[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

samakos

Νεοφερμένος

Ο samakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Eίμαι 5ο πεδίο ...παιδιά τι νομίζετε θα ανεβούν οι βάσεις σε ΑΕΙ Αθήνας - Πειραία ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eίμαι 5ο πεδίο ...παιδιά τι νομίζετε θα ανεβούν οι βάσεις σε ΑΕΙ Αθήνας - Πειραία ?

Έχει ακουστεί για μεγάλη πτώση, ισχυρότερη βέβαια όσο απομακρύνεσαι από την Αθήνα, αλλά και στην Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Καλά στο 5 θα πέσουν πάνω από 500 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

samakos

Νεοφερμένος

Ο samakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
είμαι με τα περσινά δεδομένα 1 μόριο ( έχω τρελλαθεί δηλαδή....) παραπάνω από ΑΕΙ του ΠΕΙΡΑΙΑ .......στα ψηφιακά συστήματα τι στο διάολο τόσο γκαντέμης θα είμαι να ανεβεί αυτό...????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Δεν νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η θεωρητική θα έχει ανεβοκατεβάσματα ανάλογα με τις προτιμήσεις των παιδιών.

Τα τεφαα θα πέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Καλά στο 5 θα πέσουν πάνω από 500 μόρια.

Εξαρταται από το τμημα.
ΔΕΤ και ΛΟΧΡΗ δε θα πέσουν τοσο, πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ο καθηγητές μου μου είπε ότι η λοχρη του οπα από 16.850 θα πέσει περίπου στο 16.500.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calmen

Νεοφερμένος

Ο calmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
λογικα θα διαβασει τον καφε ή τα χαρτια ή θα εκανε ταμα στον δια..εγω πιστευω 16349
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Πάντως εξεπλάγην θετικά για τις προβλέψεις για άνοδο των παιδαγωγικών. Νόμιζα πως δε θα ξεκολλήσουν ποτέ ξανά από το 9-14 που βρισκόντουσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aphrodite_25

Νεοφερμένος

Η Aphrodite_25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πάντως εξεπλάγην θετικά για τις προβλέψεις για άνοδο των παιδαγωγικών. Νόμιζα πως δε θα ξεκολλήσουν ποτέ ξανά από το 9-14 που βρισκόντουσαν.

Δε θεωρώ πως θα ειναι τοσο σημαντική η άνοδος των παιδαγωγικών.Οι προβλέψεις στηρίζονται μονο στο γεγονός πως οι αιτήσεις ειναι υπερδιπλάσιες.Θα πρεπει να δουμε και τα στατιστικά.Παντως κατα τη γνώμη μου,τμήματα οπως το εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής οπως και το ειδικής αγωγής Βόλου δε θα αυξηθούν πολυ! Θα δειξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Δε θεωρώ πως θα ειναι τοσο σημαντική η άνοδος των παιδαγωγικών.Οι προβλέψεις στηρίζονται μονο στο γεγονός πως οι αιτήσεις ειναι υπερδιπλάσιες.Θα πρεπει να δουμε και τα στατιστικά.Παντως κατα τη γνώμη μου,τμήματα οπως το εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής οπως και το ειδικής αγωγής Βόλου δε θα αυξηθούν πολυ! Θα δειξει!

Δίκιο έχεις, θα δούμε. Άλλωστε πολλοί πήραν μαθηματικά/ιστορία χωρίς να διαβάσουν καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Για να εχουν βαση οι εκτιμησεις/πεδιο καλυτερα να περιμενετε την αναλυση των στατιστικων που θα βγουν την Δευτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Ο καθηγητές μου μου είπε ότι η λοχρη του οπα από 16.850 θα πέσει περίπου στο 16.500.

Άρα αυτό που λες για πτώση άνω των 500 μορίων δεν ισχύει. (Σύμφωνα με τον καθηγητή σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Συμφωνω με πανο δετ και λοχρη θα εχουν μικρη πτωση σε σχεση με τα αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να ανεβουν οι βασεις στο δευτερο πεδιο?μηλω κυριως για το μαθηματικο ,κυριως αυτα της επαρχειας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mary99

Νεοφερμένος

Η Mary99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να ανεβουν οι βασεις στο δευτερο πεδιο?μηλω κυριως για το μαθηματικο ,κυριως αυτα της επαρχειας ?
Το θεωρώ δύσκολο έως απίθανο, λόγω των χαμηλών επιδόσεων της πλειοψηφίας στα μαθηματικά. Μάλλον θα υπάρξει πτώση στις βάσεις των περισσότερων σχολών του 2ου πεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μακαρι μπας και τα καταφερω και περασω εκει xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Π18

Νεοφερμένος

Ο Π18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Με 15742 έχω ελπίδες για αστυφυλάκων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitriss123

Νεοφερμένος

Ο dimitriss123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εχω 18050 2ο πεδιο λετε να πιασω αξιωματικων αστυνομιας? Περυσι για τους τριτεκνους που ειμαι και εγω ειχε 17809
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top