Το facebook χαλάει φιλίες;

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Η Απορία μου είναι αν το facebook είναι ικανό να επιρρεασει μια φιλία .Π.χ Εγω Μετά απο παρότρυνση φίλων μου αποφάσισα να φτιάξω ενα προφίλ εκει ..στην αρχη ολα καλα μεχρι που κατάλαβα οτι μπορω να μπορώ να μαζεύω αρκετα 'likes' και αρχισα να κάνω update και να ανεβάζω φοτωγαφίες ολο και πιο συχνά (μαζευα αρκετά likes απο κοπέλες.πραγμα που δε με χαλαγε καθόλου βέβαια :laugh: )Tελικώς η αυτοεκτίμηση έγινε ψωνιο ..Παράλληλα Ολοι σχεδόν οι φίλοι μου (ακομα και ο κολλητος) μου έλεγαν οτι εχω γινει πολυ δήθεν και οτι νοιάζομαι μόνο για τα likes και για το ποσο γνωστός ειμαι ..τελοσπάντων καταληξαμε να τσακωθουμε για ενα διαστημμα και δε γουστάραμε να μιλάμε μεταξυ μας...αργότερα βέβαια τα βρήκαμε αλλα ακόμα αναρωτιεμαι τι πρεπει να κάνω ? απ τη μια μ αρέσει η ολη η ιδέα του facebook αλλα απ την αλλη οι φίλοι είναι φιλοι ..:hmm: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το facebook είναι ο σατανάς που λέει και η Λουκά :P
Πιο πολύ με εκνευρίζει το φακέλωμα παρά τα άλλα. Σου προτείνω να προσπαθήσεις να βρεις μια χρυσή τομή. Ρε παιδί μου ποιος χέστηκε για τα likes δηλαδή;
Το καλύτερο είναι να μην το παρακάνεις και σε κάποιο σημείο να ξεχνάς ποια είναι η πραγματική σου ζωή.

Εγώ μπαίνω μόνο για να ταίζω τα ψαράκια μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Εξαρτάται από τη διαχείριση του καθενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Το facebook είναι ο σατανάς που λέει και η Λουκά :P
Πιο πολύ με εκνευρίζει το φακέλωμα παρά τα άλλα. Σου προτείνω να προσπαθήσεις να βρεις μια χρυσή τομή. Ρε παιδί μου ποιος χέστηκε για τα likes δηλαδή;
Το καλύτερο είναι να μην το παρακάνεις και σε κάποιο σημείο να ξεχνάς ποια είναι η πραγματική σου ζωή.

Εγώ μπαίνω μόνο για να ταίζω τα ψαράκια μου :P

Χαχαχαχα Σωστά Τα Λέσ..προσπαθώ πάντα να μην μπλέκω τη ζωή μου με το facebook γιατι δεν υσχίουν τα ιδια πραγματα αναμεσα στη ζωη μας κ σε ενα κοινωνικο δυκτιο..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Χαχαχαχα Σωστά Τα Λέσ..προσπαθώ πάντα να μην μπλέκω τη ζωή μου με το facebook γιατι δεν υσχίουν τα ιδια πραγματα αναμεσα στη ζωη μας κ σε ενα κοινωνικο δυκτιο..:worry:

Άπαξ και το έχεις συνειδητοποιήσει αυτό δεν έχεις λόγο να ανησυχείς. Λογικό είναι στην πρώτη σου επαφή να ψωνιστείς λίγο. Συνήθως οι φίλοι μας δεν μας λένε κομπλιμέντα ή δεν το λένε ευθέως όταν τους αρέσει κάτι που λέμε κλπ. Ε ξαφνικά στο φιμπι όλοι κάνουν like και σου λένε τι ωραία που ποζάρεις κλπ. Πώς να μην το πάρεις πάνω σου ειδικά άμα είσαι ένας έφηβος ;

Προτείνω όταν σας αρέσει πχ το νέο μπλουζάκι του φίλου σας να το λέτε in real life :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Η Απορία μου είναι αν το facebook είναι ικανό να επιρρεασει μια φιλία .Π.χ Εγω Μετά απο παρότρυνση φίλων μου αποφάσισα να φτιάξω ενα προφίλ εκει ..στην αρχη ολα καλα μεχρι που κατάλαβα οτι μπορω να μπορώ να μαζεύω αρκετα 'likes' και αρχισα να κάνω update και να ανεβάζω φοτωγαφίες ολο και πιο συχνά (μαζευα αρκετά likes απο κοπέλες.πραγμα που δε με χαλαγε καθόλου βέβαια :laugh: )Tελικώς η αυτοεκτίμηση έγινε ψωνιο ..Παράλληλα Ολοι σχεδόν οι φίλοι μου (ακομα και ο κολλητος) μου έλεγαν οτι εχω γινει πολυ δήθεν και οτι νοιάζομαι μόνο για τα likes και για το ποσο γνωστός ειμαι ..τελοσπάντων καταληξαμε να τσακωθουμε για ενα διαστημμα και δε γουστάραμε να μιλάμε μεταξυ μας...αργότερα βέβαια τα βρήκαμε αλλα ακόμα αναρωτιεμαι τι πρεπει να κάνω ? απ τη μια μ αρέσει η ολη η ιδέα του facebook αλλα απ την αλλη οι φίλοι είναι φιλοι ..:hmm: :/:

δε χρειαζεται να σε νοιαζει το facebook και τοσο,ειδικα να το μπλεκεις με φιλιες και να μαλωνεις κιολας γι αυτο.ειναι κριμα.εγω προσωπικα το χω για να μιλαω με τους κολλητους μου,αμα δεν εχω καρτα κλπ,να'μιλαω με φιλους μου να ενημερωνομαι για τιποτα και τετοια.Να φανταστεις πρεπει να χω να αλλαξω φωτογραφια προφιλ κανενα χρονο,δε με νοιαζει και πολυ.Σημασια εχει και εκει μεσα να κρατησεις τους πραγματικους σου φιλους,οχι τον καθε ασχετο..Λες και αμα σου κανουν και 10 λαικ παραπανω θα γινεις ανθρωπος(δε το λεω για σενα προσωπικα,γενικα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
To fb δεν μπορεί να αντικαταστήσει την ανθρώπινη επαφή. Όσο και να προσπαθούνε, δεν μπορεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
δεν μου εχει τυχει να χαλασει καποια φιλια μου εξαιτιας αυτου του μεσου!αντιθετα, ενισχυθηκαν φιλιες απο αποσταση λογω της ευχερειας στην επικοινωνια!
αλλα για να στο λενε οι φιλοι σου μηπως οντως βρε παιδι μου δινεις υπερβολικη βαση στα λαικς???=// κοιτα..το φεις δν παυει να ειναι μια εικονικη απομιμηση της αληθινης ζωης!τα λαικς γινονται αβερτααα!δν ειναι λογος να κολακευεσαι!γι αυτο προσπαθησε να απεξαρτηθεις απο αυτο το μεσο...δωσε βαση στς φιλους σου και βγες εξω να απολαυσεις την πραγματικη ζωη!!!εκει να δεις κοπελες που θα κανουν 'λαιιιικ'!!και αυτα τα κοντινα ειναι πιο ωραιααα!!!!!!believe mee!=)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ευχαριστώ Για Τη Βοήθεια:) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Δεν υπάρχει μεγαλύτερος τρόπος φακελώματος από το facebook.Απορώ πόσο εύκολα πλέον βγάζουμε τον εαυτό μας στο internet χωρίς κανένα φόβο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Πιστεψε με το αγορι μου ασχολειται συνεχως με το facebook. Βεβαια δεν ειναι fbmaniac αλλα πολλες φορες μου την δινει στα νευρα!. Απλως δεν ειναι ο εαυτος του εκει. Αυτος ειναι και ο λογος που εσβισα το δικο μου facebook. Υπαρχουν πολυ καλυτερα πραγματα που μπορει κανεις να κανει στο internet και ειναι εξισου διασκεδαστικα. Γιατι ολοι πρεπει να επιδικνυομαστε, γιατι να πρεπει να αφιερωνουμε χρονο στο να επεξεργαζομαστε ανοητες φωτογραφιες μονο και μονο για τα likes. ? ειναι αηδιαστικο και θα το καταλαβετε ολοι μια μερα. Οτι υπαρχει στο facebook ειναι ενα ψεμα. Ολοι μεσα απο αυτο δειχουν ευτυχισμενοι, υπεροχοι, καταπληκτικοι, δημοφιλοις.!Ε, λοιπον οχι κανενος η ζωη δεν ειναι ετσι, ειδικα αυτονων που ανεβζουν συνεχεια status με το τι κανουν και που βρισκονται και ποσο γαματα περνανε. Δεν θα πρεπε να δινουμε αξια σε τετοια πραγματα. Δεν ειναι ανθρωπινου επιπεδου. Πιστεψτε με.
Και κατι τελευταιο. Ειχα διαβασει σε ενα αρθρο για το κακο που προκαλει το facebook στον ανθρωπο και συνειδητοποιησα οτι συμπιπτει και με μενα. Ειχα φαει κολλημα με τον πρωην που ποτε δεν ηθελα εξαιτιας του facebook γιατι φυσικα μεσα απο αυτο εδειχνε τελειος και πανευτυχης. E, λοιπον λαθος μου! Ευτυχια ειναι να βγαινεις απο το σπιτι σου και να βλεπεις την ζωη με τα ιδια σου τα ματια και οχι μεσα απο το ιδιο το ψεμα...ετσι δεν προοδευεις μενεις πισω, στην σκια των fbfamous.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Πιστεψε με το αγορι μου ασχολειται συνεχως με το facebook. Βεβαια δεν ειναι fbmaniac αλλα πολλες φορες μου την δινει στα νευρα!. Απλως δεν ειναι ο εαυτος του εκει. Αυτος ειναι και ο λογος που εσβισα το δικο μου facebook. Υπαρχουν πολυ καλυτερα πραγματα που μπορει κανεις να κανει στο internet και ειναι εξισου διασκεδαστικα. Γιατι ολοι πρεπει να επιδικνυομαστε, γιατι να πρεπει να αφιερωνουμε χρονο στο να επεξεργαζομαστε ανοητες φωτογραφιες μονο και μονο για τα likes. ? ειναι αηδιαστικο και θα το καταλαβετε ολοι μια μερα. Οτι υπαρχει στο facebook ειναι ενα ψεμα. Ολοι μεσα απο αυτο δειχουν ευτυχισμενοι, υπεροχοι, καταπληκτικοι, δημοφιλοις.!Ε, λοιπον οχι κανενος η ζωη δεν ειναι ετσι, ειδικα αυτονων που ανεβζουν συνεχεια status με το τι κανουν και που βρισκονται και ποσο γαματα περνανε. Δεν θα πρεπε να δινουμε αξια σε τετοια πραγματα. Δεν ειναι ανθρωπινου επιπεδου. Πιστεψτε με.
Και κατι τελευταιο. Ειχα διαβασει σε ενα αρθρο για το κακο που προκαλει το facebook στον ανθρωπο και συνειδητοποιησα οτι συμπιπτει και με μενα. Ειχα φαει κολλημα με τον πρωην που ποτε δεν ηθελα εξαιτιας του facebook γιατι φυσικα μεσα απο αυτο εδειχνε τελειος και πανευτυχης. E, λοιπον λαθος μου! Ευτυχια ειναι να βγαινεις απο το σπιτι σου και να βλεπεις την ζωη με τα ιδια σου τα ματια και οχι μεσα απο το ιδιο το ψεμα...ετσι δεν προοδευεις μενεις πισω, στην σκια των fbfamous.
Αφού τα διάβασα το σκέφτηκα για ώρες (σπαταλησα πολυ χρόνο σκεψης:P) και τελικα συνειδητοποιησα οτι και εσύ και οι προηγούμενοι έχετε απόλυτο δίκιο ,και μπορώ να πώ οτι συνήλθα κάπως απο την πλυση εγκεφάλου που μου έκανε το το facebook και βρήκα τον εαυτό μου..πραγματικά έχεις δίκιο ή πραγματικη ζωή είναι εκεί έξω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αν η φιλία είναι φιλία τότε δε χαλάει από μ.......
Είτε αυτό λέγεται facebook, είτε κάτι άλλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το facebook αν το χηρσιμοποιείς ορθά δεν χαλάει φιλίες,ίσα ίσα που δημιουργεί κιόλας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Αν η φιλία είναι φιλία τότε δε χαλάει από μ.......
Είτε αυτό λέγεται facebook, είτε κάτι άλλο. :)

ΝΑ τις χαλάσει οχι ...αλλα να τις ταράξει μπορεί.. Μερικές οι φίλοι σου προσπαθούν να σε αποτέψουν απο το να γίνεις κάτι που δεν είσαι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Το facebook αν το χηρσιμοποιείς ορθά δεν χαλάει φιλίες,ίσα ίσα που δημιουργεί κιόλας..

Ακριβώς..ΑΝ το χρησιμοποιησεισ σωστά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ΝΑ τις χαλάσει οχι ...αλλα να τις ταράξει μπορεί.. Μερικές οι φίλοι σου προσπαθούν να σε αποτέψουν απο το να γίνεις κάτι που δεν είσαι..;)

Ένα από τα πράγματα που θεωρώ φιλία είναι να με αποδέχονται όπως είμαι.
Οπότε, αν κάποιος προσπαθήσει να με αλλάξει... Δεν είναι φίλος μου.

Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο τόπικ αλλά έχετε δει τα γκρουπ- περίγελος-κάνουμε_την_ψωνάρα_ρεζίλι που κυκλοφορούν? είναι κάποιοι που κλέβουν φωτό από κορίτσια (δεν βάζω το αθώα μπροστά γιατί αν κρίνω από τις φωτό μόνο αθωα δεν είναι) και τις ανεβάζουν δημόσια σε γκρουπ με ονόματα του στυλ "οι π***ες του fb" για να τις κάνουν ρεζίλι.

απτη μια ας πρόσεχαν αυτές, αλλα απτην αλλη αυτοι π τα ανεβαζουν τι την ειδαν;
μάλλον πληγωμένοι πρώην είναι... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ένα από τα πράγματα που θεωρώ φιλία είναι να με αποδέχονται όπως είμαι.
Οπότε, αν κάποιος προσπαθήσει να με αλλάξει... Δεν είναι φίλος μου.

Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.

εσύ καλά τα λές και εγώ αυτο πιστεύω ,οτι οι φίλοι σ σε αποδέχονται οπως είσαι ..αλλα στην περίπτωση μου είναι λίγο πιο περίπλοκα..:)

δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο τόπικ αλλά έχετε δει τα γκρουπ- περίγελος-κάνουμε_την_ψωνάρα_ρεζίλι που κυκλοφορούν? είναι κάποιοι που κλέβουν φωτό από κορίτσια (δεν βάζω το αθώα μπροστά γιατί αν κρίνω από τις φωτό μόνο αθωα δεν είναι) και τις ανεβάζουν δημόσια σε γκρουπ με ονόματα του στυλ "οι π***ες του fb" για να τις κάνουν ρεζίλι.

απτη μια ας πρόσεχαν αυτές, αλλα απτην αλλη αυτοι π τα ανεβαζουν τι την ειδαν;
μάλλον πληγωμένοι πρώην είναι... :hehe:

Ητανε άκυρο αλλα και εγώ το έχω προσέξει :loltooth: ύπαρχει όμως και χειρότερο ,φτιάχνουν σελίδες 'οι πανέμορφες/φοι του fb' και ανεβάζουν φωτογραφίες με όλα τα σκατοποζέρια.:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Ητανε άκυρο αλλα και εγώ το έχω προσέξει :loltooth: ύπαρχει όμως και χειρότερο ,φτιάχνουν σελίδες 'οι πανέμορφες/φοι του fb' και ανεβάζουν φωτογραφίες με όλα τα σκατοποζέρια.:wall:

κατι τετοια με κανουν να θελω να δαγραψω τον λογαριασμο μου απο κει:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top