Προβληματική Θεολόγος

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Χωρίς μαθηματικά, φυσική, χημιεία μπορούμε να ζήσουμε καλά.
Χωρίς τον Χριστό μέσα σας δε θα προοδέψουμε ποτέ


ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ POWER
ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΠΑΝΕΛΑΔΙΚΩΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Έλα φέρε τον worshipper,σε παρακαλώ.:P

Αυτό προσπαθώ να κάνω αλλά αυτός μας σνομπάρει μόνο στο στεκι μιλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Αυτό προσπαθώ να κάνω αλλά αυτός μας σνομπάρει μόνο στο στεκι μιλάει.

Στείλε το στο προφιλ του,έχει να κάνει με θρησκεία και τις εκπαιδευτικές μεθόδους του,δεν παίζει να μην ψηθεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Χωρίς μαθηματικά, φυσική, χημεία μπορούμε να ζήσουμε καλά.
Χωρίς τον Χριστό μέσα σας δε θα προοδέψουμε ποτέ


ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ POWER
ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΠΑΝΕΛΑΔΙΚΩΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ


μητερα απο το αουσβιτς?μπαμπας σαδομαζοχιστης??φοκο,αγορι μου ,μου φαινεται πως κατι δεν παει καλα...μηπως πηγαινες απο πολυ μικρος στα κατοιχητικα?γιατι και ο αδελφος μου παει αλλα μονο και μονο γιατι απο πισω απο το κατοιχητικο εχει γηπεδο ποδοσφαιρου:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
μητερα απο το αουσβιτς?μπαμπας σαδομαζοχιστης??φοκο,αγορι μου ,μου φαινεται πως κατι δεν παει καλα...μηπως πηγαινες απο πολυ μικρος στα κατοιχητικα?γιατι και ο αδελφος μου παει αλλα μονο και μονο γιατι απο πισω απο το κατοιχητικο εχει γηπεδο ποδοσφαιρου:thumbsup:

Εγώ πήγαινα για ένα χρόνο στου Αγιου Νικολάου αλλά δεν είχε ποδόσφαιρο :( είχε ένα γηπεδάκι ping pong και παίζαμε.
Πήγαινα σε ωραίες εποχές όταν καταργήθηκαν τα θρησκευτικά στις πανελλαδικές και έγινε η ιστορία με τις ταυτότητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
μητερα απο το αουσβιτς?μπαμπας σαδομαζοχιστης??φοκο,αγορι μου ,μου φαινεται πως κατι δεν παει καλα...μηπως πηγαινες απο πολυ μικρος στα κατοιχητικα?γιατι και ο αδελφος μου παει αλλα μονο και μονο γιατι απο πισω απο το κατοιχητικο εχει γηπεδο ποδοσφαιρου:thumbsup:

Σε αυτό το σημείο να προσθέσω πως κι εγώ πήγαινα μικρός(επειδή ήθελα,δε με ανάγκασαν οι γονείς μου,συνάντησα σπουδασμένους κληρικούς με τους οποίους μπορούσες να συζητήσεις θεολογικά,κοινωνικά,και βιολογικά θέματα(όπως καταλαβαίνετε στην τρίτη κατηγορία διαφωνούσαμε),κι όταν μεγάλωσα κατέβαζα την ομάδα των μικρών στο γήπεδο που πάιζαν με άλλες ενορίες.Στην ομάδα βάζαμε κανονικά και μουσουλμάνος,παιδιά που ζούσαν στη γειτονιά,και οι χορηγοί των αγώνων ήταν γνωστή οικογένεια μουσουλμάνων.Περναγαμε καλά και δε θυμάμαι να πιέστηκε κανένα παιδάκι να κάνει το σταυρό του για να παίξει:P

PS)Ο φοκος κάνει πλάκα επειδή μάλλον έζησε απο πρώτο χερι το κάτσε καλά Γεράσιμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
καλα η καθηγητρια ειναι οτι να ναι με ολη τη σημασια της φρασεως........εμας ο θρησκευτικος μας ειναι φοβερος ανθρωπος...μαθημα σπανια μας βαζει και στο μαθημα συζηταμε για πραγματα που μας απασχολουν σχετικα με τη θρησκεια π.χ για τν αμφιβητηση που υπαρχει γυρω απο το προσωπο του Χριστου, για το τι λενε αλλες θρησκειες, για την εκκλησια με τη σημερινη της μορφη κλπ...Ο ανθρωπος δεχεται ολες τις αποψεις λεει τη γνωμη τ και δν μας πιεζει ντε και καλα να την δεχτουμε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Χωρίς μαθηματικά, φυσική, χημιεία μπορούμε να ζήσουμε καλά.
Χωρίς τον Χριστό μέσα σας δε θα προοδέψουμε ποτέ


ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ POWER
ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΠΑΝΕΛΑΔΙΚΩΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ

Ποσο δικιο εχεις focko
εμπρος λοιπον ολοι στον αγωνα που χαραζει σημερα απο αυτο εδω το τοπικ ο fockos
Συνθημα μας "Χωρίς μαθηματικά, φυσική, χημιεία μπορούμε να ζήσουμε καλά.
Χωρίς τον Χριστό μέσα σας δε θα προοδέψουμε ποτέ" και στοχος μας η ικανοποιηση του μειζονος αιτηματος που ταλανιζει τους μαθητες των τελευταιων ετων οι οποιοι εξαναγκαστηκαν να δωσουν πανελλαδικες διχως να εξεταστουν στο μαθημα των θρησκευτικων,απαιτηση μας λοιπον να γινουν τα θρησκευτικα ΞΑΝΑ ΠΑΝΕΛΑΔΙΚΩΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ

In fockos,WE TRUST!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
PS)Ο φοκος κάνει πλάκα επειδή μάλλον έζησε απο πρώτο χερι το κάτσε καλά Γεράσιμε.

Πλάκα κάνω αυτό με τον Χρίστο μέσα σου το είχα ακούσει όμως δε θυμάμαι από ποιον (πάντως μου θύμισε μια διαφήμιση αναψυκτικου της εποχής και μου έμεινε)

Παλιά τα κατηχητικά ήταν κάτι σαν λέσχες που μαζεύονταν τα παιδάκια και παίζανε. Ήταν σαν την τρύπα που υπήρχε στο Καρουζελ και σαν την λέσχη των Ατρόμητων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ποσο δικιο εχεις focko
εμπρος λοιπον ολοι στον αγωνα που χαραζει σημερα απο αυτο εδω το τοπικ ο fockos


In fockos,WE TRUST!

Ρε συ έλα σου λέω φέρε τον worshipper,τι περιμένεις?:teasing:

Πλάκα κάνω αυτό με τον Χρίστο μέσα σου το είχα ακούσει όμως δε θυμάμαι από ποιον

Ρε συ ήμουν Αθήνα πριν κάνα εικοσαήμερο κι ένας φαλακρός τύπος είχε μαζέψει βραδιατικα κάτι τύπους με μέσο όρο IQ λογικά κάτω του 20,και τραγουδάγαν μ******ς για το Χριστό,αυτόν λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ρε συ ήμουν Αθήνα πριν κάνα εικοσαήμερο κι ένας φαλακρός τύπος είχε μαζέψει βραδιατικα κάτι τύπους με μέσο όρο IQ λογικά κάτω του 20,και τραγουδάγαν μ******ς για το Χριστό,αυτόν λες?

Υπάρχουν πολλοί τέτοιοι. Και πολλοί που τους ακούνε.

Πολλές φορές η εκκλησία προσπαθεί να εκσυγχρονιστει για να έρθει πιο κοντά στο σύγχρονο άνθρωπο..


Αλλά οι περισσότεροι θέλουν την Ορθόδοξη εκκλησία στατική και όχι δυναμική για αυτό απομακρύνεται συνέχεια μέχρι να εξαφανιστεί τελέιως κρατάνε την καθαρεύουσα... τόσα χρόνια μετα την επίσημη κατάργηση της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Λοιπόν για μένα πρώτα πρέπει να πάνε να της μιλήσουν τα πενταμελή, όπου θα αναφέρουν την δυσαρέσκεια των μαθητών και την πρόθεσή τους να μιλήσουν στο διευθυντή αλλά και να πάρουν απαλλαγή(να βεβαιωθείτε ότι ακόμα μπορείτε να πάρετε απαλλαγή πρώτα, γιατί νομίζω έχουν χρονικό περιορισμό.) αν δεν χαμπαριάσει πάτε στον διευθυντή. Επόμενη κίνηση να πάει κάποιος γονός, ή καλύτερα πολλοί γονείς κατευθείαν στον διευθυντή, χωρίς καν να μιλήσουν σε αυτήν.
Αν συνεχίσει την ίδια συμπεριφορά παίρνετε απαλλαγή. Αν δεν μπορείτε να πάρετε προτείνω ένα πιο "βαρύ" και δύσκολα εφαρμόσιμο μέτρο, την αποχη. Είναι δύσκολο γιατί δε θα θέλουν όλοι κλπ. αλλά ας μείνει αυτή να κάνει μάθημα με 5 παιδιά μεσα στην τάξη και όλοι οι άλλοι έξω από τα γραφεία των καθηγητών...
το πολύ πολύ να μαζέψετε 10 απουσίες ο καθένας και να υποχωρήσει... όσο για το βαθμό στο τετράμηνο? δεν έχει και τόση μεγάλη σημασία τελικά (βασικά τι τάξη είστε? γιατί καλό είναι να έχετε ένα καλό απολυτήριο)

τέλος, μπορείτε να της φέρετε επιχειρήματα του στυλ: "Γιατί προσπαθείτε να επιβάλλετε έτσι την άποψη σας; Σας μιλάμε με λογικά επιχειρήματα, για το γεγονός ότι είμαστε σε μια δύσκολη περίοδο, με τα μαθήματα κατεύθυνσης να έχουν πρώτο ρόλο, από τη στιγμή που από αυτά θα καθοριστεί σε τι ίδρυμα θα συνεχίσουμε. Δεν είναι εγωιστικό αυτό εκ μέρους σας? Είστε και Θεολόγος, διαβάστε την Α προς Κορίνθιους που ο Απόστολος Παύλος(4η παράγραφος) μιλάει για την υπερηφάνεια και την αλαζονεία. "

αα! και κάτι ακόμα. τα άτομα που θα στείλετε θα πρέπει να είναι ετοιμόλογα, σοβαρά άτομα και κατά προτίμηση καλοί μαθητές. γιατί αν πάει κάποιος άλλος -δυστυχώς- πολύ πιθανόν να μην γίνει πιστευτός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FiaKer

Νεοφερμένος

Η FiaKer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
φιλε σε νιώθω. ξέρεις πόσες τρελες υπάρχουν εκεί έχω και το χειρότερο είναι πως δεν μπορείς η κανεις και πολλά πράγματα:Pη δίκια σου η τύπισσα νομίζει πως είναι κάποια και δυστυχώς σχεδόν όλοι αυτοί που διδάσκουν δευτερεύοντα μαθήματα από δημοτικό έως λύκειο έχουν κόμπλεξ... :P
Αλλα εμείς περνάμε χειρότερα....
Η φυσικοχημικός μας είναι κυριολεκτικά τρελή... εάν την δεις θα το καταλάβεις από το βλέμμα τις και από το ύφος τις! παραδίδει μάθημα και κοιτάει τον τοίχο ή έχω από το παράθυρο....μιλάει μονη τις και μερικές φορες αρχίζει και φωνάζει σε κάποια παιδιά έτσι στο άσχετο χωρίς να έχουν κάνει τίποτα ούτε καν η μιλήσουν στο διπλανό τους.Στην αρχή τις χρονιας είχαμε σαλτάρει δεν ξέραμε τι η κάνουμε με την περίπτωση τις αλλα και όλα τα υπόλοιπα παιδιά του σχολεια που είχαν πρόβλημα mzi τις και προσπάθησαν η κάνουν kti δεν κατάφεραν τίποτα...:P
τώρα την συνηθίσαμε πια και δεν μας κάνει τόσο μεγάλη εντύπωση αλλα πραγματικά θα έπρεπε να περνάνε κάθε χρόνο από ψυχολόγο να τους δίνει χαρτί ότι είναι καλά για να διδάξουν σε παιδιά...
και επίσης έχω μάθει πως σε ένα σχολειό στο οποιο είναι διευθυντης: "Κοιτάξτε κύριε την κόρη μου δη φαίνεται πως έχει σοβαρό πρόβλημα νομίζετε εσείς πως μπορεί να διδάξει σε παιδιά" δίκιο είχε νένα η γυναικα :Pκαι τελικά την κράτησε ο λυκειάρχης και κάνει δουλειές στο γραφείο...
άστα να πάνε είναι η παιδιά στην ελλάδα, από που να την πιάσεις και από που να την αφήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Λοιπον, αρχικα δεν διαβασα τα προηγουμενα μηνυματα...
Διαβαζοντας ομως το δικο σου (το πρωτο) μου δημιουργηθηκε η εξης απορια: τι σε νοιαζει??
Ωραια ας σου βαλει κατω απο την βαση (κ σενα και ολου του τμηματος). Ωραια ας σε ειρωνευται. Κανε πως δε την ακους.
Τετοιοι ανθρωποι θελουν ΓΡΑΨΙΜΟ.
Πραγματικα δε ξερω τι παιζει με τους θεολογους. Πρεπει να χουν τρομερα προβληματα:P Η πολλη προσευχη τους εχει βαρεσει στο κεφαλι!!
Ειχα κ γω προβλημα με εναν θεο, οτι θα παω στην κολαση και κατι τετοια. Ε δε του δινα σημασια και σε ενα διαγωνισμα με μηδενισε χωρις να εχω ανοιξει το στομα μου!
Ε το τραβηξα οσο δε πηγαινε, εγινε χαμος στο σχολειο με παρακαλουσε ο λυκειαρχης να μη το συνεχισω περνοντας απαλλαγη. Απο το επομενο μαθημα μας αλλαξαν θεολογο και ο κυριος μας αποχαιρετησε :clapup::clapup::clapup:
Σε συμβουλευω λοιπον να κανεις το ιδιο. Μην δωσεις το παραμικρο δικαιωμα. Βρες μια ευκαιρια και καν της τη μουρη κρεας.
Μπορειτε σαν τμημα να μην μπαινετε στο μαθημα της, Να καθεστε εξω, φανερα, και οταν σας ζητησουν το λογο εξηγηστε οτι δεν την αντεχετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Κατ'αρχάς,να συννενοηθείτε τα πενταμελή των τάξεων που έχουν τη συγκεκριμένη καθηγήτρια ώστε να διαμαρτυρηθείτε στον διευθυντή,να του πείτε ότι ζητάτε είτε να της γίνει σύσταση ώστε ν'αλλάξει συμπεριφορά,είτε ν'αλλάξετε καθηγήτρια.Αν αρνηθεί και δε σας ακούσει η λύση είναι μία,μαζική αποχή όλων των τάξεων που την έχουν την ώρα των θρησκευτικών,επ'αορίστον,μέχρι να γίνουν δεκτά τα αιτήματά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Κατ'αρχάς,να συννενοηθείτε τα πενταμελή των τάξεων που έχουν τη συγκεκριμένη καθηγήτρια ώστε να διαμαρτυρηθείτε στον διευθυντή,να του πείτε ότι ζητάτε είτε να της γίνει σύσταση ώστε ν'αλλάξει συμπεριφορά,είτε ν'αλλάξετε καθηγήτρια.Αν αρνηθεί και δε σας ακούσει η λύση είναι μία,μαζική αποχή όλων των τάξεων που την έχουν την ώρα των θρησκευτικών,επ'αορίστον,μέχρι να γίνουν δεκτά τα αιτήματά σας.
ντάξει πέρασαν τρεις μήνες που το έγραψε,τώρα τελειώνει ούτως ή άλλως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τουλάχιστον εσάς σας προειδοποίησε!Σε εμάς είρθε ένας μαλάκας θρησκευτικός που το "έπαιζε" χαλαρός μέχρι που στο πρώτο τετράμηνο έβαλε στην μισή τρίτη λυκείου 14.Βέβαια μετά από αυτό του έκανα την ζωή μαρτύριο μιας και ο βαθμός δεν παίζει να πάει πιο κάτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ντάξει πέρασαν τρεις μήνες που το έγραψε,τώρα τελειώνει ούτως ή άλλως :P

Damn,I didn't see that. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Damn,I didn't see that. :ermm:
το έγραψε 3-12-2010 :whistle: κλάιν μάιν, εσύ είσαι μπροστά,συμβουλεύεις και άλλους που πιθανόν να έχουν πρόβλημα με θεολόγους στο μέλλον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top