Τι πιστοποιητικά έχετε στην Αγγλική γλώσσα;

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Έχασα το ECPE για δύο λάθη με προφορικά A+/100%... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zenouko

Νεοφερμένος

Η Zenouko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Πριν κάτι μέρες τσέκαρα το ECPE Michigan Certificate μου και πρόσεξα ότι το αριστερό μέρος δεν ήταν ίσιο. Σαν να ήταν κομμένο με πολύ sharp μαχαίρι. Μπορεί να μου πει κάποιος αν αυτό είναι φυσιολογικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happytraveler

Νεοφερμένος

Η Happytraveler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έδωσε κανεις τωρα το Δεκέμβριο το Σαββατοκύριακο που πέρασε το Proficiency του Michigan να μας πει τα θέματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νομάρχης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νομάρχης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Γιατι; Έχεις την εντύπωση πως πρόκειται να πέσουν ίδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happytraveler

Νεοφερμένος

Η Happytraveler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Θα προτιμούσα να απαντήσεις στην ερώτηση μου με απάντηση και όχι με ερώτηση και εν πάσει περιπτώσει ας απαντησει κάποιος που ξέρει.Ευχαριστω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Cambridge b2,c2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top