EmilianoFts

Νεοφερμένος

Ο EmilianoFts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ειναι κανας αλλος αγχωμενος ή μονο εγω εχω χεστει απανω μου με το ολο θεμα ,ειμαι στο οικονομικο πεδιο και στοχευω αρκετα ψηλα ,το οποιο ομως με εχει γεμισει φοβιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ειναι κανας αλλος αγχωμενος ή μονο εγω εχω χεστει απανω μου με το ολο θεμα ,ειμαι στο οικονομικο πεδιο και στοχευω αρκετα ψηλα ,το οποιο ομως με εχει γεμισει φοβιες.

Αφοσιώσου στο διάβασμά σου και στην κάλυψη κενών και όταν έρθει η ώρα θα δεις ότι πολύ απλά θα κάνεις αυτό που πρέπει / έχεις να κάνεις. Εγώ κάπως έτσι τις βίωνα τις πανελλήνιες κατά τη διάρκεια της εξέτασης, αλλά ναι σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς αγχώνομαι κι εγώ πολύ. Όταν έρχεται η ώρα της εξέτασης, μετά την έκθεση που είναι το πρώτο μάθημα εμένα μειώνεται το άγχος μου και συγκεντρώνομαι σε αυτό που έχω να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι στα πράγματα, πιστεύω οτι θα παίξουν οι Ευρωεκλογές και η συμφωνία με τη Βόρεια Μακεδονία και την ένταξη στο ΝΑΤΟ, οπότε κάτι με ειρήνη, συνεργασία λαών, κλπ. Αυτό πιστεύω.


Δε νομίζω γιατί τέτοια θέματα:


  • λαϊκισμός

  • καθεστώτα

  • οικονομική κρίση



και τα λοιπά δε τα βάζουν ποτέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Παιδες βγήκε νέα εγκύκλιος για τις απουσίες της εποχιακής γρίπης. Η δικαιολόγηση τους ισχύει μέχρι σήμερα Τρίτη 12/03.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δίνω φέτος Πανελλήνιες και στόχος μου είναι η Ιατρική. Ωστόσο τον τελευταίο χρόνο μου αρέσει πολύ η ιδέα της Στρατιωτικής Ιατρικής. Το θέμα είναι ότι πρέπει να δώσω και αθλήματα, αλλά δεν έχω αρχίσει ακόμα προπονήσεις εξαιτίας της έλλειψης χρόνου.
Πιστεύετε ότι αν προετοιμαστώ για ένα μήνα θα καταφέρω να πιάσω τα όρια ή να μην δώσω;
Είμαι άτομο που έχει ασχοληθεί με τον αθλητισμό πολλά χρόνια αλλά έχω σταματήσει τα τελευταία 2 χρόνια.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δίνω φέτος Πανελλήνιες και στόχος μου είναι η Ιατρική. Ωστόσο τον τελευταίο χρόνο μου αρέσει πολύ η ιδέα της Στρατιωτικής Ιατρικής. Το θέμα είναι ότι πρέπει να δώσω και αθλήματα, αλλά δεν έχω αρχίσει ακόμα προπονήσεις εξαιτίας της έλλειψης χρόνου.
Πιστεύετε ότι αν προετοιμαστώ για ένα μήνα θα καταφέρω να πιάσω τα όρια ή να μην δώσω;
Είμαι άτομο που έχει ασχοληθεί με τον αθλητισμό πολλά χρόνια αλλά έχω σταματήσει τα τελευταία 2 χρόνια.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!


Μια χαρά θα τα καταφέρεις! Μην το σκέφτεσαι καθόλου! Δήλωσέ το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια χαρά θα τα καταφέρεις! Μην το σκέφτεσαι καθόλου! Δήλωσέ το!


Σίγουρα θα το δηλώσω, απλά ήθελα και μια δεύτερη γνώμη
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Δίνω φέτος Πανελλήνιες και στόχος μου είναι η Ιατρική. Ωστόσο τον τελευταίο χρόνο μου αρέσει πολύ η ιδέα της Στρατιωτικής Ιατρικής. Το θέμα είναι ότι πρέπει να δώσω και αθλήματα, αλλά δεν έχω αρχίσει ακόμα προπονήσεις εξαιτίας της έλλειψης χρόνου.
Πιστεύετε ότι αν προετοιμαστώ για ένα μήνα θα καταφέρω να πιάσω τα όρια ή να μην δώσω;
Είμαι άτομο που έχει ασχοληθεί με τον αθλητισμό πολλά χρόνια αλλά έχω σταματήσει τα τελευταία 2 χρόνια.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Μια γνωστή μου πέρσι πέρασε σσασ ιατρική έχοντας ξεκινήσει τον Ιανουάριο προετοιμασία. Τα προηγούμενα έτη απλώς πήγαινε καράτε που το σταμάτησε στην Γ Λυκείου για τις πανελληνιες. Και τον τελευταίο μήνα να ξεκινούσες προετοιμασία, δεν θα κοβουσουν στα αθλήματα. Εκεί είναι πολύ λασκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια γνωστή μου πέρσι πέρασε σσασ ιατρική έχοντας ξεκινήσει τον Ιανουάριο προετοιμασία. Τα προηγούμενα έτη απλώς πήγαινε καράτε που το σταμάτησε στην Γ Λυκείου για τις πανελληνιες. Και τον τελευταίο μήνα να ξεκινούσες προετοιμασία, δεν θα κοβουσουν στα αθλήματα. Εκεί είναι πολύ λασκα.


Απλά έχω ακούσει από πολλούς ότι είναι αρκετά δύσκολα τα όρια και χωρίς προετοιμασία δεν τα καταφέρνεις.
Αλλά εντάξει θα το προσπαθήσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Απλά έχω ακούσει από πολλούς ότι είναι αρκετά δύσκολα τα όρια και χωρίς προετοιμασία δεν τα καταφέρνεις.
Αλλά εντάξει θα το προσπαθήσω:)
Κοίτα, για σσασ συγκεκριμένα δεν ξέρω αλλά αν τα αθλήματα που δίνεις είναι μέσα στην σχολή (όπως σνδ, σμυν η αστυνομικές σχολές) τότε δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα, είναι υπερβολικά λασκα. Φαντάσου για αστυνομία που πρέπει να τρέξεις 1000ρι σε περίπου 4 λεπτά,πέρασαν έναν που το έκανε σε 6. Αν όμως τα αθλήματα είναι ειδικά μαθήματα που τα δίνεις πριν περάσεις στην σχολή,τότε δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα, για σσασ συγκεκριμένα δεν ξέρω αλλά αν τα αθλήματα που δίνεις είναι μέσα στην σχολή (όπως σνδ, σμυν η αστυνομικές σχολές) τότε δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα, είναι υπερβολικά λασκα. Φαντάσου για αστυνομία που πρέπει να τρέξεις 1000ρι σε περίπου 4 λεπτά,πέρασαν έναν που το έκανε σε 6. Αν όμως τα αθλήματα είναι ειδικά μαθήματα που τα δίνεις πριν περάσεις στην σχολή,τότε δεν ξέρω.


Δεν είμαι σίγουρη, θα το ψάξω περαιτέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnsk

Νεοφερμένος

Ο Johnsk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Είναι εφικτό να γράψω τουλάχιστον ένα 10 στα μαθηματικά ; Δεν τα μπορώ καθόλου. Κατανοώ τι ζητάει. Αλλά τα λύνω συνήθως λάθος. :dizzy2:


Δεν ξέρω αν θα το δείς αλλα τεσπα:

Ξέχνα τα βοηθήματα, τις ατελείωτες σημειώσεις κλπ κλπ, ειδικά αν πηγαίνεις φροντιστήριο και έχεις το κλίμα ανταγωνισμού που πάν για να χτυπήσουν 25/20

Πάρε το βιβλίο Γ Λυκείου Μαθηματικών και το λυσάρι του. Το τελευταίο είναι μόνο αν κολλήσεις, μην το κοιτάς. Ξεκίνα απο την αρχή, μια μια τις σελίδες που είναι στην ύλη, γράψε την θεωρία, λύσε όοολες τις ασκήσεις, αν θες κατέβασε και geogebra και παίξε λίγο για να καταλάβεις είτε ασκήσεις είτε θεωρία. Φτιάξε πλάνο, πρέπει να ξέρεις τι κάνεις κάθε μέρα και πότε τελειώνεις, μην ξεμείνεις απο χρόνο. Εγώ επειδή συνειδητοποίησα οτι δεν ήξερα τίποτα ουσιαστικά στα μαθηματικά γύρω στις αρχές του περσινού πασχα, έκανα αυτό ακριβώς και την έβγαλα καθαρή με 16.6. Προλαβαίνεις αν το θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ξέρουμε πότε τελειώνει το σχολικό έτος; ενδοσχολικές θα δώσουμε τελευταία εβδομάδα του μαΐου και κανονικά έχουμε και μερικές μέρες πριν κενό για διάβασμα όπως τα προηγούμενα χρόνια;; ρωτάω για να κανονίσω πως θα εκμεταλλευτώ τις απουσίες μου ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Ξέρουμε πότε τελειώνει το σχολικό έτος; ενδοσχολικές θα δώσουμε τελευταία εβδομάδα του μαΐου και κανονικά έχουμε και μερικές μέρες πριν κενό για διάβασμα όπως τα προηγούμενα χρόνια;; ρωτάω για να κανονίσω πως θα εκμεταλλευτώ τις απουσίες μου ευχαριστώ
Ειναι και δημοτικες - ευρωεκλογες τελος του Μαη...Δεν εχει βγει κατι οποτε πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομα μεχρι να μαθουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Από αύριο (20/3) μέχρι και τις 29 Μαρτίου θα γίνονται οι αιτήσεις για τις Πανελλαδικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pagratios2

Νεοφερμένος

Ο pagratios2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Από αύριο (20/3) μέχρι και τις 29 Μαρτίου θα γίνονται οι αιτήσεις για τις Πανελλαδικές

Καλή επιτυχία σε όλους... ξέρετε αν στην αίτηση χρειάζονται φωτογραφίες? στα δικαιολογητικά στο ΦΕΚ δεν αναφέρει κάτι.

με εκτίμηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 233831

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλή επιτυχία σε όλους... ξέρετε αν στην αίτηση χρειάζονται φωτογραφίες? στα δικαιολογητικά στο ΦΕΚ δεν αναφέρει κάτι.

με εκτίμηση
Χρειαζεται για το δελτιο εξεταζομενου,μπορεις να την πας με την αιτηση η και μια-δυο βδομαδες πριν της εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Έκανα κι εγώ την αίτηση πριν από λίγο στο κοντινό μου σχολείο από το οποίο αποφοίτησα κιόλας. :D
Μου ζητήσανε εκείνη την ώρα φωτογραφία και δεν είχα οπότε πήγα σε ένα κοντινό φωτογραφείο, έβγαλα και ξανά πήγα. Κάναμε την αίτηση, έγραψα και το όνομά μου πίσω από το φωτογραφία και όλα ok!

Κάπως παράξενο οι παλιοί σου καθηγητές που - προφανώς - δεν σε θυμούνται πια να σου μιλάνε στον πληθυντικό ("περάστε", "να 'στε καλά"). :P

Καλή επιτυχία και τύχη σε όλους!! (εκτός από αυτούς που θέλουν να περάσουν σε σχολές πληροφορικής, που είναι ανταγωνιστές :diablo::rofl::friends:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pagratios2

Νεοφερμένος

Ο pagratios2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Έκανα κι εγώ την αίτηση πριν από λίγο στο κοντινό μου σχολείο από το οποίο αποφοίτησα κιόλας. :D
Μου ζητήσανε εκείνη την ώρα φωτογραφία και δεν είχα οπότε πήγα σε ένα κοντινό φωτογραφείο, έβγαλα και ξανά πήγα. Κάναμε την αίτηση, έγραψα και το όνομά μου πίσω από το φωτογραφία και όλα ok!

Κάπως παράξενο οι παλιοί σου καθηγητές που - προφανώς - δεν σε θυμούνται πια να σου μιλάνε στον πληθυντικό ("περάστε", "να 'στε καλά"). :P

Καλή επιτυχία και τύχη σε όλους!! (εκτός από αυτούς που θέλουν να περάσουν σε σχολές πληροφορικής, που είναι ανταγωνιστές :diablo::rofl::friends:).


τι να πω και εγώ... που θα είμαι μεγαλύτερος από πολλούς καθηγητές ... 45 ετών γαρ.:diablo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert 1stein

Νεοφερμένος

Ο Albert 1stein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το μυστικο για την επιτυχια στις πανελληνιες ειναι ενα καλο πρωινο το οποιο θα σε βοηθησει να αρχισεις τη μερα σου γεματος/η θετικη ενεργεια, μακρια ομως απο τυροπιτες με μιλκο γιατι δεν θελουμε κανα απροοπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top