Πώς αντιδρούν οι καθηγητές σε ερωτευμένους μαθητές;

lelina

Νεοφερμένος

Η lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
έχεις δίκιο και εγώ αυτό αυτό πιστεύω !! αλλά είναι αυτό που λες η αρχή και δεν μπορώ να το αφήσω έτσι !αλλά αυτό που μου δίνει θάρρος είναι οτί με κοιτάει και αυτός !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
έχεις δίκιο και εγώ αυτό αυτό πιστεύω !! αλλά είναι αυτό που λες η αρχή και δεν μπορώ να το αφήσω έτσι !αλλά αυτό που μου δίνει θάρρος είναι οτί με κοιτάει και αυτός !!!

να το αφησεις,για το καλο σου:P
αυτος σε κοιταζει,επειδη τον κοιταζεις εσυ περιεργα:mad::P
αστον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lelina

Νεοφερμένος

Η lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
όμως τι διαφορά θα είχε άμα απλά τον γνώριζα κάπου έξω ??επειδή είναι σχολείο ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
όμως τι διαφορά θα είχε άμα απλά τον γνώριζα κάπου έξω ??επειδή είναι σχολείο ????

Πολύ δύσκολα θα παρατηρούσες κάποιον στην ηλικία του "κάπου έξω" που κυκλοφορούν δεκάδες άλλοι, μικρότεροι.
Το σχολείο είναι περιορισμένος χώρος, και ενίοτε κάνουμε κάποιους αθέλητους συμβιβασμούς όσον αφορά τα γούστα μας...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lelina

Νεοφερμένος

Η lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πολύ δύσκολα θα παρατηρούσες κάποιον στην ηλικία του "κάπου έξω" που κυκλοφορούν δεκάδες άλλοι, μικρότεροι.
Το σχολείο είναι περιορισμένος χώρος, και ενίοτε κάνουμε κάποιους αθέλητους συμβιβασμούς όσον αφορά τα γούστα μας...;)


γενικά μου αρέσουν οι μεγάλοι !! πάνω απο 20 !!!!! και θα μου άρεσε σίγουρα και αν τον έβλεπα σε μια καφετέρια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
γενικά μου αρέσουν οι μεγάλοι !! πάνω απο 20 !!!!! και θα μου άρεσε σίγουρα και αν τον έβλεπα σε μια καφετέρια !

Πιστεύεις όμως οτι θα έχεις κοινά ενδιαφέροντα με κάποιον τόσο μεγαλύτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ενδιδουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lelina

Νεοφερμένος

Η lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι δεν είναι ότι επειδή ειμαι 17 σκέφτομαι σαν παιδάκι ! υπάρχουν και άτομα που είναι πολύ ποιο μεγάλοι και είναι εντελώς ανώριμοι !για αυτό η ηλικία δεν παίζει τόσο πολύ ρόλο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ναι δεν είναι ότι επειδή ειμαι 17 σκέφτομαι σαν παιδάκι ! υπάρχουν και άτομα που είναι πολύ ποιο μεγάλοι και είναι εντελώς ανώριμοι !για αυτό η ηλικία δεν παίζει τόσο πολύ ρόλο!;)
Yeah, right.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lelina

Νεοφερμένος

Η lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

τώρα αμα σου έχουν τύχει εσένα τέτοια κοριτσάκια δεν σου φταίω εγώ ! ξέρω πολύ καλά ότι πλέον απο πολύ μικρα ολοκληρλονουν και πάνε με όποιον να ναι .δεν ήμαστε όλες ίδιες !για αυτό να μην μπερδεύουμε τα πράγματα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καλό είναι όλα αυτά να μένουν στην σφαίρα της φαντασίας, γιατι η πραγματικότητα έχει και συνέπειες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
όμως τι διαφορά θα είχε άμα απλά τον γνώριζα κάπου έξω ??επειδή είναι σχολείο ????

μου λες δηλαδη,οτι θες να βγειτε κιολας?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
για αυτό η ηλικία δεν παίζει τόσο πολύ ρόλο!;)

Η ηλικιακή διαφορά μπορεί να μην παίζει όντως μεγάλο ρόλο.
Η ηλικία όμως παίζει. Άλλο ένα ζευγάρι 17-37, άλλο ένα ζευγάρι 25-45. Διαφορετική ωριμότητα, διαφορετικές απαιτήσεις και θέλω.

Got it?

Δεν θα σου πω να τον ξεχάσεις, δεν είμαι κηδεμόνας σου, δικιά σου είναι η απόφαση. Αλλά το πιθανότερο είναι να πληγωθείς, και για την ηλικία σου είναι κρίμα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δεν θα σου πω να τον ξεχάσεις, δεν είμαι κηδεμόνας σου, δικιά σου είναι η απόφαση. Αλλά το πιθανότερο είναι να πληγωθείς, και για την ηλικία σου είναι κρίμα...:/:
Γιατι ο καθηγητής θα κάνει μια χαρά απο την άλλη, και οι "καλοκάγαθοι" συνάδελφοί του που εαν υποπέσει το παραμικρό στην αντίληψή τους μπορούν να το διογκώσουν μέχρι εκεί που δεν παίρνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Στο σχολειο μου εχουμε εναν καθηγητη ο οποιος νυμφευτηκε μια μαθητρια του.Εκεινος ηταν γυρω στα 30 ενω αυτη Γ Λυκείου!Τελικως ειναι ακομη μαζι και εχουν και δύο παιδία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Στο σχολειο μου εχουμε εναν καθηγητη ο οποιος νυμφευτηκε μια μαθητρια του.Εκεινος ηταν γυρω στα 30 ενω αυτη Γ Λυκείου!Τελικως ειναι ακομη μαζι και εχουν και δύο παιδία!;)


λολ, περασε ο καιρός που απλά το έκανες για καλύτερους βαθμούς.... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Στο σχολειο μου εχουμε εναν καθηγητη ο οποιος νυμφευτηκε μια μαθητρια του.Εκεινος ηταν γυρω στα 30 ενω αυτη Γ Λυκείου!Τελικως ειναι ακομη μαζι και εχουν και δύο παιδία!;)

λολ, περασε ο καιρός που απλά το έκανες για καλύτερους βαθμούς.... :confused:
Aν ήταν έτσι η κοπέλα αυτή θα έπρεπε να τελειώσει το σχολείο με 20!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εφη: αληθεια; καλα και 2 παιδια; Πωπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lelina

Νεοφερμένος

Η lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και εγώ ξέρω καθηγητή πάνω από 39 που τα είχε με μία 18 χρονη μαθήτρια 3 χρόνια !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
και εγώ ξέρω καθηγητή πάνω από 39 που τα είχε με μία 18 χρονη μαθήτρια 3 χρόνια !!!!

Απο ποιά ηλικία δηλαδή τα είχε με τον καθηγητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top