ΗΜΜΥ Vs Μηχανολόγων Μηχανικών

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Φιλε αφου ηθελες πολιτικους μηχανικους δηλωσε τους στην ξανθη την οποια δεν προτειμανε ιδιαιτερα και μπορει να μην ανεβει πολυ η βαση ... (δεν ξερεις ποτε) ... απο κει και περα ψαξε μηχανολογους και ΗΜΜΥ και δηλωσε αναλογα με το που (θεωρητικα) σου αρεσει περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_^Gi0rG0s^_

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αυτο θα κανω ετσι κι αλλιώς απλα εχω χωνεψει πως δεν θα περασω εκει....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ημμυ χωρις δευτερη σκεψη!

ΜΜ ΥΠΟΣΥΝΟΛΟ ΗΜΜΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
καμιιιιιιιιιιιιιιιιιια σχεση οι σχολες ..αλλο κανεις στη μια αλλα στην αλλη..εμενα αναμεσα σε αυτες θα μ αρεσε πιο πλ ημμυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
ημμυ χωρις δευτερη σκεψη!

ΜΜ ΥΠΟΣΥΝΟΛΟ ΗΜΜΥ

Λες σαχλαμάρες και αυτό δείχνει πόσο άσχετος είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
ρε ο τυπος βλεπει οτι του απαντατε και τρολαρει αβερτα μπαινει σε ολα τα θεματα και λεει σε ολους να επιλεξουν ΗΜΜΥ ανεξαρτητως του τι θελουν επειδη ειναι η τελεια σχολη με κυρος λεφτα σιγουρη αποκατασταση και δεν ξερω και γω τι αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω την διαφορά τους γι αυτό και κάνω το τοπικ αυτό . Δυστυχώς στο google δεν μπόρεσα να βρω κάτι ανάλογο ..

Για ΗΜΜΥ γνωρίζω με τι ασχολούνται μαθηματα και τα λοιπά , για ΜΜ δεν έχω βρει κάτι και δεν έχω καταλάβει τι κάνουν και πια η διαφορά :hmm: .. Ποια σχολή προσφέρει περισσότερες ευκαιρίες και ποια απο τις 2 έχει να κάνει με "τεχνολογία" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
ΗΜΜΥ φυσικα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εχουν τα ιδια επαγγελματικα δικαιοματα απλα οι ηλεκτρολογη ασχολουνται λιγο περισσοτερο με το κομματι τον υπολογιστων αυτη ειναι νομιζω η ποιο κυρια διαφορα τους .Και η δυο ασχολουνται με ολα τα φασματα της τςχνολογιας.Σαν μμ μπορεις αχοληθηθεις με κατασκευαστικο τομεα, ενεργειακο , βιομηχανικο,τον τομεα των υλικων μπορεις να επλακεις επισης με τον τομεα της ιατρικη(εμβιομηχανικη,νανοιατρικη) .Αν θες κατι ποιο συγκεκριμενο για μμ ρωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Εχουν τα ιδια επαγγελματικα δικαιοματα απλα οι ηλεκτρολογη ασχολουνται λιγο περισσοτερο με το κομματι τον υπολογιστων αυτη ειναι νομιζω η ποιο κυρια διαφορα τους .Και η δυο ασχολουνται με ολα τα φασματα της τςχνολογιας.Σαν μμ μπορεις αχοληθηθεις με κατασκευαστικο τομεα, ενεργειακο , βιομηχανικο,τον τομεα των υλικων μπορεις να επλακεις επισης με τον τομεα της ιατρικη(εμβιομηχανικη,νανοιατρικη) .Αν θες κατι ποιο συγκεκριμενο για μμ ρωτα

Δηλαδή η κύρια διαφορά τους είναι πως οι ΗΜΜΥ έχουν να κάνουν πιο πολύ με υπολογιστές ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Δηλαδή η κύρια διαφορά τους είναι πως οι ΗΜΜΥ έχουν να κάνουν πιο πολύ με υπολογιστές ?

Και επισης μμ ειναι ποιο πολλη τον μηχανων (οχι απο το ημμυ δεν θα ασχοληθης).Και μμ εχουν καποια μαθηματα προγραματισμου αλλα οχι και σαν τους ημμυ (στο α εξαμηνο καναμε matlab που κανουν και η ημμυ) .Σε γενικες γραμμες γραμες αυτες ειναι η διαφορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Και οι 2 ασχολούνται μηχανολογικά.
Οι μηχανολόγοι έχουν ενεργειακά δικαιώματα.
Η ηλεκτρολόγοι έχουν υπολογιστικά δικαιώματα (νομίζω πάντως όχι προγραμματιστικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Άρα ΗΜΜΥ μου ταιριάζει περισσότερο ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Oi μηχανολογοι κατασκευαζουν και οι ηλεκρολογοι δινουν ζωη στην μηχανη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Oi μηχανολογοι κατασκευαζουν και οι ηλεκρολογοι δινουν ζωη στην μηχανη

Τώρα το έθεσες πιο σωστά νομίζω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Και οι 2 ασχολούνται μηχανολογικά.
Οι μηχανολόγοι έχουν ενεργειακά δικαιώματα.
Η ηλεκτρολόγοι έχουν υπολογιστικά δικαιώματα (νομίζω πάντως όχι προγραμματιστικά)

Και οι ηλεκτρολόγοι έχουν ενεργειακά δικαιώματα.
Για τα προγραμματιστικά δε ξέρω, πάντως έχουμε αρκετά μαθήματα προγραμματισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Και οι ηλεκτρολόγοι έχουν ενεργειακά δικαιώματα.
Για τα προγραμματιστικά δε ξέρω, πάντως έχουμε αρκετά μαθήματα προγραμματισμού.

Όταν λες ενεργειακά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω την διαφορά τους γι αυτό και κάνω το τοπικ αυτό . Δυστυχώς στο google δεν μπόρεσα να βρω κάτι ανάλογο ..

Για ΗΜΜΥ γνωρίζω με τι ασχολούνται μαθηματα και τα λοιπά , για ΜΜ δεν έχω βρει κάτι και δεν έχω καταλάβει τι κάνουν και πια η διαφορά :hmm: .. Ποια σχολή προσφέρει περισσότερες ευκαιρίες και ποια απο τις 2 έχει να κάνει με "τεχνολογία" ?
Κάνε λογαριασμό εδώ:https://www.michanikos.gr/ και ρώτα τους.
https://www.michanikos.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Όταν λες ενεργειακά?
οτι αφορα την παραγωγη ενεργεια (πχ συστηματα θερμασης,φωτοβολταικα)εκμεταλευση παραγωγης ενεργειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top