Πώς αισθάνεστε;

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πολύ νευριασμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
απίστευτα πολύ υπερβολικά νευριασμένος!!!:mpinelik:
σκοτώνω άνθρωπο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Νυστάζω! Ξύπνησα να παραλάβω ένα δέμα αξημέρωτα και μετά, ενώ ήθελα δεν κατάφερα να ξανακοιμηθώ... γκρρρρρ!!!!

[avaptiste μπορείς να πονάς [σωματικά!] αλλά να έχεις καλή διάθεση και να γελάς.simple, isn't it? ;)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν ξέρω. Μια καλά, μια άσχημα... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Το φυσάω...

Μόλις έχασα 200 Ευρώ σε στοίχημα...

:warn: Η ισχυρογνωμοσύνη βλάπτει σοβαρά τη τσέπη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το φυσάω...

Μόλις έχασα 200 Ευρώ σε στοίχημα...

:warn: Η ισχυρογνωμοσύνη βλάπτει σοβαρά τη τσέπη μου.
Ouch! Αυτό πόνεσε! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ouch! Αυτό πόνεσε! :|

«Heil ubermensch avaptistos! Gott mit uns! Οι ηλίθιοι είναι αήττητοι!»

Άπλωσε, Μιχάλενα, μια αγκαλιά για το avaptistaki το καλό που είναι τόσο πονεμένο..

Μία "αντμινιάρικη" αγκαλιά αποζητώ..

Νιώθω μια φλόγωση, μια ψυχοπυρπόληση...λές οι τσέπες μου να πήραν φωτιά ?

Πώς θα περάσει αυτός ο μήνας? Πώς....:'(

Και τα καλοριφέρ στο full...ίδρωσα, πανάθεμα τη διαχερίστρια..(βάζω στοίχημα ότι το σωστό είναι διαχερίστρια και όχι διαχειρίστρια..ποιός πάει για 200 ευρώπουλα, να ρεφάρω?)

Συμπέρασμα: η βλακεία ποτέ δε πεθαίνει, δε τη σκιάζει φοβέρα καμιά...μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνει, μα ξανά προς τη δόξα τραβά τραβά τραβά...


Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
avaptiste μπορείς να πονάς [σωματικά!] αλλά να έχεις καλή διάθεση και να γελάς...


Take a horny, filthy decision and tell me at last: πονάς σωματικά ή έχεις αγάπης πόνο ?

Να ξέρω αν είναι να πάρω συκαλάκι Θάσου μέχρι να μου φέρεις το λουκούμι μου...

Ή μήπως εννοείς ότι υφίστασαι συνδυασμό σωματικού και ερωτικού πόνου κατά το ρητό "της αγάπης μαχαιριά" ?

Του κυρίου δεηθόμεν..

Τα κοριτσάκια πονάνε επειδή αγαπάνε...ΧRZ included?

Τα πονάκια κοριτσάνε επειδή αγαπάνε?

Του κυρίου δεηθόμεν εις το τετράγωνο...(αυτό μπορεί να μπεί στο θέμα "Μαθηματικά", στις δυνάμεις με εκθέτη φυσικό αριθμό και βάση μια θρησκευτική μεταβλητή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπερδεμένη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
:wacko: :yawn: ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Βαριέμαι,νυστάζω και πεινάω....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καλάααα :)
Οι μπύρες με τους φίλους πάντα βοηθούν :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αισθάνομαι πολύ όμορφα σήμερα...

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Χάλια όσο δεν πάει..








-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χααλιαααα..
Εχω πυρετο, ποναω παντου, βηχω συνεχεια, εχω "βουλωμενη" μυτη, με "γαργαλαει" ο λαιμος μου.. και ειμαι στην δουλεια! :mad: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Το σπίτι μου τελεί υπό κατάληψη και νιώθω ότι βρίσκομαι σε κατάσταση ομηρίας.:confused: :confused:
Μην φιλοξενήσετε ποτέ κανέναν αν δεν είναι ένας ψηλός θεός που να σας λατρεύει.:bleh:

Υγ μις διαολίνα περαστικά σου!!! δεν μπορείς να φύγεις από τη δουλειά κοπέλα μου?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μελαγχολία. Ο σκωτσέζικος καιρός είναι χάλια ως συνήθως και με περιμένει μια ΜΕΓΑΛΗ μέρα έξω.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Υγ μις διαολίνα περαστικά σου!!! δεν μπορείς να φύγεις από τη δουλειά κοπέλα μου?:worry:

Ευχαριστω πολυ! Τσου.. δεν μπορω! :( :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
νυστάζω και προσπαθώ να το ξεπεράσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ακομα εχω παρενεργιες απο το σαββατιατικο γλεντι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μπορώ να πω αρκετά καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top