Διεθνής έκθεση εκδοτών-Φθινόπωρο 2009

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ε πάνε και θα καταλάβεις.Μην περιμένεις να σου δώσουν όμως πολύ σημασία;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
τον ξες τον κυριο Philip Dietschi?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Χρήστο, δεν έχει νόημα να αρχίσουμε να μετράμε τις γνωριμίες μας.

Απλώς να ξέρεις ότι οι δικαιολογίες αυτές δεν πιάνουν τόπο, μπορείς απλά να πεις ότι πάω γιατί γουστάρω. Δικαιολογίες τύπου θα κάνω promotion από έναν 15χρονο ΔΕ στέκουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
look, θελω να παω και θα παω. μιλησα με τον κο Philip Dietschi και μου ειπε οτι αν υπαρξει κανα προβλημα να φωναξω αυτον. οκ?
-----------------------------------------
δεν ειχα την προθεση να μετρησω τις γνωριμιες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Βασικά, δε χρειάζεται να αποδείξεις τίποτα σ' εμένα και σε κανέναν, γι' αυτό άσε το ειρωνικό υφάκι. Τη γνώμη μας είπαμε. Μπορείς να τη δεχτείς, μπορείς και όχι. Τουλάχιστον μάθε να μιλάς πολιτισμένα, όπως προσπαθούμε όλοι μας να κάνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
μιλαω πολυ πολιτισμενα, και δεν εχω κανενα υφακι...οπως τονισα και πριν δεν ειχα καμια προθεση να μετρησω με κανεναν τις γνωριμιες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top