Το site είναι υπόδειγμα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Εχω μεγάλη εμπειρία από sites και fora και όλα αυτά, και όσο γυρνάω από δω και κει και κάνω έρευνα (που συχνά καταντά ακούσια έρευνα ψυχοπαθολογίας του κυβερνοχώρου), διαπιστώνω ότι αυτό το forum ανήκει στις ελάχιστες εξαιρέσεις του θλιβερού κανόνα ότι το διαδίκτυο είναι ένα απέραντο ψυχιατρείο. Συνεχίστε την καλή δουλειά, είστε υπόδειγμα αισθηματικής και αυτοσεβασμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εκ μέρους της ΟΔ σε ευχαριστούμε....
είναι πραγματικά καλό να ακούμε πότε πότε και κανά καλό λόγο... γιατί συνήθως στα μπινελίκια μας έχουν :P


feel free κι οι υπόλοιποι να πειτε κανα καλό λόγο ρε ρεμάλια :P


νταξ πλάκα κάνω :)


Υποψιάζομαι ότι θα σου απαντήσουν και τα αφεντικά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
είναι πραγματικά καλό να ακούμε πότε πότε και κανά καλό λόγο... γιατί συνήθως στα μπινελίκια μας έχουν :P

:kissing:
Απο τα καλυτερα φορουμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ευχαριστούμε! :)

Κάνουμε πραγματικά ό,τι μπορούμε αν και δεν είναι πάντα εύκολο!
Πολύ δύσκολο να είναι όλοι ικανοποιημένοι και ευχαριστημένοι!
Μας αρέσει όμως και το παλεύουμε! :)

Να 'σαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ DrStrangelove και Bill! :D Όπως είπε και η κουε είναι πολύ ευχάριστο να ακούμε πότε πότε και έναν καλό λόγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
DrStrangelove,Βασιλη σας ευχαριστω κι εγω με την σειρα μου σαν μελος την ΟΔ για τα καλα σας λογια.:)
Ηταν μια πραγματικα ευχαριστη εκπληξη και πιστεψτε με το να διαβαζω τετοια λογια απο μελη με χαροποιει ιδιατερα.:redface:
Με χαροποιοει που μπορουμε* κι εχουμε φτασει το στεκι στην θεση που ειναι.:)

Και το "μπορουμε" το λεω οχι μονο για την ΟΔ.
Η ΟΔ ειναι απλως ενα κομματι του παζλ.Εξισου σημαντικη ειναι η προσφορα των μελων του "στεκι" που πραγματικα εχουν καταφερει και δεν ειμαστε απλως ακομα ενα "ψυχρο" διαδικτυακο forum, αλλα μια παρεα πανω απ' ολα.
Με τις γκρινιες,τις χαρες,τους προβληματισμους,τις"χαζομαρες" μας...με ολα αυτα τα κοινα γνωρισματα που εχει μια "παρεα".:)
Οποτε κι εμεις ευχαρστουμε ολους εσας με την σειρα μας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η ΟΔ ειναι απλως ενα κομματι του παζλ.Εξισου σημαντικη ειναι η προσφορα των μελων του "στεκι" που πραγματικα εχουν καταφερει και δεν ειμαστε απλως ακομα ενα "ψυχρο" διαδικτυακο forum, αλλα μια παρεα πανω απ' ολα.

:clapup: Πολύ - πολύ δίκιο!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου τον DrStrangelove και τον Βασίλη (και σ' όσους ακολουθήσουν :P) για τα καλά τους λόγια. :)

Και να προσθέσω τα λόγια του Μάριου:
Η ΟΔ ειναι απλως ενα κομματι του παζλ.Εξισου σημαντικη ειναι η προσφορα των μελων του "στεκι" που πραγματικα εχουν καταφερει και δεν ειμαστε απλως ακομα ενα "ψυχρο" διαδικτυακο forum, αλλα μια παρεα πανω απ' ολα.
Με τις γκρινιες,τις χαρες,τους προβληματισμους,τις"χαζομαρες" μας...με ολα αυτα τα κοινα γνωρισματα που εχει μια "παρεα".:)
Πολύ σωστό! :clapup:
Γιατί είμαστε μια παρέα εδώ μέσα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αυτό που κάνει τη διαφορά εδώ (μιλάω εκ πείρας ;)) είναι η κόσμια-δημοκρατική-φιλική-σωστή συμπεριφορά των διαχειριστών.
Σε άλλα φόρουμ, οι διαχειριστές κάνουν ανόητη χρήση της "ισχύς" τους προσβάλλοντας μέλη και θίγοντας καταστάσεις και παρέες, δημιουργούν κλίκες και εν τέλει καταφέρνουν να φτιάξουν φόρουμ με μέλη δύο ταχυτήτων και δύο αξιών, διαχωρίζοντας τους "επίλεκτους" (αυτοί που η γνώμη τους έχει "ουσιαστική" δύναμη:whatever: ) και τα άλλα μέλη (aka τούβλα) που το μόνο στο οποίο είνα χρήσιμα είναι να γράφουν μονάδες στον αριθμό των εγγεγραμμένων μελών.
Μπορεί αυτά που λέω να σας φαίνονται πικρόχολα, αλλά είναι η εκ της μεγάλης μου πείρας η μαύρη αλήθεια.
Συνεχίστε τη καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
borat εμείς έχουμε βρει άλλο κόλπο....
σας βάζουμε όοοοολους στην κλίκα :D (κι αν κοτάει μετά κανεις.... ας μας κολλήσει :P)


ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια :) τιμή μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όπως είπε και η κουε είναι πολύ ευχάριστο να ακούμε πότε πότε και έναν καλό λόγο :P
Is this a "i want him to tell me he loves me" thing ?
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πρέπει να πώ ότι έχω κοιτάξει και άλλα μέροι άλλα κανένα δεν με κάνει να θέλω να συμετάσχω, ίσως είμαι απο τους τυχερούς που το πρώτο που μπήκα ειναι το στέκι, χέρομαι για ότι έχουν κάνει, δεν είναι ανάγκη να τα λέμε αυτα, είσαστε οι καλύτεροι το ξέρετε και άς κοκκινιζετε όταν σας το λένε, είσαστε παράδειγμα πρως μήμηση:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
borat εμείς έχουμε βρει άλλο κόλπο....
σας βάζουμε όοοοολους στην κλίκα :D (κι αν κοτάει μετά κανεις.... ας μας κολλήσει :P)


ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια :) τιμή μας
That's the spirit honey bunny...:P:clapup:
Σοβαρά τώρα, τα πιστεύω ακράδαντα αυτά που λέω!:D
Καλύτερη μια και μεγ(ααααα)άλη κλίκα παρα 5-6 και φαρμακερές.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αν και είμαι μέλος λίγες μόλις μέρες, οφείλω να ομολογήσω ότι έχω εντυπωσιαστεί από το e-steki.:clapup:

Όσον αφορά το φόρουμ, έχει μια απίστευτη ποικιλία θεμάτων, όπου γίνονται ωραίες συζητήσεις με επιχειρήματα και ουσία.

Όσον αφορά το τεχνικό μέρος, οι δυνατότητες που παρέχει είναι εντυπωσιακές. Και δεν τις έχω ανακαλύψει και όλες...:P :D

Συγχαρητήρια στα παιδιά της ΟΔ! Μπράβο σας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα συγχαρητήρια ανήκουν και στους αξιόλογούς χρήστες μας!!:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,857 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ οι χρωματικές αποχρώσεις, κάνουν το e-steki ζεστό, οικείο και ήρεμο. Τα θρεντ δεν τσιγκουνεύονται το χώρο, τα φατσάκια είναι μεγάλα και ζωντανά, οι υπογραφές (εδώ φαίνεται η γενναιοδωρία) έχουν μέγεθος οπότε «σπάνε» αισθητικά το ξηρό κείμενο.

Εξαιρετική δουλειά που δεν υπάρχει πουθενά αλλού. Υπάρχουν και «αλλά»….αλλά δεν βαριέσαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Τα συγχαρητήρια ανήκουν και στους αξιόλογούς χρήστες μας!!:beer:



ευχαριστούμε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
συμφωνω και επαυξανω! μπραβο για ο,τι καταφερατε μεχρι τωρα.
το κουτι ειναι για τα καλα του στεκιου, οποτε εδω δεν θα κανω κανενα παραπονο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top