Μ' αρέσει - δε μ' αρέσει!

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν μ'αρεσει που εχουν ολοι αδεια ενω εγω δουλευω.

Μ'αρεσει που οι δρομοι της Αθηνας θα ειναι αδειοι το 4μερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Μ' αρέσει ο ενθουσιασμός
Δε μου αρέσει η αδιαφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Moυ αρέσουν αυτές οι εναλλαγές του καιρού, που κοιμάσαι το βράδυ και δεν ξέρεις τι καιρό θα έχει το πρωί.


Δεν βρίσκω τίποτα να μη μου αρέσει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Μου αρέσει που αύριο θα είμαι κοντά του...

Δε μου αρέσει που φυσάει...Λέτε να μη μπορέσω να ταξιδέψω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μου αρέσει που έρχονται σήμερα... και που έφαγα λίγο από τον πρώην τεράστιο σοκολατοκούνελο!

Δε μου αρέσει που βρέχει και που πρέπει να κάνω ένα χαζοπροοπτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μ αρέσει που μίλησα τόσο πολύ στο τηλ με την κολλητή μου από τις 12:30 - 15:45!!! :clapup:



Δεν μου αρέσει που θα έρθει ο λογαριασμός και θα με κάψει ο πατέρας μου στη πλατεία :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μου αρέσει η βροχούλα που πέφτει στο τζάμι και κάνει πλιτς πλιτσ



Δεν μου αρέσει που πρέπει να πλύνω μετά τα τζάμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μου αρέσει που είναι ηλιόλουστη Παρασκευή!!!

Δε μου αρέσει που δεν ξέρω τι θέλω να κάνω απόψε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
M'αρεσει... ο συνάδελφος στο απέναντι γραφείο :redface::);)

Δεν μ'αρέσει... που μου αρέσει ο συνάδελφος από το απέναντι γραφείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μ' αρέσει - Που έχει τροχονόμους στον δρόμο για την επιστροφή από τις διακοπές του Πάσχα

Δεν μ' αρέσει - Ο χρονισμός στα φανάρια της Λαγκαδά στο ρεύμα προς Θεσσαλονίκη:mad: Οι Θεσσαλονικείς γνωρίζουν. Φεύγεις με πράσινο και ΠΑΝΤΑ το επόμενο φανάρι σε πιάνει κόκκινο... Έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Μ'αρέσει που σε 10 μέρες φεύγω.

Δε μ'αρέσει που αύριο είναι ΠΑΛΙ Δευτέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα μακαρόνια
Δε μου αρέσει που παχαίνουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μ' αρέσει που πέρασα τέεεελεια!!!!!! Ήλιος, γρασίδι και bbq!!!

Δε μ' αρέσει που πρέπει να βάλω σκούπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Μου αρέσει που έχω πολύ καλή διάθεση επιτέλους :clapup:!
Δε μου αρέσει που μπορεί να μου χαλάσει :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μου αρεσει που εχω απιστευτες φιλιες!!
δεν μυ αρεσει που πρεπει να παω στο γραφειο αυριο - μια ακομη μερα στην Βουδαπεστη θα ηταν οτι πρεπει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
M' αρέσει που όλα τα ενδεχόμενα είναι ανοιχτά και έχω κάνει νέους υπέροχους φίλους.

Δεν μ' αρέσει που ακόμα δεν έχουν προχωρήσει κάποια από τα σχέδιά μου! Άντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Μ'αρέσει που πήρα μπάσο.. :D

Δεν μ'αρέσει που ακόμα είμαι στις πολύ αρχές και παίζω λίγα πράγματα...
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Μου αρέσει που θα κατέβω στο πανεπιστήμι!:clapup:

Δε μου αρέσει που δεν ξέρω πόσοι και ποιοί φίλοι μου θα είναι εκεί!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Μου αρέσει που θέλει να συζητάμε τα πάντα, που είναι πάντα εκεί, με ακούει, με στηρίζει, με βοηθάει...

Δε μου αρέσει που άθελα μου τον αδικώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μ'αρεσει που υπραρχουν ατομα που ξερουν πως και ποτε να μιλησουν ;)

δεν μ'αρεσει που εσκασε ο mail server μας.......μαζι με το backup του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top