[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κοντογιαννης

Νεοφερμένος

Ο Κοντογιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με 17333: ΗΜΤΥ Πάτρας και ο δίδυμος αδελφός μου με 16425: Μηχανολόγων μηχανικών Κοζάνης.:clapup:
Όπως ακριβώς είχε προβλέψει ο Χρήστος. Ευχαριστούμε πολύ Χρήστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dolce Vita

Νεοφερμένος

Η Dolce Vita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πολλά συγχαρητήρια παιδιά! Τώρα ξεκινάει το καλό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Με 17333: ΗΜΤΥ Πάτρας και ο δίδυμος αδελφός μου με 16425: Μηχανολόγων μηχανικών Κοζάνης.:clapup:
Όπως ακριβώς είχε προβλέψει ο Χρήστος. Ευχαριστούμε πολύ Χρήστο!

και εγω εκει περασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina98

Νεοφερμένος

Η konstantina98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:):clapup:
Συγχαρητήρια σε όλους!!
Εγώ τελικά πέρασα στη Μηχανικών πληροφορικής του ΤΕΙ Αθήνας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geotsi

Νεοφερμένος

Η geotsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
διατριατροφολογια & διαιτολογια τει θεσσαλονικη(16524) , σειρα 2, με 17955!
μπραβο σε ολα τα παιδια!!!
(ξερετε πως μπορουμε να δουμε ποσα ατομα δηλωσαν σε καθε σχολη?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim1997

Νεοφερμένος

Ο jim1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Απθ Φυσικο!!! Κανεις αλλος;;;
Συγχαρητηρια σε ολους για τις επιτυχιες σας, παντα τετοια σας ευχομαι και ακομα καλυτερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης Ρ

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Ρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών ΟΠΑ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με 14471 περναω διεθνων και ευρωπαικων σπουδων στο ΟΠΑ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolosa

Νεοφερμένος

Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ιατρική Πάτρας. Με εκπλήσσει το γεγονός πως παρολο που έχασα τη Θεσσαλονίκη για 7 μόρια είμαι 76ος στην κατάταξη για την ιατρική Πάτρας!
Συγχαρητήρια σε όλους πάντως !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Βιολογια θεσσαλονικης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
πανο που περασες?

ημτυ εχασα θεσσαλονικη για 140 μορια αλλα θα παρω μετταγραφη οποτε δε τα βαφω και μαυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Γεια σε όλους, χαίρομαι που η πληροφορία που σας είχα μεταφέρει για τη βάση Ιατρικής Κρήτης ήταν ακριβής, πέρασα τελικά ιατρική Ηρακλείου με 18.726 μόρια - πρώτη επιλογή-, εύχομαι από εδώ και πέρα τα καλύτερα σε όλους, σας ευχαριστώ για όλα, θα έχω τις καλύτερες αναμνήσεις!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ - 17310
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim1997

Νεοφερμένος

Ο jim1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ημτυ εχασα θεσσαλονικη για 140 μορια αλλα θα παρω μετταγραφη οποτε δε τα βαφω και μαυρα

ΠΑΝΟ εγω περασα ΗΜΜΥ ΑΠΘ με18.626 σειρα 1ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

jim1997

Νεοφερμένος

Ο jim1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Chris καλημέρα, μια όμορφη μέρα ξημέρωσε, σου είμαι ευγνώμων.


N.X. Συγχαρητήρια, χάρηκα για τα μεταξύ μας διαμειφθέντα.


Ν.κ. H Νikhon μας έκλεψε 10 χρόνια από την ζωή μας χθές! Aς είναι, τέλος καλό όλα καλά. Σίγουρα θα τα ξαναπούμε.


Γεια σου Μυρτώ, χάρηκα πάρα πολύ για την επιτυχία σου, ήμουν σίγουρος, χάρηκα που επιβεβαιώθηκα για τη βάση του Ηρακλείου που σας είχα μεταφέρει, μάλλον κρίση πανικού θα είχε πάθει η Nikhon (χαχα), τώρα ελπίζω να έχει πάθει κρίση πανικού από τη χαρά της, ευχαριστώ για όλα, σου εύχομαι τα καλύτερα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
ρε δεκα τα εκατο εδωσες καλμαρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim1997

Νεοφερμένος

Ο jim1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
κωδ. σχολής σχολή επιτυχίας ίδρυμα επιτυχίας είδος θέσης σειρά επιτυχίας σύστημα επιλογής
219 ηλεκτρολόγων μηχανικών & μηχανικών υπολογιστών (Θεσσαλονίκη) απθ gel,επαλβ γεν.σειρά ημ. (παλαιό) 1 επιλογή gel,επαλβ παλαιό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
συγχαρητήρια σε όλους παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top