Πανελλήνιες και σχέση

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δεν ξέρω / δεν απαντώ. Βλέποντας και κάνοντας. Δε θα χωρίσω επειδή έρχονται πανελλήνιες - δε θα παραμελήσω διάβασμα για να είμαι με εκείνη. Μπορώ όμως; Εκείνη μπορεί;
Γάμησέ τα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εμενα με χωρισε πριν 2 μερες και τις ειπα ''Ευχαριστω πολυ'' μπουχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Όντως Γιώργο. Άβυσσος η ψυχή και το μυαλό μιας πανελληνιάζουσας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν μπορούσα να συνδυάσω φέτος την κοπέλα μου και το διάβασμα...απλώς δε μας έβγαινε...και αποφασίσαμε να χωρίσουμε λίγο μετά τα Χριστούγεννα...
Από την άλλη έχω ένα φίλο που είχε σχέση στην τρίτη λυκείου και μάλιστα της αφιέρωνε και πολύ χρόνο και κατάφερε να περάσει Πολυτεχνείο εδώ στην Αθήνα πριν από 2 χρόνια...
Υποθέτω λοιπόν πως είναι ανάλογα τον άνθρωπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όντως Γιώργο. Άβυσσος η ψυχή και το μυαλό μιας πανελληνιάζουσας.

Της συγκεκριμένης είναι ήδη βαθύτατη άβυσσος και τα δύο, δίχως να δίνει πανελλήνιες. Θα δούμε μωρέ... γνωριζόμαστε 7 μήνες και δεν υπήρξε ανάγκη ούτε για ύψωμα φωνής μέχρι ώρας. Δε νομίζω να αλλάξει και πολύ το πράμα σε ένα χρόνο, πιο πολύ φοβάμαι τον σιωπηρό χωρισμό, αυτόν του "έχουμε να βγούμε ένα μήνα - μιλάμε 1-2 φορές την εβδομάδα από κινητό ή fb".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Της συγκεκριμένης είναι ήδη βαθύτατη άβυσσος και τα δύο, δίχως να δίνει πανελλήνιες. Θα δούμε μωρέ... γνωριζόμαστε 7 μήνες και δεν υπήρξε ανάγκη ούτε για ύψωμα φωνής μέχρι ώρας. Δε νομίζω να αλλάξει και πολύ το πράμα σε ένα χρόνο, πιο πολύ φοβάμαι τον σιωπηρό χωρισμό, αυτόν του "έχουμε να βγούμε ένα μήνα - μιλάμε 1-2 φορές την εβδομάδα από κινητό ή fb".

´Αμα δίνετε και οι δύο πανελλαδικές είναι δυσκολότερο, γιατί στις περισσότερες των περιπτώσεων ξεσπά ο ένας στον άλλον. Αλλά διάθεση άμα υπάρχει και συναίσθημα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
´Αμα δίνετε και οι δύο πανελλαδικές είναι δυσκολότερο, γιατί στις περισσότερες των περιπτώσεων ξεσπά ο ένας στον άλλον. Αλλά διάθεση άμα υπάρχει και συναίσθημα:redface:

Αμα δινουν και οι δυο πανελλαδικες ειναι πιο ευκολο.Θα υπαρχει (στην ιδανικη περιπτωση) αμοιβαια κατανοηση..Δεν θα ειναι ο αλλος με τις πανελλαδικες ολη μερα μεσα με ενα βιβλιο στο χερι και ο αλλος στα μπουζουκια και στη καλοπεραση..Ειναι πολυ ασχημο για αυτον που δινει:(


Βέβαια,σε ολα μπορει να υπαρχει ενα μετρο αρκει να υπαρχει καλη θεληση.Εγω πχ ηξερα πως δε θα το αντεχα και χωρισα (μετα απο 2 χρονια σχεσης) επειδη δεν αντεχα (και ουτε εκεινος θα με αντεχε νομιζω)...Οπως και ναχει οι πανελληνιες δεν θα πρεπει να ειναι εμποδιο σε τιποτα.Ειναι μεν μια κρισιμη περιοδος στη ζωη του μαθητη αλλα απο κει και περα καποια πραγματα θα πρεπει να διαχωριζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
´Αμα δίνετε και οι δύο πανελλαδικές είναι δυσκολότερο, γιατί στις περισσότερες των περιπτώσεων ξεσπά ο ένας στον άλλον. Αλλά διάθεση άμα υπάρχει και συναίσθημα:redface:
Νομίζω είναι πιο εύκολο, γιατί ο ένας μπορεί να καταλάβει σε τι θέση βρίσκεται ο άλλος και να μοιράζονται τα προβλήματα τους χωρις ο άλλος να βρίσκεται σε άλλη φάση εντελώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι αλλά άμα έχει προσφατη την εμπειρία των πανελλαδικών τότε καταλαβαίνει τι περνάει ο άλλος,έως και 2-3 χρόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ΜΟΝΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μπακούριν, στο πρώτο κακό διαγώνισμα θα κάνετε σεφτέ στα μπινελίκια, μη φοβού :P
Πλάκα κάνω, πιο νωρίς θα τσακωθείτε.
Τέλος πάντων, δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα να έχεις μια καρδιά(και ένα κινητό!) να χτυπάει στη Γ, και για αυτό προτείνω στους ελεύθερους να το ξανασκεφτούν πριν καψουρευτούν.Τώρα, άμα υπάρχει σχέση από πριν, το ζυγίζεις.Ξεκαθαρίζεις ότι προτεραιότητα είναι οι εξετάσεις και περιμένεις να δείξει κατανόηση.Αν ΔΕΝ, λύνεις το συμβόλαιο και περιμένεις το καλοκαίρι για μεταγραφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis Maniatis

Νεοφερμένος

Ο Makis Maniatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Άμα έχεις σοβαρή σχέση την κρατάς. Άμα έχεις σχέση της πλάκας την ξεφορτώνεσαι. Άμα δεν έχεις σχέση δεν ψάχνεις τη χρονιά της τρίτης λυκείου να βρεις.

Να τον ακούτε το Μάκη το Μανιάτη αλάνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VolPe

Νεοφερμένος

Ο VolPe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Τι λετε τωρα εσεις για σχεσεις?!!?
Εγω ενα ξερω..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι αλλά άμα έχει προσφατη την εμπειρία των πανελλαδικών τότε καταλαβαίνει τι περνάει ο άλλος,έως και 2-3 χρόνια
Ναι αλλά δεν τα περνάει ταυτόχρονα, είμαι σίγουρος ότι είναι πολύ πιο εύκολο όταν και οι 2 δίνουν εξετάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toto13

Νεοφερμένος

Ο toto13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Για οποιον θελει να πετυχει στις εξετασεις, δεν πρεπει να εχει καμια σχεση με καποιον. Χρυσος κανονας. Δε λεω οτι σωνει και καλα θα αποτυχει αλλα θα αποτελεσει τροχοπεδη για την προσπαθεια του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Νταξει και με σχεση βγαινει, απλα καλυτερα οι πολλοι συναισθηματισμοι να λειπουν, εχεις σημαντικοτερα πραγματα να σκεφτεις. Ωστοσο ο,τι καλυτερο ειναι να εχετε σχεση στη Γ και απλα να αραιωσετε λογω διαβασματος.Αν μετα τις πανελληνιες η σχεση συνεχισει να αντεχει απροσκοπτα, τοτε αξιζε τον κοπο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Για οποιον θελει να πετυχει στις εξετασεις, δεν πρεπει να εχει καμια σχεση με καποιον. Χρυσος κανονας. Δε λεω οτι σωνει και καλα θα αποτυχει αλλα θα αποτελεσει τροχοπεδη για την προσπαθεια του
Έγω πάντως έχω παράδειγμα την αδερφή μου που είχε σχέση σε όλη την 3η λυκείου. Το παλικαρι πέρασε ΗΜΜΥ ΕΜΠ και η αδερφή μου Οικονομικά Πα.Πει.
Επίσης θέλω να μου πεις αν trollαρεις ή αλήθεια πιστεύεις αυτά που λες στα διάφορα θέματα του forum. :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Για οποιον θελει να πετυχει στις εξετασεις, δεν πρεπει να εχει καμια σχεση με καποιον. Χρυσος κανονας. Δε λεω οτι σωνει και καλα θα αποτυχει αλλα θα αποτελεσει τροχοπεδη για την προσπαθεια του

Έτσι πιστεύω κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Αν εισαι ελευθερος επικεντρωσου στο διαβασμα και ασε τη σχεση. Εγω ειμαι 2.5 χρονια με την κοπελα μου και δε θελαμε να το διαλυσουμε για τις πανελληνιες αν και εκεινη ειναι ενα χρονο μικροτερη. Φυσικα επικεντρωνομουν πολυ περισσοτερο στο διαβασμα και αυτο ηταν το πρωτο που σκεφτομουν, οποτε πρεπει να υπαρχει υπομονη και κατανοηση απο την αλλη πλευρα. Τελος εβγαλα τα μορια που ηθελα και περασα εκει που ηθελα (17.535), απλως για να μη λετε οτι αν εχεις σχεση δε θα μπορεσεις να γραψεις... Μια ισορροπια θελει και ολα γινονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ναι έτυχε σε εμ1 φέτος που έδινα. Δεν είναι οτι πιο εύκολο να συνδυάσεις, αλλά πιστεύω αν υπάρχει καλή διαθεση και απο τις 2 μεριές. Το θέμα είναι να μην σπαταλήσεις πολύ χρόνο σε καυγάδες, μηνύματα, βολτες, αν μπορει να σεβάστει οτι περνας μια δυσκολο περιοδο , τοτε κρατα τον :P Δεν βρισκεις αντρες με καταονηση στις μέρες μας. λολ, αν αρχίσει γκρίνιες τότε ...τα λέτε μετα τον Μάιο. Οι τσακωμοί επηρεάζουν την ψυχολογία και δεν αξίζει να χαλιέσαι για τίποτα εκείνους τους μηνες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top