Λύσεις ασκήσεων γερμανικών

xristaras98

Νεοφερμένος

Ο xristaras98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια σας παρακαλω χρειαζομαι τις λυσεις του μodeltest 4 για zetrifikat neu για ελεγχο

παιδιά σώστε με θέλω τις απαντήσεις του βιβλίου projekt zertificat b1 του test 4 pls
:(

Παιδια δωστε τις απαντησεις

Παιδια σας παρακαλω χρειαζομαι τις λυσεις του μodeltest 4 για zetrifikat neu για ελεγχο

Βασικα χρειαζομαι το sprachbausteine και το ακουστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitra_1991

Νεοφερμένος

Η dimitra_1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
sprachbausteine: σελιδα 56 C B A C A B A C B B
Σελιδα 57 Β Ι L H C D O J F P
το ακουστικο δεν το ειχαμε κανει εμεις. μηπως εχεις το ακουστικο του 13?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jekix1

Νεοφερμένος

Ο jekix1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
θα ηθελα καποιος να μου στειλει λυσεις για καποια κεφαλαια

Ακουστικα (ολα αν μπορει)
Γραματικη (12/13/14/15)
κειμενα (12/13/14/15)στα κεφαλαια 5/6/7/8/9/10/11/12/13/14/15 τα μεσεα τα μεγαλα )


θα σας ειμαι υποχρεος αν μου τα στειλει καποιος επιτελους Δινω τον Ιανουαριο και δεν τα εχω ελενξει ακομα ........................ παρακαλω στειλτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra_1991

Νεοφερμένος

Η dimitra_1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μηπως εχετε το ακουστικο του 14?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω λεω να παλουκωθειτε λιγο κατω και να διαβασετε, αλλιως το β1 με το κυαλι θα το δειτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra_1991

Νεοφερμένος

Η dimitra_1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω λεω να παλουκωθειτε λιγο κατω και να διαβασετε, αλλιως το β1 με το κυαλι θα το δειτε.
εγω προσωπικα εχω παρει το Β1. απλως εχουν περασει 6 χρονια απο τοτε και κανω επαναληψη. το ακουστικο παντα με δυσκολευε. θελω να ελεγξω τι εκανα. μηπως εχει καποιος το ακουστικο του 14?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jekix1

Νεοφερμένος

Ο jekix1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οπως ειπα και ξαναλεω τα εχω κανει και θελω να τα διωρθωσω !!!! ελεος δηλαδη επειδη μερικοι θελουν να αντιγραφουν εμεις που θελουμε να τα διωρθωσουμε θα την πληρωνουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras98

Νεοφερμένος

Ο xristaras98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σας παρακαλω δωστε του 5 μονο ακουστικο και sprachbausteine
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras98

Νεοφερμένος

Ο xristaras98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δυστυχως οχι μηπως εχεις το sprachbausteine και το ακουστικο του 5?

μηπως εχετε τις λυσεις του 6 ολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alexaa

Νεοφερμένος

Η Alexa (Amerikii..) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μήπως έχεις του 6 όλα να μου στίλεισ;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dilakos

Νεοφερμένος

Ο dilakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια γρηγορα εχω μαθημα στις 7 και θελω τις λυσεις του 4 του zertifikat deutsch neu b1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Να κάτσεις να τις κάνεις!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexaa

Νεοφερμένος

Η Alexa (Amerikii..) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
του 4 modeltest zerzifikat neu? προσπαθώ να τα ελέγξω γιατί ο καθητηγής μου είναι άρρωστος και δεν μπόρεσε να έρθει σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dilakos

Νεοφερμένος

Ο dilakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια σασ παρακαλω θελω το sprachbausteine του 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stak

Νεοφερμένος

Ο Stak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καποιος που να εχει τις απαντησεις για το κεφαλαιο 15 για τις σελ. 205, 207 κα 211;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roula25

Νεοφερμένος

Η roula25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδοα βοηθεια...θα ηθελαλιγο γρηγορα αν μπορειτε τις λυσεις 5-6-7-8 του project μονο το lesenverstehen και το sprachbausteine..ειναι πολυ επειγον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
παιδοα βοηθεια...θα ηθελαλιγο γρηγορα αν μπορειτε τις λυσεις 5-6-7-8 του project μονο το lesenverstehen και το sprachbausteine..ειναι πολυ επειγον :)

Project για Β1 ή Β2;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roula25

Νεοφερμένος

Η roula25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
project B1 αλλα εχω κανει ενα λαθος θελω του 7-8-9-10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

trikalapost

Νεοφερμένος

Ο trikalapost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σας παρακαλω τις απαντησεις στα κεφ. 13,14,15, απο το zertifikat deutsch neu b1 θελω να δω τα λαθη μου γιατι σε λιγες μερες δινω εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top