Εξεταστική

merenwen9728

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Δεν βρήκα κάποιο αντίστοιχο θέμα,οπότε...Πόσοι είχατε,έχετε ή θα έχετε τώρα κοντά εξεταστική;;;Πως πήγατε/πάτε;Τι θα θέλατε να μοιραστείτε σχετικά;Πως φάνηκε σε όσους δίνουν για πρώτη φορά;;;Περιμένω σχόλια...:niki:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω δεν ειχα την εχασα λογω καταληψεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Εγώ την έχω διπλή.
Παλεύεται αλλα θέλει ασχολία με τα μαθήματα που θα δώσεις όλο το εξάμηνο (τουλάχιστον παρακολούθηση) αλλιώς δεν παλεύεται (τουλάχιστον στο τμήμα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Έμεινε 1 μάθημα σε εμένα.

Άρχισαν να βγαίνουν τα αποτελέσματα..

Προς το παρόν είμαστε 1/6 για να δούμε.. Όταν βγουν τα υπόλοιπα αποτελέσματα θα σας ενημερώσω..


Σχολη--> Νομική Θράκης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εγώ την έχω διπλή.
Παλεύεται αλλα θέλει ασχολία με τα μαθήματα που θα δώσεις όλο το εξάμηνο (τουλάχιστον παρακολούθηση) αλλιώς δεν παλεύεται (τουλάχιστον στο τμήμα μου)

Μια απ'τα ίδια. Από εργαστήρια είμαι κομπλέ, αλλά από θεωρίες, αν δεν πηγαίνεις να παρακολουθείς, δύσκολα τα πράματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

traganeus

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Aπο Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης...

Έχουμε τελειώσει εδώ και 10-15 μέρες,

μέχρι στιγμής έχω 3 στα 5 (Φυσική Ι, Μαθηματικά Ι και Σχέδιο)

περιμένω Πληροφορική.

Οικονομία κόπηκα με 2:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Στην Φιλοσοφικη Αθηνας η εξεταστικη αρχισε πριν 5-6 μερες!Ελπιζω για 2 στα 5 και τον Σεπτεμβριο αλλα 2:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
1/1 εδώ. Την Δευτέρα άρχισε η εξεταστική και παράλληλα είχαμε μάθημα. Μια χαρά. Το μέλλον προβλέπεται δυσοίωνο πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merenwen9728

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
:jumpy:Τι χαρά!Χθες άνοιξα το θέμα και ήδη υπάρχουν τόσες απαντήσεις σήμερα...Απ'ότι φαίνεται θέλουμε να μοιραστούμε τον καημό μας λίγο πολύ όλοι...Εγώ πάλι στο φιλολογικό ξεκίνησα στις 17 και από τα δύο που έχω δώσει μάλλον έχω περάσει μόνο το 1,αλλά έχω δρόμο ακόμη,ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΤΙΣ 11/03!!!!!!!!:'(
-----------------------------------------
Εγω δεν ειχα την εχασα λογω καταληψεων.
Αχ,σε νιώθω παραλίγο να τη χάσουμε κι εμείς,αλλά τη γλιτώσαμε...δυστυχώς όμως πήραμε πολύ αργά βιβλία:(Κουράγιο...ελπίζω στα επόμενα εξάμηνα να είσαι πιο τυχερή:)
-----------------------------------------
Στην Φιλοσοφικη Αθηνας η εξεταστικη αρχισε πριν 5-6 μερες!Ελπιζω για 2 στα 5 και τον Σεπτεμβριο αλλα 2:D
Επιτέλους ξανασυναντιόμαστε!Δύο δεν είναι καθόλου άσχημα για αρχή:)...πότε τελειώνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εμενα μου εμεινε μονο η οικονομια για την τριτη, αν ειμαι και λιγο τυχερος εχω περασει τα 3/5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Επιτέλους ξανασυναντιόμαστε!Δύο δεν είναι καθόλου άσχημα για αρχή:)...πότε τελειώνεις;
Γεια σου aurora:bye: Τελειωνω στις 5/3 με μαθημα αρχαιολογιας...:jumpy:Αν δεν ειχαμε τις καταληψεις θα ειχαμε τελειωσει ρε γμτ.....Τεσπα
Αντε καλη επιτυχια μας και υπομονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
HMTY εδώ. τελειώνω πέμπτη...2/8 προς το παρόν και περιμένουμε τα άλλα 6...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
1/1 εδώ. Την Δευτέρα άρχισε η εξεταστική και παράλληλα είχαμε μάθημα. Μια χαρά. Το μέλλον προβλέπεται δυσοίωνο πάντως :P

Πως γίνεται αυτό?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
αρχιζω σημερα.,..

ημμυ ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Καλή αρχή. Αλλά τόσο αργά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
:jumpy:Τι χαρά!Χθες άνοιξα το θέμα και ήδη υπάρχουν τόσες απαντήσεις σήμερα...Απ'ότι φαίνεται θέλουμε να μοιραστούμε τον καημό μας λίγο πολύ όλοι...Εγώ πάλι στο φιλολογικό ξεκίνησα στις 17 και από τα δύο που έχω δώσει μάλλον έχω περάσει μόνο το 1,αλλά έχω δρόμο ακόμη,ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΤΙΣ 11/03!!!!!!!!:'(
Δεν επρεπε να αποτελει στοχο του ιδανικου καθηγητη να συγκεντρωθει στο να περασει ολα τα μαθηματα aurora ,φιλικα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

merenwen9728

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γεια σου aurora:bye: Τελειωνω στις 5/3 με μαθημα αρχαιολογιας...:jumpy:Αν δεν ειχαμε τις καταληψεις θα ειχαμε τελειωσει ρε γμτ.....Τεσπα
Αντε καλη επιτυχια μας και υπομονη!
Όντως,αλλά τι να κάνουμε τώρα πια είναι αργά να σκεφτόμαστε κάτι τέτοιο...τουλάχιστον δεν τη χάσαμε τελείως...!Καλή συνέχεια λοιπόν!:D
-----------------------------------------
Δεν επρεπε να αποτελει στοχο του ιδανικου καθηγητη να συγκεντρωθει στο να περασει ολα τα μαθηματα aurora ,φιλικα παντα
1)Επ' ουδενί δεν διεκδικώ τον τίτλο του ιδανικού καθηγητή.Καταρχάς έχουμε καταλήξει ήδη στο ότι δεν υπάρχει και επιπλέον προς το παρόν δεν είμαι σε θέση να διεκδικήσω ούτε καν τον τίτλο του απλού καθηγητή...
2)Από που συμπεραίνεις ότι ο στόχος μου είναι να τα περάσω όλα;Η έκφρασή λύπης προοριζόταν για τη διάρκεια των εξετάσεων...Προσωπικά ο κύριος στόχος μου είναι η ΓΝΩΣΗ,αποτέλεσμα της οποίας συχνά αποτελεί η θετική αξιολόγηση σε αυτές τις περιπτώσεις.
''φιλικά πάντα'' :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτό που είπε ο Eruyomo.
Κι εγώ ασχολούμαι αρκετά με τα μαθήματα σε όλο το εξάμηνο οπότε μέσα στην εξεταστική είμαι χαλαρός όταν οι άλλοι τρέχουν. Χο.
1 μάθημα έδινα και το πέρασα σίγουρα, δίνω και ένα μεταπτυχιακό αύριο (κι άλλο ένα κάποια στιγμή το εγγύς μέλλον, hopefully) που πήρα "οικειοθελώς" μετά απο "παράκληση" (εντολή δηλαδή) του καθηγητή που είναι επιβλέπων της διπλωματικής μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Και που το διάβαζες στα MacDonalds.

Εγώ σήμερα έδωσα και Αγγλικά(lol) και τελειώσα πρακτικά με τα μαθήματα της χειμερινής εξεταστικής. Αναμένουμε πρόγραμμα για την εξέταση των εαρινών μαθημάτων(είμαστε και επί πτυχίω πως να το κάνουμε) και εκεί έχω να δώσω πράγματα που λογικά θα μου μπούνε λίγο.

Αρνί αν γίνει κανά θαύμα και το πάρω το καλοκαίρι κερνάω πιτόγυρα Οβελίξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top