[24/5/2013] Ιστορία Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 48)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 22 45.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 16 33.3%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 7 14.6%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 4.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
δεν χρειαζεται :)
αρκει να με διαψευσουν προς το καλυτερο :P
εμας ενας καθηγητης μας μιλησε με διορθωτες,κ ειπαν οτι γινεται σφαγη εκθεση-βιολογια ενω τα παιδια νομιζουν οτι γραψανε,πφφ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εμας ενας καθηγητης μας μιλησε με διορθωτες,κ ειπαν οτι γινεται σφαγη εκθεση-βιολογια ενω τα παιδια νομιζουν οτι γραψανε,πφφ:/:
ΓΙΑΤΙ ΒΙΟΛΟΓΙΑ;;;;; :worry: ηταν ξεκαθαρα...
εκθεση ναι,δε μου φαινεται περιεργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ΓΙΑΤΙ ΒΙΟΛΟΓΙΑ;;;;; :worry: ηταν ξεκαθαρα...
εκθεση ναι,δε μου φαινεται περιεργο...
ξερω γω,τι να πω,φετος ειναι πολυ δυσκολη χρονια =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εμας ενας καθηγητης μας μιλησε με διορθωτες,κ ειπαν οτι γινεται σφαγη εκθεση-βιολογια ενω τα παιδια νομιζουν οτι γραψανε,πφφ:/:
Oι διορθωτες τα λενε αυτα για να χαιρονται, μην ψαρωνετε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ξερω γω,τι να πω,φετος ειναι πολυ δυσκολη χρονια =/
περιεργη/ανωμαλη ειναι βασικα... βιολογια πιστευω τα ειπαν για εκφοβισμο,μονο παπαγαλιες ηταν και ειχες καθαρισει...
οσον αφορα την εκθεση,εδω τους πιστευω απολυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αρχαια θελω να δω τι πακετο θα φαμε την δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μυρίζομαι πολιτικά και ξενοφώντα άγνωστο.
τελευταία έχω ένστικτο..
(εν τω μεταξύ δεν ξέρω καν αν θα πεσουν πολιτικα και μιλαω για ενστικτο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
μυρίζομαι πολιτικά και ξενοφώντα άγνωστο.
τελευταία έχω ένστικτο..
(εν τω μεταξύ δεν ξέρω καν αν θα πεσουν πολιτικα και μιλαω για ενστικτο :P )
εγω παλι τα παντα,εκτος πρωταγορα,γιατι ολοι το περιμενουν χΔ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paulakis123

Νεοφερμένος

Ο Paulakis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πρεπει να υπηρξα ο μονος που χρησιμοποιησα τη πηγη 1 συνθετικα με τους απορους δηλαδη το β και οχι με το α στη Δ1.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
κάτι άσχετο: η βαθμολόγηση των γραπτών έχει ξεκινήσει;


(καλά αύριο προβλέπω δύσκολη ημέρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εεεεεεεεεεε ρε γλεντια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paulakis123

Νεοφερμένος

Ο Paulakis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μιας και ειστε καθηγητης θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης : στη Δ1 πηγη χρησιμοποιησα τις πληροφοριες του 1ου κειμενου ως συνθετικο υλικο με τους απορους της β ερωτησης και οχι της α που μολουσε για αστικη στεγαση. Στην α εγραψα απλα ολο την αστικη αυτολεξει. Το πρωτο και το τριτο για τους απορους και το δευτερο φυσικα φυσικα για τους ευπορους. Πειτε ποσο λαθος ειναι αυτο και ποσο ειναι δυνατον να μου κοψουν αν μπορειτε. * το κειμενο μου ηταν ενιαιο χωρις α,β,γ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Μιας και ειστε καθηγητης θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης : στη Δ1 πηγη χρησιμοποιησα τις πληροφοριες του 1ου κειμενου ως συνθετικο υλικο με τους απορους της β ερωτησης και οχι της α που μολουσε για αστικη στεγαση. Στην α εγραψα απλα ολο την αστικη αυτολεξει. Το πρωτο και το τριτο για τους απορους και το δευτερο φυσικα φυσικα για τους ευπορους. Πειτε ποσο λαθος ειναι αυτο και ποσο ειναι δυνατον να μου κοψουν αν μπορειτε. * το κειμενο μου ηταν ενιαιο χωρις α,β,γ.

Φυσιολογικά θα χάσεις κάποια μόρια. Χωρίς να έχω διαβάσει την απάντηση σου υπόλογίζω 3-5 από το Α σκέλος. Οι ερωτήσεις αυτές είναι πάντα συνδυαστικές (πηγή και σχολικό βιβλίο). Επειδή έδινε 13 μόρια και έγραψες μόνο ότι έλεγε το βιβλίο λογικά είσαι στο 8-9.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paulakis123

Νεοφερμένος

Ο Paulakis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top