Klik.gr, το παλιό Klik σε έκδοση...ιστοσελίδας;

pavlos_p23

Νεοφερμένος

Ο pavlos_p23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έτυχε και διάβασα ένα άρθρο του Άρη Τερζόπουλου, "Mύκονος…Είναι η νέα Συγγρού;"
από μια άκυρη ιστοσελίδα, η οποία με ανακατεύθυνε σε αυτό το link: https://www.klik.gr/gr/el/greece/mycconos/


Απόσπασμα:
"Σήμερα το πρωί είχα πάει στον κτηνίατρο, όχι για να δει εμένα, αλλά την Μίνι την γάτα μου, που έσπασε το πόδι της, όταν την πήρε ο ύπνος ένα βράδυ στο περβάζι καθώς ήταν εξαντλημένη και από την ζέστη,και από τα πέντε νεογέννητα γατάκια της. Πήγε να αλλάξει στάση ενώ κοιμόταν και βρέθηκε κοιμισμένη να πέφτει από δέκα μέτρα περίπου. Αφού έσπασε το πόδι της μόνο πάλι καλά. Εκεί που καθόμουν και περίμενα τον γιατρό, άνοιξε η πόρτα και μπήκε μια κυρία μ’ ένα μεγάλο σκυλί. «Α, εδώ θα σε συναντάω; » μου είπε. Κοίταξα καλύτερα. Ήταν η Βάγια Λαλιά, παλιά φίλη και συνεργάτης, στο προ εικοσαετίας έντυπο Κλικ. Πιάσαμε την κουβέντα και μιλήσαμε για τα παιδιά μας και για τις διακοπές μας. Μου είπε ότι είχε πάει στην Πάρο, της είπα ότι είχα πάει στην Νάξο και μετά η κουβέντα ήρθε στην Μύκονο. Αφού κουβεντιάσαμε λίγη ώρα για το πώς έχει γίνει η Μύκονος, η Βάγια μου είπε: «Δεν ξέρω βρε Άρη, αλλά έτσι όπως έχει γίνει η Μύκονος μου θυμίζει την Συγγρού…». «Σ’ ευχαριστώ Βάγια» της είπα «μου έδωσες τίτλο για το κομμάτι που θα γράψω..."




Πως σας φαίνεται; :hmm:
Ομολογώ πως η ηλικία μου δεν μου επέτρεψε να έχω γνώσεις για το παλιό Klik
μόνο ακουστά :redface:
Σαν καλά θεματάκια να έχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top