Κατερίνα Μουτσάτσου: ''Είμαι Ελληνίδα''

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Εμένα τσιρίζει έτσι η μάνα μου όταν ρίχνω ψίχουλα στο σαλόνι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Εισαι Ελληνιδα;Περαστικα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Επανήλθε με νέο βίντεο το οποίο έχει τίτλο: Patriotism and the 'Modern World'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Άλλη δουλειά δεν έχει αυτή; :confused:


Με εξοργίζει αφάνταστα που τέτοιοι άνθρωποι υποτιμάνε τη νοημοσύνη μας! :mad:
Προτιμώ να δω πρώτη μούρη στο γιου τιουμπ τον κυρ-Μπάμπη που έκλεισε το φούρνο
και δεν έχει να φάει αυτός και η οικογένεια του, παρά τους βολεμένους και δήθεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Άλλη δουλειά δεν έχει αυτή; :confused:


Με εξοργίζει αφάνταστα που τέτοιοι άνθρωποι υποτιμάνε τη νοημοσύνη μας! :mad:
Προτιμώ να δω πρώτη μούρη στο γιου τιουμπ τον κυρ-Μπάμπη που έκλεισε το φούρνο
και δεν έχει να φάει αυτός και η οικογένεια του, παρά τους βολεμένους και δήθεν!

Συμφωνώ! Επιπλέον, ο τρόπος με τον οποίο παίζει είναι λίγο εκνευριστικός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Έτσι τραγουδάει η μάνα μου το "Άστρο Γιορτινό", όταν ψήνει μελομακάρονα και κουραμπιάδες τα Χριστούγεννα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
An Attention Whore suddenly appeared (για την μουτσατσου λεω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Έτσι τραγουδάει η μάνα μου το "Άστρο Γιορτινό", όταν ψήνει μελομακάρονα και κουραμπιάδες τα Χριστούγεννα :P
Χαχαχαχαχαχα, καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top