Πόσο πληρώνετε στα φροντιστήριο?(ανα μάθημα)

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
:!::!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εξεπλάγην ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου θυμίζεις διαφήμιση γνωστού φροντιστηρίου στο Χαλάνδρι: "(...) Για μαθητές με στόχους. Σημείωση: Για μαθητές που στοχεύουν σε ΤΕΙ, υπάρχουν και άλλα φροντιστήρια!". Τί να πει κανείς.

αλήθεια τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Για την ακρίβεια γράφει:Επισημαίνουμε ότι το ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ...... δεν είναι για μαθητές που θέλουν μόνο να πάρουν το απολυτήριο Λυκείου ή να εισαχθούν στα ΤΕΙ.Σ' αυτό μπορούν να βοηθήσουν άλλα φροντιστήρια.

Εκεί ήταν να πάω αλλά τελικά βγήκα κλαίγοντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

Alexander

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δημόσια Δωρεάν Παιδεία :lol:
ΠαραΠαιδεία εννοείς :)
270 ? / Μήνα
Μαθ. Κατ
Μαθ. Γεν
Φυσ. Κατ
Έκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Μου φαίνεται ότι εσείς όσο μεγαλύτερη τιμή ακούτε τόσο περισσότερο ψαρώνετε κ θέλετε να κάνετε με τον συγκεκριμένο μάθημα. Οκ λοιπόν, κάνω ιδιαίτερα μαθ κατ με 100 ευρώ την ώρα. μουαχαχαχαχ :jumpy:

Σοβαρευτείτε...(εσείς που τα σκάτε, οι άλλοι τη δουλειά τους κάνουν)... Όχι και 35 ευρώ !!

το γελας ? ξερω με 50-65 ευρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fysikoss

Νεοφερμένος

Ο fysikoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
το γεγονός οτι υπάρχουν αυτές οι τιμές δεν σημαίνει οτι πρέπει να επιλέξεις κ τους συγκεκριμένους.

εγω πιστεύω πως πάνω απο 20-25ε/ώρα για ένα άτομο σε οποιαδήποτε τάξη είναι τεράστιο ποσό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Τι λες ρε φίλε... ΠΑΡΑ πολλά. Αθήνα μένεις;

Πάντως γενικά έχω παρατηρήσει ότι οι τιμές της επαρχίας είναι το 1/3 των αντίστοιχων της Αθήνας.

εγω που μενω μυτιληνη ειναι λογικα τα χρηματα...
εκανα 2 ωρες σε καθε μαθημα μ'ενα απιστευτο καθηγητη σε τμημα 5 ατομων κ εδινα 450ε το μηνα δηλαδη περιπου 8 ε την ωρα..βιολογια δν πληρωνα γτ αυτος που μου εκανε ηταν οικογενειακος φιλος!!!:)
-----------------------------------------
το γελας ? ξερω με 50-65 ευρω..

στο νησι ειναι ενασ που κανει μαθηματικα με 72ε \ωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Αν και ειμαι Β λυκειου

Στο Νησι μου(δειτε προφιλ), κανουν με 5,5 /ωρα και ειναι μια χαρα .. τωρα ποσο τον μηνα θα σας γελασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εγω δινω μαθηματικα κατ 25 την ωρα ιδιαιτερα με καθηγητη, μαθηματικα γενικηςμε αλλη καθηγητρια 15 την ωρα, φυσικη σε φροντηστηριο με 5 ατομα συνολικα στ τμημα δινω το χρονο 1400(κλειστο τμημα), εκθεση με 6ατομα δινω 850 τ χρονο (ανοιχτο τμημα),και αοδε και πληροφορικη 1000ευρω μαζι τ χρονο (σε κλειστο τμημα).οπως καταλαβατε πηγαινω σε 3 διαφορετικα φροντηστηρια...[/QUO




τι εννοεις κλειστο κ ανοιχτο τμημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Άντε να τα πω και γω πόσο πλήρωνα:
Μαθηματικά Κατ. 3 ώρες τη βδομάδα 27ευρώ/ώρα
Μαθηματικά Γεν. 1 ώρα τη βδομάδα 27ευρώ/ώρα
Φυσική Κατ. 4 ώρες τη βδομάδα 25ευρώ/ώρα
Βιολογία Κατ. 1 ώρα τη βδομάδα 30ευρώ/ώρα
Έκθεση 2 ώρες τη βδομάδα 25ευρώ/ώρα
Χημεία 2 ώρες τη βδομάδα 27ευρώ/ώρα

Όλα ιδιαίτερα βέβαια!

Ωστόσο, οτιδήποτε πάνω από 40 ευρώ την ώρα είναι κλεψιά μου φαίνεται :P
72 ευρώ την ώρα ?!?!?!?! WTF? αυτός πρέπει να χτίσει κάνα κάστρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rotundjere

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμπάκα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλα,τι τιμες ειναι αυτες?Εγω εκανα ιδιαιτερα φυσικη με 7Ε την ωρα,μαθηματικα (γενικης και κατευθυνσης) 12Ε την ωρα,εκθεση 7Ε την ωρα...Και ολα ιδιαιτερα σε τμημα 4ατομων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top