Γενικό -  Σχολικά βιβλία θετικής κατεύθυνσης (ΟΕΔΒ)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά....μήπως κάποιος μπορεί να μου δώσει κάποιες σελίδες από το βιβλίο οργανισμού ή ακόμα και αν το έχει σε μορφή pdf. Το χρειάζομαι άμεσα. Σόρυ που άνοιξα ολόκληρο τόπικ γι αυτό...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagelos

Νεοφερμένος

Ο evagelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Υπαρχει ολοκληρο και υπογραμμισμενο στη βιβλιοθηκη του ischool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Υπαρχει ολοκληρο και υπογραμμισμενο στη βιβλιοθηκη του ischool

ΠΡΟΣΟΧΗ.! το βιβλιο του ischool ειναι με βαση το παλιο τα παιδια που δινουνε το 2010 εχει αλλαγες οχι οτι αλλαξε αλλα εχει ,σημερα που ειμουνα στο FROΔ:D και γραψαμε στο μαθημα της ημερας και ειχα διαβασει απο το φυλλαδιο επειδη ειναι ωραια αλλα ειχε ΔΙΑΦΟΡΕΣ και εγραφα οτι ναναι και η καθηγητρια με ρωτησε απο που το βρηκα.!!! :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgakos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Υπαρχει ολοκληρο και υπογραμμισμενο στη βιβλιοθηκη του ischool

Που'ντο φιλτατε; εγω δεν το βρισκω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgakos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αυτο ειναι σημειωσεις σωστα; εγω ηθελα το κανονικο :( γιατι μας εβαλε διαβασμα για αυριο 24-29 σελιδες και δεν το εχω και αστα να πανε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χμ και στο παιδαγωγικο ινστιτουτο δεν το βρισκω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgakos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χμ και στο παιδαγωγικο ινστιτουτο δεν το βρισκω....
ευχαριστω παντος για την προσπαθεια theodora

much appreciated :):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nansymet

Νεοφερμένος

Η nansymet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπερα!! κι εγω εχω αυτο το προβλημα. εχω διαβασμα σελιδες 25-42 και 57 58 αλλα δεν εχω το βιβλιο. κατεβασα τις σημειωσεις του ischool αλλα δεν ξερω σε ποιες σελιδες των σημειωσεων αντιστοιχουν οι σελιδες που εχω για διαβασμα. Επισης αν καποιος μπορει να βρει το σχολικο βιβλιο..... ή με σκαν τις σελιδες αυτες........:thanks: ευχαριστωωωω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια, σιγουρα λειπουν πραγματα; Γιατι βλεπω πολλα παιδια στο σχολειο με αυτο το φυλαδιο στο χερι, και το δεινουν καθηγιτες απο φροντιστιρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top