Αράχωβα

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Oταν λες οτι δε σε βλεπουν χρημα τι εννοεις? Πες μας ποσο χρεωνουν το βραδυ να το μεταφρασουμε..:p

Κοιτα γενικα στην Αραχωβα -οπως και στην Μυκονο- εχουν μια εικονα του "οτι πας για να φας τα λεφτά σου". Οι ανθρωποι που εχουν τον ξενωνα, ειναι ανθρωποι που δεν το κανουν αυτο! Τουλαχιστον αυτο ειδα εγω, οταν πηγα... Δεν ξερω τι τιμες εχουν τωρα, γιατι ειναι τιμες που αλλαζουν ανα εποχη. Αν παντως ενδιαφερεσαι, δεν χανεις να παρεις ενα τηλεφωνο και να δεις αν σε ενδιαφερει. Παντως αυτο που με εκανε και αγαπησα αυτο το μερος, ειναι πως ειναι πολυ ζεστο και σαν χωρος αλλα και απο τον τρόπο τους.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έχει η αράχωβα κοινα με το πύλιο; λένε οτι έχει την ίδια ατμόσφερα και χιόνι το βασικό;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
έτσι ακριβώς...! Με λίγη φαντασία ακόμα βρίσκεσαι και στις Άλπεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άσε το δούλεμα θέλω να μάθω:redface: και μην με προκαλείς άγριο αγόρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
δεν παει σε εσενα το δουλεμα αλλά σε όσους λένε οτι η Αράχωβα είναι σαν το Πύλιο...

Πολύ καλά είναι... δεν λεω, αλλά Πύλιο δεν είναι... (προσωπικές απόψεις πάντα!) απλά το έχουν διαφημήσει καλύτερα για να πουλήσουν 300Ε την βραδυά το δωμάτιο....

Άσε το δούλεμα θέλω να μάθω:redface: και μην με προκαλείς άγριο αγόρι:P

έγινα και άγριο ??? χμ... αλλά για να έχουμε και καλό ρώτημα... γιατί ??? τι θα κάνεις ??? ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και το πύλιο όμως δεν είναι φτινο. Πάντως όλοι έτσι λένε , δηλαδί καλύτερο το πύλιο; όταν πήγα τρελάθηκα και μου είπαν ότι αράχωβα είναι καλύτερο, απλά μου την έσπασαν τα χριστουγεννα, με υποχρέωναν να πληρώσω 4 μέρες και να μήνω 3 παρόλο που έφευγα και την έκανα 6 μερες λονδίνο μόνο και μόνο για να μην τα δώσω σε έλληνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Και το πύλιο όμως δεν είναι φτινο. Πάντως όλοι έτσι λένε , δηλαδί καλύτερο το πύλιο; όταν πήγα τρελάθηκα και μου είπαν ότι αράχωβα είναι καλύτερο, απλά μου την έσπασαν τα χριστουγεννα, με υποχρέωναν να πληρώσω 4 μέρες και να μήνω 3 παρόλο που έφευγα και την έκανα 6 μερες λονδίνο μόνο και μόνο για να μην τα δώσω σε έλληνες.

ΧΑ! Εννοείτε ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! Θα ανεβάσω στο youtube ενα βιντεάκι για να δείς σε τι διαμέρισμα έμενα στο Βερολίνο και μόλις σου πω την τιμή θα πάθεις πλάκα! Εδω στην Ελλάδα νομίζουν οτι ήμαστε ΟΛΟΙ κορόιδα και ότι τιμή μας πουν εμείς θα τα δώσουμε... 6 ημέρες στο εξωτερικό στοιχίζουν όσο 2 μέρες στην Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΧΑ! Εννοείτε ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! Θα ανεβάσω στο youtube ενα βιντεάκι για να δείς σε τι διαμέρισμα έμενα στο Βερολίνο και μόλις σου πω την τιμή θα πάθεις πλάκα! Εδω στην Ελλάδα νομίζουν οτι ήμαστε ΟΛΟΙ κορόιδα και ότι τιμή μας πουν εμείς θα τα δώσουμε... 6 ημέρες στο εξωτερικό στοιχίζουν όσο 2 μέρες στην Ελλάδα...


άστο έσταξα πολλά λεφτά και σε αυτό που ήμουν αλλα εγώ είμαι των καλών ξενοδοχείων θέλω να τα στάζω αλλα να έχω απολάυσεις εδώ τα στάζεις και το σέρβις είναι χάλια. Δεν είναι όλα έτσι βέβαια αλλα ιδικά στην αράχωβα 2 φορές έφαγα πόρτα την 3η μπένουν μάυρη λίστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αμα προσπαθήσεις πάλι Αράχωβα να μου πεις...

ps.Για το σπίτι στο Βερολίνο θα σου πω μερικά πράγματα και μου λες αν περνάει τα ελάχιστα που θέτεις ως προϋποθέσεις....
1. 130τμ
2. Απίστευτο design
3. Αρκετά μεγάλο μπάνιο με μπανιέρα και ξεχωριστή ντουζιέρα + ενα λίγο μικρότερο WC
4. Θερμενόμενο πάτωμα στο 80 του σπιτιου
5. Τζακι
6. Satellite TV + DvD player + Home Cinema
7. FULL Εξοπλισμένη κουζίνα
8. PC με 1mbit Internet

για περισσότερα περίμενε το video :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πόσα δεν ήπες και είναι σε στίλ ξενοδοχείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
όχι... είναι διαμέρισμα κανονικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ποσα ποσα ποσα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πουειναι τελικά το βίντεο; και πόσα δεν είπες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
wait να παρω απο το laptop μερικες φωτο και το videaki και θα σας κανω παρουσιαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε μας νοιαζουν ανθρωπε μου οι χλιδες, φτωχολιγουρηδες ειμαστε, η τιμη μας νοιαζει, πως το λενεεεεε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να δείτε ενα μικρο videaki για το σπιτι στο Βερολίνο που σας έλεγα... Πληρώσαμε 4 άτομα απο 120Ε (ο καθένας) για 4 νύκτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Όποιος πάει ΑΡΑΧΩΒΑ, μπορεί να πάει να φάει στην Ταβέρνα "Παναγιώτα", στον Άι Γιώργη!!!

...απλά ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!!!

:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω οταν πάω Αράχωβα σκέφτομαι να μείνω σε αυτόhttps://www.koutras.gr/arachova2gr.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά έγω το είπα άν ξεναφάω πόρτα κατευθείαν μάυρη λίστα, δεν θα παρακαλάω κανέναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Παιδιά έγω το είπα άν ξεναφάω πόρτα κατευθείαν μάυρη λίστα, δεν θα παρακαλάω κανέναν

απο που καλέ εφαγες πόρτα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top