Μίνι Συνέντευξη

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
vampire, εισαι καταπληκτικη..!

Ερωτήσεις:
1.πες 3 απο τα πιο ασχημα, κατα τη γνωμη σου, εσωτερικα χαρακτηριστικα σου.
2.θα ησουν διατεθειμενη/ος να δωσεις απο το χρονο σου η απο τα χρηματα σου για παιδια που εχουν αναγκη?
3.τι ειναι αυτο που θα μπορουσες να κανεις αβιαστα για αυτα? (οκ, δεδομενου οτι χρονικα σου εδιναν την απαραιτητη αδεια απο τη δουλεια/σχολειο κλπ αλλα με την οικονομικη κατασταση που εχεις τωρα. οχι αν ησουν millionaire)
Giovanna σε ευχαριστώ πολύ :redface:

1. Μοιάζω με animation, είμαι ελαφρώς κοντή :whistle: και η μύτη μου μοιάζει με του τραγουδιστή των europe :worry:
2. Χρήματα δεν έχω, αν είχα δεν θα το σκεφτόμουν. Χρόνο πάλι δεν έχω τόσο πολύ, αλλά βοηθάω όποτε μπορώ σε ένα ίδρύμα με ΑμΕΑ ;)
3. Κάνω ό,τι μπορώ, δεν γίνεται να γίνω και millionaire για να κάνω περισσότερα; :D

Ερωτήσεις:
1. Ποιό είναι το πιο καταπληκτικό πράγμα που θεωρείς ότι έχεις καταφέρει στην ζωή σου;
2. Ποιό είναι το χειρότερο δώρο που σου έχουν κάνει;
3. Ο άνθρωπός αλλάζει με τον καιρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εσωτερικα χαρακτηριστικα ειπα βρε :P
μπραβο σου για αυτο που κανεις με τα ΑμεΑ.. :clapup:
μπορεις να μου πεις περισσοτερα με πμ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Ε εσωτερικά μειονεκτήματα δεν έχω... (δικαιολογία χάλια ε; ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Ε εσωτερικά μειονεκτήματα δεν έχω... (δικαιολογία χάλια ε; )



lololololol!!!!!!!!:) :whistle: :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί χαλάτε το παιχνίδι?:angry::mad:Βάζω ερωτήσεις

1.Πού θα πας φέτος διακοπές?
2.Βαριέσαι?
3.Πού είναι ο Dark_Kronos?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Ρε παιδιά γιατί χαλάτε το παιχνίδι?:angry::mad:Βάζω ερωτήσεις

1.Πού θα πας φέτος διακοπές?
2.Βαριέσαι?
3.Πού είναι ο Dark_Kronos?:P


δε χαλαμε το παιχνιδι. αν εβλεπες πιο προσεκτικα, δυο ποστ παραπανω, μενουν αυτες οι ερωτησεις προς απαντηση απο το φιλτατο βαμπιρ!

Ερωτήσεις:
1. Ποιό είναι το πιο καταπληκτικό πράγμα που θεωρείς ότι έχεις καταφέρει στην ζωή σου;
2. Ποιό είναι το χειρότερο δώρο που σου έχουν κάνει;
3. Ο άνθρωπός αλλάζει με τον καιρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Ρε παιδιά γιατί χαλάτε το παιχνίδι?:angry::mad:Βάζω ερωτήσεις

1.Πού θα πας φέτος διακοπές?
2.Βαριέσαι?
3.Πού είναι ο Dark_Kronos?:P

1.Το εχουμε πει ενα σορο φορες, Γιουγκοσλαβια, στα υπολιπα δωδεκανισα και πιθανως κρητη
2.Δεν εχω χρονο να βαρεθω:(
3.Εδω ειμαι αλλα εχω πολλα να κανω αυτην την στιγμη και δεν φενομαι

1.Πιο πραγμα σε εξεπλιξε πιο πολυ;
2.Ποτε πηγες τελευτεα φορα διακοπες;
3.Πιο ειανι το οχημα των ονειρων σου που δεν προκιτε ποτε να γινει δικο σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1. Το ποιο καταπληκτικό πράγμα που θεωρώ οτι έχω καταφέρει είναι οτι έχω καταφέρει να προξενήσω πολλά θετικά συναισθήματα σε άλλους ανθρώπους! Χαρά, γέλιο, αγάπη, έρωτα...

2. Πριν από πολλά πολλά χρόνια, ένας χωρισμός, ανήμερα τα γενέθλιά μου

3. Σε ορισμένα χαρακτηριστικά και σκέψεις, ναι αλλάζει και πολύ μάλιστα



1. Η αδιαφορία ενός υποτίθεται φίλου μου σε ενα πολύ σημαντικό πρόβλημα που είχα

2. Την περασμένη βδομάδα


3. Μια κατακόκκινη Ferrari


Ερωτήσεις

1. Συγχωρείτε κάποιον που στο παρελθόν σας έχει τσαντίσει, εκνευρίσει αφάνταστα ?
2. Ποια είναι η μεγαλύτερη σας αποτυχία
3. Ποιο είναι το καλύτερο δώρο που εσείς έχετε κάνει και πού ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Ερωτήσεις

1. Συγχωρείτε κάποιον που στο παρελθόν σας έχει τσαντίσει, εκνευρίσει αφάνταστα ?
2. Ποια είναι η μεγαλύτερη σας αποτυχία
3. Ποιο είναι το καλύτερο δώρο που εσείς έχετε κάνει και πού ?
1. Ναι κι ίσως πολύ πιο εύκολα από οσο θα άξιζε... :redface:
2. Να γίνω σκληρή με τους άλλους για να στηρίξω τον εαυτό μου
3. Στον παπού μου και στην γιαγιά μου... ένα ρομαντικό δείπνο εποχής. Το καταστρώσαμε αρκετά άτομα, με κατάλληλη μουσική, σε κάποιο μέρος που πηγαίνανε σαν ζευγάρι, άψογο μενού, κι όλα αυτά σε επέτειο γάμων... Δική μου ιδέα όλα κι είμαι πολύ περίφανη για αυτό :D

Ερωτήσεις:
1. Να παραγγείλω από πιτσαρία ή από γυράδικο; :P
2. Ποιο κατάστημα σε θεωρεί καλύτερο πελάτη του;
3. Ποιο τραγούδι σου κόλλησε και σιγοτραγουδάς την περισσότερη ώρα σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1.Πιτσαρία...
2.Οι εκάστοτε αεροπορικές εταιρίες, περισσότερο easyjet, wizzair και aegean...
3.Δεν είναι ακριβώς τραγούδι... «Και τρεχατεεε και τρεχατεεε σαν παλαβοί, πηγένατεεε»

Ερωτήσεις

1. Ποιο μπαράκι σε θεωρεί θαμώνα ?
2. Σε ποιο δεν υπάρχει περίπτωση να πας ποτε (ξανα..)
3. Θα πήγαινες στη Sensation White ?



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1. Ποιο μπαράκι σε θεωρεί θαμώνα ?
Κανένα!!!!
2. Σε ποιο δεν υπάρχει περίπτωση να πας ποτε (ξανα..)
Δεν ξέρω...
3. Θα πήγαινες στη Sensation White ?
:confused: Τί είναι αυτό???? :redface:

Ερωτήσεις:
1. Πού αράζεις όταν θές να μείνει μόνος/η και θές να σκεφτείς, να ξεπεράσεις μια στενοχώρια ή να ηρεμίσεις από πολλά πολλά νεύρα?
2. Ποιά ήταν η πιο ρομαντική στιγμή της ζωής σου?
3. Αφιέρωσε ένα τραγούδι σε σένα ή σε κάποιο αγαπημένο σου πρόσωπο... Γιατί αφιερώνεις το συγκεκριμένο τραγούδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:

Ερωτήσεις:
1. Πού αράζεις όταν θές να μείνει μόνος/η και θές να σκεφτείς, να ξεπεράσεις μια στενοχώρια ή να ηρεμίσεις από πολλά πολλά νεύρα?
2. Ποιά ήταν η πιο ρομαντική στιγμή της ζωής σου?
3. Αφιέρωσε ένα τραγούδι σε σένα ή σε κάποιο αγαπημένο σου πρόσωπο... Γιατί αφιερώνεις το συγκεκριμένο τραγούδι?

1. Στην βεράντα, βάζω ακουστικά και μουσικούλα, πιάνω κι ένα βιβλίο αν δεν θέλω να σκέφτομαι άλλα... Ηρεμίιιιιιιιια
2. Δεν μου έρχεται κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό
3. Manowar - Master of the wind αφιερωμένο στον μοναδικό εαυτό μου χεχεχε

Ερωτήσεις:
1. Είσαι το άτομο που παρηγορείς ή που σε παρηγορούν;
2. Τι θα άλλαζες στον χαρακτήρα σου;
3. Έχεις γίνει πότε ρεζίλι; Πότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ooops αλλαγή γιατί απαντήσαμε μαζι.
1.Παρηγορώ συνήθως, δεν αφήνω τους άλλους να με παρηγορούν...
2.Θα άλλαζα το γεγονός οτι νευριάζω εύκολα
3.Ναι δεν θυμάμαι τώρα κάτι συγκεκριμένο

1.Κάνεις συχνα λάθη στη ζωή σου?
2.όταν κάνεις κάποιο λάθος το συγχωρείς στον εαυτό σου?
3.πιστεύεις οτι απο τα λάθη μαθαίνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Είσαι το άτομο που παρηγορείς ή που σε παρηγορούν; Και τα δυο
2. Τι θα άλλαζες στον χαρακτήρα σου; Το οτι ειμαι πολυ αναβλητικη
3. Έχεις γίνει πότε ρεζίλι; Πότε; Πολλες φορες. Ασε δε θέλω να θυμάμαι!


1.Κανείς συχνά λάθη στη ζωή σου? Αρκετα συχνα... Βασικα, Ολη μου η ζωη απο τις αρχες του 2006 πχ ειναι ενα λαθος που ομως καραγουσταρω να κανω!

2.Όταν κάνεις λάθη τα συγχωρείς στον εαυτό σου? Μαλλον ναι. Αλλα αφου τα έχω απολαυσει πρωτα! και συνεπειες πληρωνουμε, και ικα κολλαμε, και απολα.

3.Πιστεύεις οτι απο τα λάθη μαθαίνουμε? Ναι :) το καλυτερο σχολειο ειναι :)


ερωτησεις

1. ξερεις τι ειναι τα χρονομεριδια?
2.εχεις ακουσει καποιον να εξαπατάται απο αυτα? (στειλε info me pm please!)
3. ποια ηταν η μεγαλυτερη σπαταλη χρηματων που εκανες? οχι απαραιτητα κακη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1. Ναι

2. Να εξαπατάται έτσι όπως νομίζω ότι φαντάζεσαι όχι! Αν θες πάντως το συζητάμε!

3. Πριν από μερικά χρόνια όταν πήγα στο Άμστερνταμ για 3 μέρες και τελικά έκατσα 20... έφυγαν πάρα πολλά φράγκα!!! (όλα δλδ...)



Ερωτήσεις

1. Σου έχει τύχει να πάρεις πολύ λίγες μέρες άδεια απο τη δουλειά για να πάς διακοπές και εκεί να περνάς τόσο καλά που να δήλωσες τηλεφωνικά παραίτηση ώστε να αράξεις εκεί ?

2. Αν δεν το έχεις κάνει, θα μπορούσες να το κάνεις ?

3. Ναργιλέ φουμάρεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
1. Σου έχει τύχει να πάρεις πολύ λίγες μέρες άδεια απο τη δουλειά για να πάς διακοπές και εκεί να περνάς τόσο καλά που να δήλωσες τηλεφωνικά παραίτηση ώστε να αράξεις εκεί ?

2. Αν δεν το έχεις κάνει, θα μπορούσες να το κάνεις ?

3. Ναργιλέ φουμάρεις ?

1.Δεν εχω δουλεψει ποτε μου...
2.Ναι
3.Οχι, αλλα συγουρα θα προτιμουσα να καπνιζω ναργιλε απο οτι τσιγαρο


1.Καπνιζεις;
2.Παιζεις καπιο μουσικο οργανο;
3.Αθλησε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
1. Ναι

2. Να εξαπατάται έτσι όπως νομίζω ότι φαντάζεσαι όχι! Αν θες πάντως το συζητάμε!

3. Πριν από μερικά χρόνια όταν πήγα στο Άμστερνταμ για 3 μέρες και τελικά έκατσα 20... έφυγαν πάρα πολλά φράγκα!!! (όλα δλδ...)



Ερωτήσεις

1. Σου έχει τύχει να πάρεις πολύ λίγες μέρες άδεια απο τη δουλειά για να πάς διακοπές και εκεί να περνάς τόσο καλά που να δήλωσες τηλεφωνικά παραίτηση ώστε να αράξεις εκεί ?

2. Αν δεν το έχεις κάνει, θα μπορούσες να το κάνεις ?

3. Ναργιλέ φουμάρεις ?


χαχαχαχα! τελειες ερωτησεις παλι. ναι, σημερα πηγαν λιγο να με πιασουν κοτσο αλλα ξεφυγα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
@ stalitsa... περισσότερα info για τα senstation white
@ Giovanna... Για πες...

1. Μόνο κάνα ναργιλέ 2-3 φορές το χρόνο…
2. Παίζω με τα cd decks… πιάνετε ???
3. Έπαιζα Handball B' εθνική μέχρι πριν από λίγα χρόνια αλλά ένας τραυματισμός και η δουλειά δεν με αφήνουν πλέων να ασχοληθώ σοβαρά οπότε τα έχω παρατήσει...

Ερωτήσεις

1. Σε έχουν συλλάβει ποτέ?

2. Έχεις πάει ποτέ διακοπές μονος/η ???

3. Σου τηλεφωνεί το αγόρι(κοριτσι) σου και σου λέει οτι θα μαγειρέψει μια φανταστική συνταγή που βρήκε στο internet απόψε για να σου κάνει το τραπέζι! Θα πάρεις το ρίσκο να δεχθείς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Ερωτήσεις

1. Σε έχουν συλλάβει ποτέ?

2. Έχεις πάει ποτέ διακοπές μονος/η ???

3. Σου τηλεφωνεί το αγόρι(κοριτσι) σου και σου λέει οτι θα μαγειρέψει μια φανταστική συνταγή που βρήκε στο internet απόψε για να σου κάνει το τραπέζι! Θα πάρεις το ρίσκο να δεχθείς ?

1. Όχι (ακόμα) :whistle:
2. Ναι και πέρασα και πολύ ωραία...
3. Εννοείται... αλλά θα έχω πάει φαγωμένη :devil:

Ερωτήσεις:
1. Τι σε ενοχλεί περισσότερο σε μια παραλία γεμάτη κόσμο;
2. Θα χαρακτήριζες τον εαυτό σου καλό γείτονα, και γιατί;
3. Ποια δουλειά του νοικοκυριού θεωρείς ότι είναι τιμωρία να την κάνεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Τι σε ενοχλεί περισσότερο σε μια παραλία γεμάτη κόσμο;
2. Θα χαρακτήριζες τον εαυτό σου καλό γείτονα, και γιατί;
3. Ποια δουλειά του νοικοκυριού θεωρείς ότι είναι τιμωρία να την κάνεις; :P[/quote]

Απαντήσεις:
1)η απίστευτη βαβούρα και τα μπαλάκια του τέννις -ενίοτε και τα φρίσμπι..-που πέφτουν στα κεφάλια των ανυποψίαστων λουόμενων.. :vava:
2)Ναι,γιατί σέβομαι τον συνάνθρωπο μου και τις ανάγκες και τα δικαιώματά του (πχ.ησυχία,κλπ) Νιι,είμαι καλό παιζάκι εγώ..! :angel:
3)χμμ..το ξεσκόνισμα,γιατί έχω αλλεργία στην σκόνη... :giveup:

Ερωτήσεις:
1)Ποια είναι η μεγαλύτερη σε διάρκεια σχέση,που είχες μέχρι στιγμής στη ζωή σου? :hug:
2)Θα απατούσες ποτέ το πρόσωπο αυτό,όσο κι αν το αγαπούσες,με τον μεγαλύτερο έρωτα της ζωής σου,με τον οποίον για διάφορους λόγους,δεν θα μπορούσες να κάνεις σχέση όσο κι αν το ήθελες? :hmm:
3)Πόση εγκράτεια έχεις όσον αφορά τους πειρασμούς (γενικότερα)? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top