Οικονομικό Μάθημα για ενήλικες

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!

Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει κάποιο καλό υλικο δωρεαν στο διαδικτυο ή καποιο οικονομικο βιβλιο εστω για αγγλικα ενηλικων .
Εχω δωσει λανκασάιρ λοουερ πριν χρονια αλλα δεν αναγνωριστηκε τελικά. Ενδιαφερομαι να κανω μια προσπαθεια τωρα για advance επίπεδο ή proficiensy αν το καταφερω. Εχουν περασει πλεον 9 χρονια που εχω να ασχοληθω με αγγλικα..Σιγουρα απο κατι τεστ μισιγκαν βλεπω πως θελω δουλεια πολλη για proficiensy κιολας. Απλα το θεμα μου ειναι οτι δυσκολευομαι πλ οικονομικα αλλα και τα χρονια περνανε..Σκεφτηκα να καλυψω λιγο κενα απο μονη μου ψαχνοντας. Κοιταξα και toeic τεστ για τη περιπτωση μου ειμαι κ εκει σε επιπεδο λοουερ λογικα..
Αν γνωριζετε οτιδηποτε σε online ,pdf , video free θα ηθελα να μου πειτε εστω για αρχη..!
Γενικα τι με συμβουλευετε να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για ρίξε μια ματιά στα παρακάτω θέματα του φόρουμ. Μπορεί να βρεις απαντήσεις στις ερωτήσεις σου.
https://www.ischool.gr/forumdisplay.php?f=259&type=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Τα εχω κοιταξει απλα τα περισσοτερα ειναι παλια θεματα και δε με καλυπτουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα κοινωνικά φροντιστήρια εκμάθησης ξένων γλωσσών τα έχεις ψάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Άρχισε να κάνεις οικονομίες και ξεκίνα μαθήματα όταν θα έχεις αρκετά χρήματα για να πληρώσεις για το είδος μαθήματος που χρειάζεσαι. Από τα γραφόμενά σου μάλλον είσαι αρκετά μακριά από το επίπεδο C2 και είναι κρίμα να σπαταλάς κόπο και χρήμα (έστω και λίγο) κάνοντας άσκοπες κινήσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top