Αμέλεια καθηγητών

fysikoss

Νεοφερμένος

Ο fysikoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
σε λύκειο νησιού. αποστέλεται η ύλη των Λατινικών (Γ λυκείου), οι φιλόλογοι δεν προσέχουν και θεωρούν ένα κείμενο ως εκτός ύλης. στις πανελλήνιες "πέφτει" αυτό το κείμενο. τώρα????

μου θυμίζει την απάντηση στο ανέκδοτο με το κουλούρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effie1

Νεοφερμένος

Η Effie1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φιλολογίας Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Α- πίστευτο, Α-παράδεκτο, Αν- εύθυνο! Λάθη κάνουμε όλοι, αλλά ένα ολόκληρο διδακτικό έτος, δεν το είδε κάποιος, δεν το έλεγξε , δεν το επιβεβαίωσε; Νομίζω ότι οι μαθητές πρέπει να το αναφέρουν στη διεύθυνση δευτεροβάθμιας όπου και ανήκουν. Δεν είναι δυνατόν το λάθος των καθηγητών - ακόμη κι αν είναι ακούσιο- να παρασύρει στην αποτυχία τους μαθητές. Από τύψεις πώς πάνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Αυτο παει να πει ''τα εκαναν θαλασσα'' ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δεν θέλω να με βάλω στη θέση ενός παιδιού που την πάτησε ενώ είχε ρίξει τόσο διάβασμα .... ούτε στη θέση του γονιού του που θα είχε επενδύσει χιλιάδες ευρώ για ένα καλύτερο μέλλον του παιδιού του..

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ :mad:

Φαντάζομαι θα ακολουθήσουν μυνήσεις κτλ......κ καλά θα κάνουν αλλά δεν νομίζω να δικαιωθουν.... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowsubmarina

Νεοφερμένος

Η yellowsubmarina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
απ'όσο ξέρω το βαθμολογικό δεσμεύτηκε να μην πάρει υπόψη του τα ερωτήματα που αφορούσαν το συγκεκριμένο κείμενο στη βαθμολόγηση και το θέμα έληξε έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Ήθελα να 'ξερα γιατί δε βάζουν μια ταμπέλα έξω από όλα τα δημόσια σχολεία

ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ - ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ... για να ξέρουμε και εμείς... Και μετά λες γιατί πάς φροντιστήριο..... Τα χάλια μας τα μαύρα.... Φταίει τώρα διεύθυνση να τους τιμωρήσει;;; (Αυτό στα αυτιά τους θα ακουγόταν σαν ανέκδοτο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top