Χαλάστε 5,000 ευρω σε μια μέρα!!!

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δε θα τα απολαυσω αμα τα χαλασω ολα σε μια μερα!!! αχ! τελοσπαντων, θα νοικιαζα μια σουιτα στις katikies στη Σαντορινη, για ενα τριημερο (αλλα θα πληρωνα το λογαριασμο την ιδια μερα, αφου ετσι το θες!) και θα χα ενα μασερ απο πανω να με πιλατευει ολη την ωρα (oταν τελοσπαντων ΔΕΝ κανω μπανιο στην ιδιωτικη πισινα μου) με exotic κρεμες ανανα και καρυδας! ενα τριχιλιαρο μεσ' το νερο! τα υπολοιπα πανε για αεροπορικα, μια cruise με γρηγορο σκαφακι μεχρι τη Μήλο για ενα μπανιο στο κλεφτικο και πολλες αστακομακαροναδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... Giovanna, να έρθω κι εγώ ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Θα έπαιρνα ένα και μόνο πανίσχυρο PC.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
χμ... Giovanna, να έρθω κι εγώ ???
ελευθερα!! υπαρχουν αρκετα φραγγα να νοικιασω και δευτερη σουιτα για σενα καλο μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn:
Θα έπαιρνα ένα και μόνο πανίσχυρο PC.

βρε, νομιζω οτι ειπε οτι δε μπορεις να αγορασεις.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τι καλή που είσαι... παίζει και το σκαφάκι για μήλο και αστακομακαρονάδες στο κλέφτικο ?????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
y not?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
παω και σικωνω ολα τα μαγαζια στο ποδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
παω και σικωνω ολα τα μαγαζια στο ποδι
Αν διάβαζες το πρώτο ποστ θα έβλεπες ότι δεν γίνεται να αγοράσεις.
μπορείτε να ενοικιάσετε αλλα όχι να αγοράσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Πάω και αγοράζω έναν PC με AMD Athon 4800 X2 64 ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Πάω και αγοράζω έναν PC με AMD Athon 4800 X2 64 ... :P
Υποτίθεται οτι δεν μπορεις να αγοράσεις, μόνο να νοικιάσεις, πόσες φορές θα το πούμε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ε καλά αφού είναι μόνο να νοικιάσω ... Νοικιάζω μια χάρλευ, μια φερράρι μια σουίτα στο intercontinental ένα ελικόπτερο και την Jennifer Lopez :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
πάω με την παρέα μου
αρχικά σε κάποιο από τα πολλά ταβερνάκια της Θεσσαλονίκης για φαγητό (δεν γράφω ποιο, για να μην θεωρηθεί διαφήμηση),
και στη συνέχεια σε ένα καλό μπουζουκτζίδικο (ξέρετε τώρα... ουϊσκάκι, και πάρα μα πάρα πολλά λουλούδια!)

...αν στο τέλος έχει μείνει κανένα ψιλό, χτυπάμε και έναν πατσά για να στρώσει το στομάχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μία κρουαζιέρα με το αμόρε στη Μεσόγειο :):)




Και τα προπληρώνω όλα την πρώτη μέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εγώ θα πήγαινα στην Ρωσία και θα έφερνα 3 ρωσίδες για να μου κάνουν μασάζ σε όλο μου το σώμα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εγώ θα πήγαινα στην Ρωσία και θα έφερνα 3 ρωσίδες για να μου κάνουν μασάζ σε όλο μου το σώμα!;)

XA! νατος κι ο άλλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aφου (όταν και αν) βρώ το νέο αμόρε, κάνω τα εξής:

Κλείνω αυτό: https://www.baladeur.gr/Default.aspx?Page=5&GiftNo=10875 (2500?)(συγνώμμη για την διαφήμιση, αλλά δεν γίνεται αλλιώς), του παίρνω δώρο ένα ακριβό κουστούμι(1000?), νοικιάζω λιμουζίνα(500?), του αγοράζω λουλούδια(50?), ένα καλό φόρεμα για μένα και καινούργια εσώρουχα(500? όλο το σύνολο), πάω κάτω από το σπίτι του, τον περιμένω να κατέβει, του δίνω το κουστούμι να βάλει και φεύγουμε να περάσουμε την βραδιά μας εκεί.. Και μετά με όσα χρήματα έμειναν, παίρνουμε πάλι την λίμο και πάμε στο "Αλλού Fun Park" και τα σκίζουμε εκεί παίζοντας σαν παιδιά..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Aφου (όταν και αν) βρώ το νέο αμόρε, κάνω τα εξής:

Κλείνω αυτό: https://www.baladeur.gr/Default.aspx?Page=5&GiftNo=10875 (2500?)(συγνώμμη για την διαφήμιση, αλλά δεν γίνεται αλλιώς), του παίρνω δώρο ένα ακριβό κουστούμι(1000?), νοικιάζω λιμουζίνα(500?), του αγοράζω λουλούδια(50?), ένα καλό φόρεμα για μένα και καινούργια εσώρουχα(500? όλο το σύνολο), πάω κάτω από το σπίτι του, τον περιμένω να κατέβει, του δίνω το κουστούμι να βάλει και φεύγουμε να περάσουμε την βραδιά μας εκεί.. Και μετά με όσα χρήματα έμειναν, παίρνουμε πάλι την λίμο και πάμε στο "Αλλού Fun Park" και τα σκίζουμε εκεί παίζοντας σαν παιδιά..:)

:worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχω απαντησει εγω εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
απλό....
ένα ταξίδι σε ένα στο καλύτερο σπα...που να πηγαίνεις γρήγορα
για 7 άτομα......την οικογένεια μου τον φίλο μου και μία φίλη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top