ΠΗΓΗ 2

Δεν μπορώ να πω πως στέκουν,δεν μπορώ να πω πως δε στέκουν,δε σπουδαζω στην Αθηνα καν.Παραθέτω απλά τι κυκλοφόρησε....

Σχολιάστε ανάλογα με το πως τα βλέπει ο καθένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
καλά,νομίζω,του έκαναν απο τη στιγμή που ευσταθούν οι πληροφορίες,και έχει βγει απο το δικαστήριο ανάλογη απόφαση.
αυθαίρετες κατηγορίες,και μάλιστα σε μια περίοδο κομβική για το ελληνικό πανεπιστήμιο είναι απλά δημιουργήματα της κυβέρνησης...
τι θέλω να πώ?
τώρα τα θυμήθηκαν όλα αυτά,μήπως όλα αυτά γίνονται για να βγεί σκαρτο το ελληνικο παν/μιο και να προωθλησουν τις τραγικές για όλους μας μεταρυθμίσεις τους?
δε λέω υπάρχουν σοβαρά προβλήματα,αλλα τώρα τα θυμήθηκαν όλα αυτά,τόσο καιρό τι έκαναν?
θέτω και γώ με τη σειρά μου αυτά τα ερωτήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top