Οδηγός συμβουλών για τις πρώτες μέρες Ο.Π.Α.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Φέτος είναι η πρώτη χρονιά στην ΑΣΟΕΕ που επιλέγουμε ανάμεσα σε 2 βιβλία για κάθε μάθημα! Λένε ότι όταν πας να κάνεις την δήλωση ηλεκτρονικά το πρώτο σύγγραμα που είναι και το πρότεινόμενο και το παλιό,είναι και το καλύτερο! Το δεύτερο είναι το καινούργιο! Μέχρι τις 17 Οκτωβρίου πρέπει να δηλώσουμε! Ποιο όμως από τα δυο; Μπορεί το δεύτερο να είναι καλύτερο από το πρώτο! Εσείς τι θα κάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα το πρωτο απο τα δυο που μπορεις να επιλεξεις ειναι αυτο που εχει προτεινει ο διδακτωρ,οποτε εγω δηλωσα σε ολα το πρωτο;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Φέτος είναι η πρώτη χρονιά στην ΑΣΟΕΕ που επιλέγουμε ανάμεσα σε 2 βιβλία για κάθε μάθημα! Λένε ότι όταν πας να κάνεις την δήλωση ηλεκτρονικά το πρώτο σύγγραμα που είναι και το πρότεινόμενο και το παλιό,είναι και το καλύτερο! Το δεύτερο είναι το καινούργιο! Μέχρι τις 17 Οκτωβρίου πρέπει να δηλώσουμε! Ποιο όμως από τα δυο; Μπορεί το δεύτερο να είναι καλύτερο από το πρώτο! Εσείς τι θα κάνετε;

Δωρεάν το ακριβότερο και μάλλον για αγορά του άλλου. Btw τί ήταν αυτό με τα διακριτά μαθηματικά στην πληροφορική? ... Ξέρετε πότε ξεκινούν τα φροντιστήρια?.. λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Και τι να τα κανεις δυο βιβλια?Τα ιδια πραγματα λενε.Την ιδια υλη καλυπτουν.Καλυτερα να παρεις αυτο που προτεινει ο καθηγητης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Βασικα το πρωτο απο τα δυο που μπορεις να επιλεξεις ειναι αυτο που εχει προτεινει ο διδακτωρ,οποτε εγω δηλωσα σε ολα το πρωτο;).

Δε νομίζω να ισχύει αυτό! Από πού το έμαθες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Απο τη γραμματεια του τμηματος μου.Ισχυει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Δωρεάν το ακριβότερο και μάλλον για αγορά του άλλου. Btw τί ήταν αυτό με τα διακριτά μαθηματικά στην πληροφορική? ... Ξέρετε πότε ξεκινούν τα φροντιστήρια?.. λολ

Όχι ρε συ τα διακριτά ήταν εύκολα. Δεν είπε σχεδόν τίποτα καινούργιο. Στο μαθηματικό λογισμό εγώ έχασα λίγο τη μπάλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Κανα οικονομικο μαθημα στο Α'εξαμηνο εχετε οι της Πληροφορικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Όχι ρε συ τα διακριτά ήταν εύκολα. Δεν είπε σχεδόν τίποτα καινούργιο. Στο μαθηματικό λογισμό εγώ έχασα λίγο τη μπάλα :P

Ναι δίκιο έχεις... μπέρδεψα τα μαθήματα

Κανα οικονομικο μαθημα στο Α'εξαμηνο εχετε οι της Πληροφορικης?

Ναι έχουμε ένα που λέγεται εισαγωγή στην οικονομική επιστήμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δωρεάν το ακριβότερο και μάλλον για αγορά του άλλου. Btw τί ήταν αυτό με τα διακριτά μαθηματικά στην πληροφορική? ... Ξέρετε πότε ξεκινούν τα φροντιστήρια?.. λολ

Όχι ρε συ τα διακριτά ήταν εύκολα. Δεν είπε σχεδόν τίποτα καινούργιο. Στο μαθηματικό λογισμό εγώ έχασα λίγο τη μπάλα :P

ναι παιδια μαθηματικος λογισμος ηταν λιγο ακαταλαβιστικα.αν και εξηγουσε ο Τουμπης αλλα και παλι δυσκολα.βεβαια,απο οτι ακουσα απο τους παλιους λενε πως ειναι απλο το μαθημα.αρα λογικα ειναι η πρωτη αντιληψη δυσκολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έχω ένα φίλο που μπήκε πέρισυ Πληροφορική ΟΠΑ και πέρασε στις 3 εξεταστικές 0 μαθήματα :P. Πρέπει να 'ριξε τρελό ξύσιμο κι αυτός αλλά έχω ακούσει πως είναι δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω στο 3ο εξαμηνο σκεφτομαι να παρω επιλογης τα δακριτα μαθηματικα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγω στο 3ο εξαμηνο σκεφτομαι να παρω επιλογης τα δακριτα μαθηματικα.:hmm:

Δακριτά δε νομίζω να υπάρχουν :P
Εμείς το έχουμε στο 1ο εξάμηνο. Θα σου πούμε εντυπώσεις εν καιρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top