Γενικό -  [2009] Απονομή βραβείων στο Μέγαρο Μουσικής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MarakiG

Νεοφερμένος

Η MarakiG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αυτό πότε καθιερώθηκε;Πριν 3 χρόνια ίσχυε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ρε παιδιά,εγώ που έβγαλα 20 στην Β' & Γ' Γυμνασίου δε δικαιούμαι laptop???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smartkid1

Νεοφερμένος

Η smartkid1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αυτό πότε καθιερώθηκε;Πριν 3 χρόνια ίσχυε;;

Ναι...Ισχυε.Βασικα ισχυει απο το 2004.Αλλα δυστηχως δεν ιεναι καθολου συνεπεις....
-----------------------------------------
ρε παιδιά,εγώ που έβγαλα 20 στην Β' & Γ' Γυμνασίου δε δικαιούμαι laptop???


Νομιζω (χωρις να ειμαι και εντελως σιγουρη)για την Β και Γ Γυμνασιου ισχυε μονο την πρωτη φορα δλδ το 2004.Τωρα ομως ισχυει μονο για τους πρωτους μαθητες της Α Γυμνασιου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
στην πρώτη γυμνασίου είχαμε ισοβαθμίσει 2 παιδιά πρώτοι, μας είπαν συγχαρητήρια κλπ κλπ κλπ μπράβο και θα σας ειδοποιήσουμε για το λάπτοπ και μετα? τίποτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smartkid1

Νεοφερμένος

Η smartkid1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν προκειται να τα παρουμε ποτε:(!!!!Τωρα κιολας αν αλλαξει κυβερνηση.....αντε γεια...ουτε στα ονειρα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Δεν προκειται να τα παρουμε ποτε:(!!!!Τωρα κιολας αν αλλαξει κυβερνηση.....αντε γεια...ουτε στα ονειρα μας
καλα ναι από τέτοια άλλο τπτ!!μαφού κ εγώ μετά από 3 χρόνια περίπου το πήρα..δεν πάνε καλά!!!τελείως ανοργάνωτοι...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smartkid1

Νεοφερμένος

Η smartkid1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αυριο παιρνω επιτελους το λαπτοπ:D:D:D...Μετα απο τρια χρονια το θυμηθηκαν!!!!!!!!!!!!Ελπιζω να το παρουν (οσοι δεν το εχουν παρει αομα) συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αυριο παιρνω επιτελους το λαπτοπ:D:D:D...Μετα απο τρια χρονια το θυμηθηκαν!!!!!!!!!!!!Ελπιζω να το παρουν (οσοι δεν το εχουν παρει αομα) συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!
:bravo::bravo:πάντα τέτοια smartkid!!!άντε βρε παιδιά μακάρι να το πάρετε κ οι υπόλοιποι που το δικαιούστε!!!:iagree:;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελβίρα40308

Νεοφερμένος

Η Ελβίρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ήμουν και εγώ και με βράβευσε ο σπηλιωτόπουλος αλλά δεν το βιντεοσκοπήσαμε τελικα! (κριμα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ήμουν και εγώ και με βράβευσε ο σπηλιωτόπουλος αλλά δεν το βιντεοσκοπήσαμε τελικα! (κριμα...)
Σε θυμάμαι!!!!!Αλλά μωρέ κρίμα που δεν το βγάλαμε σε βίντεο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top