Γενικό -  Ποιο μάθημα φοβάστε;

Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο;;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λατινικά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 1 100.0%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 0 0.0%

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Τα λατινικά είναι απίστευτα βαρετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί τη λογοτεχνία? Το αγαπημένο μου μάθημα ήταν αυτό και τα λατινικά...Ίσα ίσα που τη λογοτεχνία τη θεωρώ εξαιρετικά ενδιαφέρουσα.Εγώ φοβόμουν την ιστορία πιο πολύ και όντως έγραψα τον μικρότερο βαθμό σε σχέση με τα υπόλοιπα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxie

Νεοφερμένος

Η Μάγδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Λατινικά................Μπουυυυυυυυυυυυυ παναγιά μου!!!!!!!!!

με εκφράζεις απόλυτα!!!!!!!!!:up:
Είναι το χειροτερό μου, ενώ από την άλλη η λογοτεχνία δεν είναι και πολύ δύσκολο μάθημα...........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
λογοτεχνια!!!!!Ουτε που ξερεις πως βαθμολογει καποιος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary_Thess

Νεοφερμένος

Η Mary_Thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Να σε ρωτησω ομως κατι... Κι αν βαλουν ευκολα θεματα και γραψουμε ολοι καλα τι θα γινει??????????????
Ηδη οι βασεις ειναι στα υψη... Φαντασου δηλαδη καποιος να βγαλει καλη βαθμολογια και να μεινει εξω απο την σχολη πραγματικα για λεπτομερεις...
Αν και εμενα δεν μου αρεσει η λογοτεχνια σαν μαθημα, θεωρω πως τα ευκολα θεματα δεν ευνοουν κανενα περα απο τος αδυναμους μαθητες!!!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Απλά για έναν αδύναμο μαθητή δεν υπάρχουν εύκολα και δύσκολα θέματα.Αυτά είναι για όσους διαβάζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
την ιστορια..τα ξεχναω όλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bibble

Νεοφερμένος

Η bibble αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ φοβάμαι την ιστορία. Φοβάμαι μήπως ξεχάσω τις ερωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anastasia G

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω παντως φοβαμαι πολυ τη λογοτεχνια,την εκθεση και την ιστορια...ωχ παναγια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Λογοτεχνία..
το πιο υποκειμενικό μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ όλα τα φοβάμαι πλέον γιατί κυρίως δεν έχω κάνει εξάσκηση. Όταν πήγαινα τρίτη λυκείου ήμουν τεχνολογική ενώ η κλίση μου είναι θεωρητική. Κ τώρα που ξαναδίνω δεν προλάβαινα διαβάζοντας όλα αυτά τα μαθήματα, ταυτόχρονα να κάνω και εξάσκηση. Την έβαψα μάλλον... :(:s:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγω νομιζω η λογοτεχνια...Ειναι απο τα μαθηματα που πρεπει να αναπτυξεις,να αιτιολογησεις,να δωσεις επιχειρηματα και να πεισεις. Συν το γεγονος οτι πρεπει να κατανοησεις ''τι εννοει ο ποιητης'' και να εχεις αναπτυξει δικη σου αποψη. Μπελας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LowInertia

Νεοφερμένος

Ο LowInertia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω παντως τα Λατινικα φοβαμαι γιατι οπως ειπε και ενας φιλος μου παραπανω κρινονται στη λεπτομερεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τωρα στο τελος θα κατανοησουμε τι λεει ο ποιητης?
Ρε παιδια 11 κειμενα ειναι.Ολη τη χρονιά,στο φροντιστηριο που πηγαινω εγω τουλαχιστον,εχω κανει 2 φορες επαναληψη.Δεν λεω οτι ειμαι διανοια αλλα αν απαντησετε στην ερωτηση με σαφηνεια,ωραιο γραπτο λογο και τεκμηριωμενο δεν θα σας πει κανεις τιποτα.Αρκει να μπορειτε να αποδειξετε τη θεση σας και να μην λετε αρλούμπες.

Αυτο ειναι ολο.Οχι πανικος.Μην φοβαστε τιποτα.Θα παμε και θα σκισουμε.

Εγω προσωπικα φοβαμαι Μαθηματικα Γενικης.Θα πσει πολυ κλαμα!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top