Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

aisl

Νεοφερμένος

Ο aisl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
(Θυρα) 7...

ειμαι μετρημενο παιδι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Που είναι το παράξενο, μπορεί μέσα σε 4 μήνες σχεδόν (απο τις 08/07/06 δλδ), να έχασε το μέτρημα :D
Κι εγώ το σκέφτηκα αλλά μου φάνηκε λίγο ουγκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κι εγώ το σκέφτηκα αλλά μου φάνηκε λίγο ουγκ :P

Ναι, φανταστικοί εραστές μου! :D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.

με τρείς Μισελάκι έχω κάνει έρωτα foreplay, after και με τις άλλες έχω κάνει just animal SEX:whistle: ΠΩς ΑΛΛΙΏς NA to πω ρε παιδί μου για να το πιάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
:hmm: Σε σχέση με τα 23 μου χρόνια σε ποιο νούμερο καίγομαι:mad17: ? Γιατί είναι αρκετά πάραπάνω από 3-4 που βλέπω σε άλλα post και φοβάμαι πως αν σας πω το ακριβές νούμερο μάλλον θα χαρακτηρηστώ:redface: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Παρατηρώ ότι άτομα που είχαν διαφορετικό αριθμό ερωτικό συντρόφων από τον Μ.Ο. φοβούνται να το ομολογήσουν, ακριβώς όπως σε θέματα με που αφορούν το IQ ή τα IQtest που κάποιοι φοβούνται να ομολογήσουν τα αποτελέσματα.

Για εμένα έχει σημασία πως κρίνει το ίδιο το άτομο την πόσοτητα των ερωτικών συντρόφων. Το θέμα του σεξ είναι taboo αρά δεν έχει νόημα να αφείνουμε τους άλλους να μας χαρακτηρίσουν για την σεξουαλική μας ζωή.

Μπορεί κάποιος να άρχισε ερωτική ζωή σε περιόδο που υπήρχαν συνεχόμενες αλλάγες στον χαρακτήρα του με αποτέλεσμα να επηρεάσει και την σταθερότητα των ερωτικών σχέσεων του. Σίγουρα δεν είναι κατακριτέο.

Όπως επίσης δεν είναι κατακριτέο όταν κάποιος αφοσιωμένος στην σπουδές του ή στην επαγγελματική του σταδιοδρομία δεν μπορεί να αφιερώσει πάνω από μια νύχτα στον ερωτικό τους σύντροφο.

Κάποιος μπορεί να σκεφτεί 1000 σενάρια ...

Σχεδόν όλες οι καταστάσεις/σενάρια που αναγκάζουν το άτομο για να έχει έναν αυξημένο αριθμό συντρόφων, πρέπει εν έτη του 2006/2007 να μην είναι αφορμές για κοτσομπολία και χαρακτηρισμών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:hmm: Σε σχέση με τα 23 μου χρόνια σε ποιο νούμερο καίγομαι:mad17: ? Γιατί είναι αρκετά πάραπάνω από 3-4 που βλέπω σε άλλα post και φοβάμαι πως αν σας πω το ακριβές νούμερο μάλλον θα χαρακτηρηστώ:redface: .

Σιγα.. Αν εσυ εισαι ενταξει, τι σε νοιαζει?! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Σιγα.. Αν εσυ εισαι ενταξει, τι σε νοιαζει?! ;)

Δεν μπορώ να πω πως με πολυνοιάζει γιατί εγώ νιώθω πολύ καλά γι αυτό και δεν μετανιώνω για ότι έχω κάνει στη ζωή μου. Ομως πολλές φορές άνθρωποι που δεν έχουν παρόμοιες εμπειρίες μ'εσένα σε κρίνουν αλλιώς και πολλές φορές χρησιμοποιούν τέτοια θέματα για να σε βγάλουν αναξιόπιστο ή ακόμα και για να σου κωλήσουν μια μεγάαααλη ταμπέλα!:mad:
Τεσπα. Είναι περίπου 23 (η πρώτη σχεδόν στα 14). Και είναι κυρίως 1-night stands εννοείται και πολύ εφήμερες σχέσεις (διάρκειας το πολύ 2-3 μηνών):redface: . Οι σχέσεις ανάμεσα σε αυτούς ήταν μόνο 6-7.Εκ των οποίων οι 2 μακροχρόνιες (2χρόνια+)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
9-10 νομιζω που πηγα μαζι τους.σχεσεις σεξ οι περισσοτερες.μονο μια ηταν σοβαρη και τελειωσε.τωρα παμε για αλλες δυο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Hallo!! :)
Εγω εχω κανει ερωτα μολις με 4..
Λιγο δεν ειναι? και βασικα 3 σχεσεις ειχα μονο στην ζωη μου. λογω του οτι ειμαι πολυ δυσκολη, δεν ειναι καλο αυτο το ξερω γιατι χανω εμπειριες αλλα ετσι ειμαι βρε παιδια δεν μπορω να το αλλαξω :redface:
να φανταστειτε τωρα παλι μονη ειμαι και μαλιστα εδω και πολυ καιρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Sasa αν τον αριθμο των ανθρωπων που εκανες σεξ, το βλεπεις σαν το νουμερο του κοντερ που πρεπει οπωσδηποτε να ανεβει, ναι το εκανες με λιγους, και εισαι και πολυ δυσκολη, και χανεις και εμπειριες. Αλλα μαλλον πρεπει να αρχισεις να το βλεπεις και σαν ανθρωπους που ηρθες πιο κοντα και ισως ενιωσες και τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Hallo!! :)
Εγω εχω κανει ερωτα μολις με 4..
Λιγο δεν ειναι? και βασικα 3 σχεσεις ειχα μονο στην ζωη μου. λογω του οτι ειμαι πολυ δυσκολη, δεν ειναι καλο αυτο το ξερω γιατι χανω εμπειριες αλλα ετσι ειμαι βρε παιδια δεν μπορω να το αλλαξω :redface:
να φανταστειτε τωρα παλι μονη ειμαι και μαλιστα εδω και πολυ καιρο..


Καλημέρα και καλώς ήρθες στο στέκι.:) Σχολιάζω το μήνυμά σου γιατί μου έκανε εντύπωση η τονισμένη φράση. Τι πάει να πει "είμαι πολύ δύσκολη"; Το δύσκολη μπορεί να το πεί ένας άντρας για μια γυναίκα που είτε τη βλέπει πολύ όμορφη για τα δικά του κυβικά, πολύ έξυπνη για τα δικά του κυβικά, πολύ δύστροπη ή πολύ απαιτητική.

Σε περίπτωση που τα εννοείς, ως αυτογνωσία ή ως πληροφορίες που έλαβες από την κοινωνική σου δραστηριότητα, ελπίζω να τα εννοείς ως "Θεωρώ ότι έχω μια Α ποιότητα και αυτή ψάχνω και στο σύντροφο". Να έχεις λάβει όμως αυτό το feedback που να σε κατατάσσει στις ποιοτικές και δύσκολες γιατί συνήθως αν έχουμε μόνο τη δική μας γνώμη για "τον ποιοτικό εαυτό μας" και δε μας έχει επιβεβαιώσει κανένας άλλος, όχι μόνο δεν είμαστε "δύσκολοι" αλλά πανεύκολοι. Παιχνιδάκι στα χέρια ενός παιδιού!:)

Πάντα φιλικά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Sasa αν τον αριθμο των ανθρωπων που εκανες σεξ, το βλεπεις σαν το νουμερο του κοντερ που πρεπει οπωσδηποτε να ανεβει, ναι το εκανες με λιγους, και εισαι και πολυ δυσκολη, και χανεις και εμπειριες. Αλλα μαλλον πρεπει να αρχισεις να το βλεπεις και σαν ανθρωπους που ηρθες πιο κοντα και ισως ενιωσες και τιποτα.
δεν το βλεπω σαν το κοντερ που πρεπει οποσδηποτε να ανεβει εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με τον αριθμο αλλοι ειναι αυτοι που μενουν με το στομα ανοιχτο οταν το ακουνε..
οταν λεω ειμαι δυσκολη εννοω πως προτιμω να περιμενω και να μεινω μονη για οσο χρειαστει μεχρι να βρω αυτο που πραγματικα χρειαζομαι και θελω παρα να ειμαι με καποιον μονο για να μην ειμαι μονη.Απλα αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
οταν λεω ειμαι δυσκολη εννοω πως προτιμω να περιμενω και να μεινω μονη για οσο χρειαστει μεχρι να βρω αυτο που πραγματικα χρειαζομαι και θελω παρα να ειμαι με καποιον μονο για να μην ειμαι μονη.Απλα αυτο.

+1;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Παλιά αγχωνόμουν με το θέμα επειδή σε σχέση με άλλες κοπέλες στην ηλικία μου δεν έχω πολλές ολοκληρωμένες εμπειρίες. Κι αυτό επειδή όλες μου οι σχέσεις ήταν πολύ σύντομες ή κοινώς αυτό που λέμε φασώματα και κόλλαγα να προχωρήσω. Επομένως είναι μόνο 2, από τους οποίους η πρώτη δεν ήταν και η καλύτερη εμπειρία.:/: Στην μέση μένουν συνήθως.:P Αλλά βασικά δεν θα ήθελα να κάνω κάτι τόσο προσωπικό χωρίς συναίσθημα. Κι ακόμα δεν ξέρω αν πρέπει να μελαγχολήσω για τον πρώτο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Μία, και μακάρι να μείνει τόσο :redface::inlove::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ernesto_che

Νεοφερμένος

Ο ernesto_che αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δύο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Να έχεις λάβει όμως αυτό το feedback που να σε κατατάσσει στις ποιοτικές και δύσκολες γιατί συνήθως αν έχουμε μόνο τη δική μας γνώμη για "τον ποιοτικό εαυτό μας" και δε μας έχει επιβεβαιώσει κανένας άλλος, όχι μόνο δεν είμαστε "δύσκολοι" αλλά πανεύκολοι.
και τι ειναι ακριβος αυτο που καθοριζει την ποιοτητα? Το standart Air condition και ο αεροσακος στο συνεπιβατη?

beauty, quality, ellegance, whatever is in the eye of the beholder, αυτο που για σενα ειναι ποιοτικο για μενα ειναι σκουπιδι και τουμπαλιν. Δεν μπορεις να αξιολογεις και δεν ΠΡΕΠΕΙ να αξιολογεις τη προσωπικοτητα σου βαση των αντιδρασεων των αλλων. Και φυσικα ακομα περισοτερο δεν πρεπει να το κανεις για αλλους αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εχω παει μονο με εναν γιατι μεχρι τα 19 δεν πηγα με κανεναν για τους ιδιους λογους που λεει η Σασα και γιατι οταν "τα'χα" με καποιον δεν του "καθομουν" μεχρι να ανακαλυψω τι σοι παιδι ειναι. Μεχρι τα 19 μου ολοι ηταν κοπανοι που κρατησαν το πολυ ενα μηνα και τοτε γνωρισα τον φιλο μου που τι να κανουμε, με τυλιξε. Ωρες ωρες θα θελα να χα κι αλλες εμπειριες αλλα απο την αλλη αισθανομαι τυχερη που δεν χρειαστηκε να φιλησω πολλους βατραχους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
...... αλλα απο την αλλη αισθανομαι τυχερη που δεν χρειαστηκε να φιλησω πολλους βατραχους.:)

χεχε!
αυτο μου αρεσε πολυ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top