[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιων εδω! συγχαρητηρια και στους υπολοιπους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
216 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ 5ος.
I almost shed a tear :clapup:

Mε μεγάλη συγκίνηση θέλω να πω στα παιδιά που απογοητεύτηκαν από τα αποτελέσματα, πως αξίζει να προσπαθήσετε ξανά!

Συμφοιτητές λοιπόν.
Συγχαρητήρια και καλή αρχή
Ο,τι θες εδώ είμαστε :)

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για την επιτυχια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Οι τελικές εκτιμήσεις μου είναι στο ανάλογο topic.
Μην είστε κακεντρεχείς.

Λόγια του Chris1993 24-07-16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Λόγια του Chris1993 24-07-16

Αυτά είναι οι βάσεις των αθλητών χωρίς τα αθλήματα!!! Βρες και άλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto 18676

Νεοφερμένος

Η myrto 18676 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Οι τελικές εκτιμήσεις μου είναι στο ανάλογο topic.
Μην είστε κακεντρεχείς.


Chris καλημέρα, μια όμορφη μέρα ξημέρωσε, σου είμαι ευγνώμων.


N.X. Συγχαρητήρια, χάρηκα για τα μεταξύ μας διαμειφθέντα.


Ν.κ. H Νikhon μας έκλεψε 10 χρόνια από την ζωή μας χθές! Aς είναι, τέλος καλό όλα καλά. Σίγουρα θα τα ξαναπούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis10

Νεοφερμένος

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δασολογια ΑΠΘ με το παλιο συστημα σειρα επιτυχιας 4ος!!! Συγχαρητιρια σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντογιαννης

Νεοφερμένος

Ο Κοντογιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με 17333 Ηλεκτρολόγων μηχανικών και τεχν υπολογ. Πάτρα (ημτυ), και ο αδελφός μου με 16424 μηχανολόγων μηχανικών Κοζάνης.
Ακριβώς όπως μου τα είχε προβλέψει ο Χρήστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coxs

Νεοφερμένος

Ο coxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπέρα, το site δουλεύει γιατί δε μπαίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
:clapup:Συγχαρητήρια σε όλους!!!!:clapup:

Μηχανικών Περιβάλλοντος εδώ:) Χρήστοοοοοοοο, Θανάαααααση.......λέτε και το φλιτζάνι;;;;;:P(Πάντα καλοπροαίρετα και με αγάπη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
μπήκα 11:02 και δεν μπορούσα να δω... θα ΄θελα να ήξερα εσείς που τα είδατε μπήκατε 11:00:01? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Αυτά είναι οι βάσεις των αθλητών χωρίς τα αθλήματα!!! Βρες και άλλα!

Βρήκα την παραπάνω ανάρτηση που πρόβλεψες με επιτυχία τη βάση




_____
Συγχαρητήρια σε όλους. Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μπήκα 11:02 και δεν μπορούσα να δω... θα ΄θελα να ήξερα εσείς που τα είδατε μπήκατε 11:00:01? :P

Εγώ από τις εννιά παρά έμπαινα συνέχεια..χαχαχα...τα είδα όμως στις δέκα και είκοσι περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
επιστημης τροφιμων και διατροφης λημνος..κανεις αλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ από τις εννιά παρά έμπαινα συνέχεια..χαχαχα...τα είδα όμως στις δέκα και είκοσι περίπου.
lol νομιζα οτι μετα τις 11 ηταν διαθεσιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
lol νομιζα οτι μετα τις 11 ηταν διαθεσιμα

Ε, καλά εγώ το παράκανα:redface:..χαχαχα...Είχα διαβάσει στο σχετικό forum για τις βάσεις να μπούμε από τις δέκα, δέκα και μισή γιατί από τις 11 θα κολλάει το σύστημα. Νομίζω ο Χρήστος το είχε γράψει(δεν είμαι και σίγουρη) ε, και είπα να δοκιμάσω:P:P:P
Μην μου αγχώνεσαι, μπαίνε συνέχεια, θα το πετύχεις..και η ξαδέρφη μου το παλεύει ακόμα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charistale

Νεοφερμένος

Η charistale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Φυσικοθεραπεία στο Αίγιο!!!!
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά καλή σταδιοδρομία να έχουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Δουλευει το σαιτ? Μου βγαζει ερορ εδω κ μια ωρα..
..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δουλευει το σαιτ? Μου βγαζει ερορ εδω κ μια ωρα..
..

Μάλλον κολλάει:/: Μην αγχώνεσαι και συνέχισε να μπαίνεις. Κάποια στιγμή θα μπεις:) Καλά αποτελέσματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sorsor

Νεοφερμένος

Ο Sorsor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ιατρική Αθηνών με 19.141 !(129ος) :clapup: :yahoo:

Περίμενα πολύυυ καιρό αυτήν την στιγμή :P Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά , ξεκινάει ένα νέο κεφάλαιο στην ζωή μας !
Για όσους δεν τα κατάφεραν , ας το παλέψουν , το χρωστάνε στον εαυτό τους...

ΥΓ Χρήστο , έβαλες τα γυαλιά σε πολλούς κυρίως με τον τρόπο που μας αντιμετώπιζες
ΥΓ 2 Κάτι για μηνύσεις είχα ακούσει :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis10

Νεοφερμένος

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δασολογια ΑΠΘ με το παλιο συστημα σειρα επιτυχιας 4ος!!! Συγχαρητιρια σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top