Eξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2010

Πως τα πήγατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Μαλλον δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σιγουρα δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

zaprazi1987

Νεοφερμένος

Η zaprazi1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το να σε διακοπτει νομιζω ειναι καλο γιατι σημαινει οτι καταλαβε την απαντηση σου και δε χρειαζεται να προσθεσεις κατι αλλο.Το να κανει περισσοτερες ερωτησεις στον εναν απο τους 2 σημαινει οτι ειναι κακο γιατι θελει ο εξεταστης να μιλησει περισσοτερο για να καταλαβει τι ξερει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evh

Νεοφερμένος

Η evh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δυστυχώς ο Τεο είπε πως δε θα τα δημοσιεύσει τελικά το Βρετανικό .Άρα η αγωνία συνεχίζςται!

Μπορείς να μας πεις τι σε ρώτησαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zaprazi1987

Νεοφερμένος

Η zaprazi1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Στα προφορικα΄με ρώτησαν:που μένω,άν μου αρέσει η περιοχή μου,ποιο ειναι το αγαπημενο σημειο της πολης μου.τι κανω για να κρατηθω σε καλη φυσικη κατασταση,μετά στις συγκρισεις φωτογραφιων:ειχε 2 εικονες με τρενο(compare)με ρωτησε αν μου αρεσει να ταξιδευω με το τρενο,στο 2 μερος με τις φωτο μας εδειξε καποιους ανθρωπους που χρειαζονται βοηθεια κ επρεπε να επιλεξουμε 2 εικονες που θεωρουμε σημαντικοτερες αυτα απο ο,τι θυμαμαι!Ελπιζω να βοηθησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αν σε διακόπτουν απο ότι ξέρω είναι οτι δεν έχεις προλάβει να κάνεις task achievment
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και για τους απιστους Θωμάδες σχετικά με τα αποτελέσματα δειτε και τις επισημες ημερομηνιες που δινει το Cambridge ESOL:

https://www.candidates.cambridgeesol.org/cs/Results_Online
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Στα προφορικά σήμερα τα πήγα αρκετά καλά...Το πρόβλημα είναι ότι,αν και δεν ήμουν αγχωμένος,κόλλησα στο διάλογο και εκεί μου βγήκε όλο το άγχος.Η καθηγήτρια το κατάλαβε και μου είπε "Be Calm".Στο προφορικό του Michigan χτες κόλλησα εντελώς,δεν ήξερα τι να πω,και είπα λίγα πράγματα,αλλά μου έκανε 4 ερωτήσεις μετά και απάντησα σωστά.Και γενικά στην παρουσίαση,και στις προσωπικές ερωτήσεις μια χαρά τα πήγα!Λέτε να έχω περάσει τα προφορικά?

Η κοπέλα που ήμασταν μαζί μου είπε ότι δεν έκανα κανένα γραμματικό,συντακτικό λάθος,αλλά ότι ήμουν λίγο "στημένος".Η ίδια ήταν απόλυτα χαλαρή,και μερικά λάθη που έκανε,τα διόρθωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
29 ημερες για τα αποτελεσματα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

liaki23

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
σχεδον 20 μερουλες...ουφ γρηγορα περναει ο καιρος...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
17 ημερες εμειναν περιπου για τα αποτελεσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Τόσο νωρίς και έχετε άγχος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
2 weeks until the results!;)

Και τώρα μερικά info:
Όσοι δώσατε μέσω British Council και έχουν στο Entry Form τους British Council Unique Code:

www.examination-services.gr/greek/results.asp

Oσοι ΔΕΝ δώσατε μέσω British Council και εχετε τους απαραιτητους κωδικούς μπαίνετε στο:

https://www.candidates.cambridgeesol.org/cs/Results_Online


Οσοι πάλι δεν μπορειτε να εχετε προσβαση στα παραπανω site επικοινωνείτε με το φροντιστηριο σας.

Καλη επιτυχία σε όλους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα αποτελεσματα KET και PET for Schools που δόθηκαν στις 15 Μαιου 2010 ειναι διαθεσιμα!;)
https://www.examination-services.gr/default.asp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
τα αποτελεσματα του KET και PET δεν εχουν βγει ακομα.μηπως και τα αποτελεσματα του FCE καθυστερησουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
KET and PET (22 May) - 25 June 2010
Ολα θα βγουν στην ωρα τους.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
μακαρι να βγουν συντομα!2 ιουλιου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Μια χαρά θα τα έχετε πάει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
μακαρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εεε μωρέ οτι κάναμε κάναμε!;)
Θετικη σκεψη τωρα και ολα θα πανε καλα.8 μερες εμειναν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liaki23

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια εσεις ενταξει ειστε μια χαρα ....εγω π ειμαι κ αγγλικη φιλ.θα αισθανθω κ λιγο ρεζιλι αμα δε το παρω!what the heck!!!!!χαχαχα
παντως GOOD LUCK TO EVERYONE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top