Σφάλμα ΝΑΤ

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Για το μήνυμα, δοκίμασε να αφήσεις να περνάει αυτή η διεύθυνση απ το κασπερσκυ. Και που στην κόβει, δε σε προστατεύει...γιατί απλά δεν νοείται λόγος προστασίας απο ....το δικό σου πισί.

:D όντως...το antivirous μου το είχε περάσει τεχνικός ,δική του εξυπνάδα θα ήταν αυτή η ρύθμιση :confused:

Η ταχύτητα μπορεί να φταίει και λόγω του tracker. Να προτιμάς τόρρεντς με αναλογία seeders/leechers ίση η μεγαλύτερη του 1 προς 1. Πχ αν κατεβάζεις ενα αρχειο απο 2 seeders και 400 leechers, λογικά θα κάνει καναν αιώνα να σου έρθει, σε σχέση με το αν είχες 30 seeders και 40 leechers επι παραδείγματι.

Λογικό και αυτό ..( μα έχω μαλώσει με τη λογική μου φένεται :P )...3 seeders έχει το αρχείο..και leechers 170..

Εδώ και κανένα 15' πάντως πήγα στα 8kb/sec και η φατσούλα μου επιτέλους πρασίνισε :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από S1RHC:
Για να κάνετε σωστά το port fwd στο router σας, δείτε εδώ

To site έχει ήδη αναφερθεί μόλις μια σελίδα πιο πριν..........από εμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Απο χτές ο Azu μου κάνει νερά... πολλές ώρες στο κόκκινο, αν και γίνεται και πράσινο κάαααπου κάπου. Τι μπορώ να κάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Απο χτές ο Azu μου κάνει νερά... πολλές ώρες στο κόκκινο, αν και γίνεται και πράσινο κάαααπου κάπου. Τι μπορώ να κάνω?
Ισι ξερω οτι απο εχθες η Τρελλας , 4νετ και βιβοδια εχουν προβληματα με τα λινκ τους προς το εξωτερικο, μπορει να οφειλεται σε αυτο, το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αμ τώρα εξηγείται! Ας το καλό κι έχω ΤΡΕΛΛΑ(Σ)ΘΕΙ :P
Ευχαριστώ Hunter! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω να φανταστεις το μtorrent το εχω κλεισει απο εχθες...........σπαστηκα παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top