Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα)

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γειά σας! Ένας φίλος μου πέρασε σε αυτή τη σχολή φέτος! Εμπορίας και διαφήμισης Πάτρας (η σχολή βρίσκεται βέβαια λίγο έξω,στην Αμαλιάδα). Γνωρίζετε αν ισχύουν οι αμοιβαίες μετεγγραφές? Εαν δηλαδή είναι δυνατό να ανταλλάξει τη θέση του με τη θέση κάποιου άλλου φοιτητή? Μου φαίνεται λιγάκι δύσκολο,όφειλα όμως να μεταφέρω την απορία του! Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει...! Ευχαριστώ πολύ! Α! Και καλή αρχή σε όλους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γειά σας! Ένας φίλος μου πέρασε σε αυτή τη σχολή φέτος! Εμπορίας και διαφήμισης Πάτρας (η σχολή βρίσκεται βέβαια λίγο έξω,στην Αμαλιάδα). Γνωρίζετε αν ισχύουν οι αμοιβαίες μετεγγραφές? Εαν δηλαδή είναι δυνατό να ανταλλάξει τη θέση του με τη θέση κάποιου άλλου φοιτητή? Μου φαίνεται λιγάκι δύσκολο,όφειλα όμως να μεταφέρω την απορία του! Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει...! Ευχαριστώ πολύ! Α! Και καλή αρχή σε όλους!:)


ναι γινεται..πχ αν ξερει ενα παιδι που περασε στην θεσσαλονικη εμποριασ και διαφημισης αλλα θελει να παει αμαλιαδα μπορει να ανταλλαξει την θεση του με αυτον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ναι γινεται..πχ αν ξερει ενα παιδι που περασε στην θεσσαλονικη εμποριασ και διαφημισης αλλα θελει να παει αμαλιαδα μπορει να ανταλλαξει την θεση του με αυτον!!

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση! Πολύ εύστοχο το παράδειγμά σου! Θεσσαλονίκη θέλει! Οπότε...εκ μέρους του φίλου μου καλώ όποιον τυχόν πέρασε στη Θεσσαλονίκη και ενδιαφέρεται για Πάτρα (αν π.χ τον διευκολύνει η απόσταση) να γράψει στο i-school! Biousra,και πάλι ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τιποτα βρε!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Γειά σας! Ένας φίλος μου πέρασε σε αυτή τη σχολή φέτος! Εμπορίας και διαφήμισης Πάτρας (η σχολή βρίσκεται βέβαια λίγο έξω,στην Αμαλιάδα). Γνωρίζετε αν ισχύουν οι αμοιβαίες μετεγγραφές? Εαν δηλαδή είναι δυνατό να ανταλλάξει τη θέση του με τη θέση κάποιου άλλου φοιτητή? Μου φαίνεται λιγάκι δύσκολο,όφειλα όμως να μεταφέρω την απορία του! Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει...! Ευχαριστώ πολύ! Α! Και καλή αρχή σε όλους!:)
Εγω εχω την εντυπωση οτι καταργηθηκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν εχω ακουσει οτι καταργηθηκαν!αλλα μπορει κιολας!!παντως παλια σιγουρα γινοταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pagoulatina

Νεοφερμένος

Η pagoulatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θα ηθελα πληροφοριες για το τμημα εμποριας και διαφημισης Αμαλιαδας. Ψαχνω για σχετικη ιστοσελιδα αλλα δεν υπαρχει. Αν υπαρχει καποιος που ειναι σε αυτο το τμημα ή γνωριζει σχετικα ας μου γραψει!ευχαριστω!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Θα ηθελα πληροφοριες για το τμημα εμποριας και διαφημισης Αμαλιαδας. Ψαχνω για σχετικη ιστοσελιδα αλλα δεν υπαρχει. Αν υπαρχει καποιος που ειναι σε αυτο το τμημα ή γνωριζει σχετικα ας μου γραψει!ευχαριστω!!:thanks:


δυστηχως το τμημα δεν αναγραφεται καν στην κεντρικη σελιδα στο ΤΕΙ Πατρας.

.https://www.teipat.gr/ekpaideysi/sxoles_tmimata.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
απο οσο γνωριζω το τει της εμποριας και διαφημισης ειναι απο τα καλυτερα τει που υπαρχουν μην πω και το καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι η κοπελα ψαχνει πληροφοριες και ουτε το ΤΕΙ το ιδιο δεν εχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crisdirk41

Νεοφερμένος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπερα ρε παιδια! περασα τελικα Λογιστικη στην Πατρα.
Ειναι κανενας εκει? Γενικα τι παιζει κλπ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παιδια εγω περασα Αμαλιαδα και δεν μπορω να μεινω λεω να πηγαινοερχομαι αν και δεν ειναι ευκολο μενω πειραια. Αν καποιος ενδιαφερετε για ανταλλαγη ασ επικοινωνησει μαζι μου τελειο θα ηταν! Και γω παντως στην κατατακτηριες στοχευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οι αμοιβαίες μεταγραφές έχουν καταργηθεί. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeHa

Νεοφερμένος

Ο PeHa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε μέχρι πότε είναι οι εγγραφες για το ΤΕΙ εμπορίας και διαφήμισης;Αν ξέρει κανένας ας στείλει....ντάνκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οι εγγραφές είναι 13-30 Σεπτεμβρίου, δε νομίζω να έχει κάποια ιδιαιτερότητα το συγκεκριμένο τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fod@s

Νεοφερμένος

Ο fod@s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
η αδερφη μου φοιτα στο τμημα της πατρας(αμαλιαδα) και απ'οτι λεει το τει και η πολη ειναι μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeHa

Νεοφερμένος

Ο PeHa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ξέρετε αν οι μεταγραφές πηγαίνουν αλφαβητικά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top