Οικονομικά Παντείου ή Ναυτιλιακά ΠΑΠΕΙ;

Achis

Νεοφερμένος

Ο Αχιλλέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έχω αυτο το φρικτό δίλλημα, μου αρέσουν τα Ναυτιλικά του Πειραιά, αλλα ενδέχεται να περνάω και στο Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου...

Με έχει φαει το δίλλημα, γιατι απο Πάντειο παίρνω πτυχίο Οικονομολόγου, ενω τα Ναυτιλιακά είναι εξειδικευμένα ψιλό, αν και έχουν μελλον στην Ελλάδα...

Τη δευτέρα θα παω το μηχανογραφικό, ακούω απόψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petros17

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αδερφε πηγαινε χωρις δευτερη σκεψη ναυτιλιακα..εχει αμεση αποκατασταση(μονο 5% ανεργοι συμφωνα με τα στοιχεια του πα.πει)εκει σκεφτομαι κ εγω γ αυτο στο λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Να πας εκει που σου αρεσει πραγματικα! Κ απο οτι βλεπω αυτο ειναι ναυτιλιακα.. πιστευω πως αυτο που σου συμβαινει ειναι μπερδεμα,ολοι το περνανε,δε θα το λεγα διλημμα γτ δε νομιζω τα οικονομικα απο οτι λες να σε νεδιαφερουν τοσο οικονομικα!
απλα σου κολλησε.. τελος! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Έχω αυτο το φρικτό δίλλημα, μου αρέσουν τα Ναυτιλικά του Πειραιά, αλλα ενδέχεται να περνάω και στο Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου...

Με έχει φαει το δίλλημα, γιατι απο Πάντειο παίρνω πτυχίο Οικονομολόγου, ενω τα Ναυτιλιακά είναι εξειδικευμένα ψιλό, αν και έχουν μελλον στην Ελλάδα...

Τη δευτέρα θα παω το μηχανογραφικό, ακούω απόψεις...
αντε συμφοιτητες θα ειμαστε αν βαλεις τελικα ναυτιλιακα.αλλα μηπως εχεις ακουσει τι παιζει απο ατομα????γιατι δεν εχω ακουσει καμια κοπελα μεχρι στιγμης που να θελει ναυτιλιακα και αυτο δεν μου αρεσει και τοσο....!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αντε συμφοιτητες θα ειμαστε αν βαλεις τελικα ναυτιλιακα.αλλα μηπως εχεις ακουσει τι παιζει απο ατομα????γιατι δεν εχω ακουσει καμια κοπελα μεχρι στιγμης που να θελει ναυτιλιακα και αυτο δεν μου αρεσει και τοσο....!!!:D


Φίλε μην ανησυχείς... το ΠΑΠΕΙ έχει παρα πολλές κοπέλες ... και τα ναυτιλιακά ειδικά έχει αρκετές :no1::no1:

Άντε μαζευτήκαμε μέχρι τώρα 3 για τα ναυτιλιακά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
thanks God....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achis

Νεοφερμένος

Ο Αχιλλέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά δεν θέλω να καταστροφολογώ αλλα αν στα Ναυτιλιακά παίρνουν 200 άτομα, ξέρω τα 100!:'(:'(
Εχω ακούσει πολύ κόσμο, ετοιμαστείτε για μεγάλη άνοδο βάσης, εγω ελπίζω οτι είμαι κάπως ασφαλής (+1500 μορια), αλλα δεν παύω να φοβάμαι!!!:(:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
μην τρομαζεις τον κοσμο ρε συ,δεν χρειαζεται.κι αν ξερεις τα 100 ατομα[που δεν παιρνει 100] τοτε μπραβο σου.απ'τη στιγμη που δεν υπαρχει καμια ενδειξη για μεγαλη ανοδο δεν χρειαζονται αυτα.και σορρυ για το υφος του μυνηματος,αλλα δεν ειναι δυνατον να ξερεις αυτα τα 100 ατομα,να θελουν ολοι ναυτιλιακα,και να εχουν βγαλει 18.000 μορια.ειναι υπερβολικοτατο αυτο που λες.οχι αδυνατο,αλλα για να συμβει κατι τετοιο πρεπει να σπασει ο διαολος το ποδαρι του.προσωπικα χθες βρηκα και εκλεισα ενα πανεμορφο διαμερισμα στο φαληρο εχοντας γραψει 18.081 μορια[+1423 μορια πανω απ'την βαση].δεν προκειται να φοβισεις κανενα απο τα παιδια που θελουν ναυτιλιακα και ειναι εδω μελη διοτι αρκει η απλη λογικη για να καταλαβουν οτι αυτα που λες δεν εχουν βαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achis

Νεοφερμένος

Ο Αχιλλέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σίγουρα ο αριθμός 100 ήταν υπερβολικός, αλλα ο 15 δεν ειναι....Απλα μου έκανε εντύπωση που ρωτώντας ατομα για τις επιλογές τους άκουσα περισσότερα Ναυτιλιακά απ'ότι άλλες σχολές που θεωρούνται περιζήτητες...
Ελπίζω να ήταν μια σύμπτωση και τίποτα άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ετσι ειναι δεκτο.15 ατομα δεν ειναι και παρα πολλα.αλλα μην ξεχνας οτι αυτα τα 15 ατομα δεν προκειται να περασουν σιγουρα ε?εχουν τις ιδιες πιθανοτητες με αλλους....ενταξει η ζητηση που υπαρχει μπορει να οδηγησει σε μια ανοδο της ταξης των 500-600 μοριων[το πολυ],οποτε.....εμεις θα ειμαστε συμφοιτητες....και ασε τους αλλους να κουρευονται....!μην ξεχνας οτι οι επιδοσεις ηταν πτωτικες σε σχεση με περσι εκτος αν αυτα τα 10-15 ατομα που λες εχουν βγαλει 18.000+ μορια.τοτε πραγματικα αλλαζει το πραγμα και η ανοδος μπορει να ειναι τρελη της ταξης των 1000 μοριων....αλλα και παλι....μεσα ειμαστε....!:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achis

Νεοφερμένος

Ο Αχιλλέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγω έχω βάλει πριν τα ναυτιλιακά, το Οικονομικό Αθηνών (16800), εχοντας 16300 μορια....Ελπίζω να περάσω ναυτιλιακά όμως...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zenitaki

Νεοφερμένος

Η zenitaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
συγγνωμη εχετε 18000 μαζι με τα αγγλικα ή χωρις;
τελικα δεν ειναι τοσο ανταγωνιστικο το 90%
οσο ειναι το 10%
σκεφτειτε οτι η περυσινη βαση για το 10% ειναι 19.784 μορια....
κι εγω που τη θελω για δευτερο πτυχιο κι εχω 19.662 μπορει και να μην τα καταφερω....οπως και να χει παιδια....σας ευχομαι καλη επιτυχια!και ελπιζω να απολαυσετε αυτη την επιστημη....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top