Πόσο συχνά κλαίτε;

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Όποτε μπαίνει κάτι στο μάτι μου..... Και στα 2 μου ματια..! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Κλαίω όλη την ώρα

Ιδιαίτερα όμως , βλέποντας αυτό το θέμα, .....κλαίω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Κλαίω όλη την ώρα

Ιδιαίτερα όμως , βλέποντας αυτό το θέμα, .....κλαίω.....
Βλέποντας το θέμα κλαις κυριολεκτικά ή "κλαις" από τα γέλια?? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Βλέποντας το θέμα κλαις κυριολεκτικά ή "κλαις" από τα γέλια?? :/:

Δεν κλαίω, διαβάζοντας το θέμα , ''κλαίω '' .
Γενικά δεν είναι καλό να κλαις ,γιατί χάνεις την ενέργειά σου

''Κλαις'' ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Δεν κλαίω, διαβάζοντας το θέμα , ''κλαίω '' .
Γενικά δεν είναι καλό να κλαις ,γιατί χάνεις την ενέργειά σου

''Κλαις'' ?
Αρκετά!!! Κυρίως, αυτό κάνω......! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

My last minutes

Νεοφερμένος

Η Ισμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παίζει και μια φορά το μήνα...

Αλλά γενικά εξαρτάται!
Το επόμενο post θα πρέπει να είναι με αυτά που μας κάνουν να κλαίμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Παίζει και μια φορά το μήνα...

Αλλά γενικά εξαρτάται!
Το επόμενο post θα πρέπει να είναι με αυτά που μας κάνουν να κλαίμε...

Είσαι παιδί γεννημένο για την ψυχολογία λέμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
οχι συχνα....μια φορα το τριμηνο!οσα με στενοχωρουν δυστυχως τα κραταω μεσα μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
οχι συχνα....μια φορα το τριμηνο!οσα με στενοχωρουν δυστυχως τα κραταω μεσα μ!

δεν ειναι καλο αυτο Αννα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
κλαιω οταν νιωθω απελπισμενη...οταν βρισκομαι σε απογνωση...οταν νιωθω τις καταστασεις τυπου ΠΡΟΣ ΓΚΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΡΕΜΑ και ξερω πως καθε μου επιλογη θα εχει και συνεπειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastaizia

Νεοφερμένος

Η αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κλαίω πολύ εύκολα..!!! Μερικές φορές προσπαθώ να πω κάτι το οποίο με πληγώνει (συνήθως στους γονείς μου) Και στα μισά από όσα έχω πει βάζω τα κλάματα..!!! Ειδικά όταν έχω πολλά στο κεφάλι μου και δεν ξέρω πως να τα αντιμετωπίσω..!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σοφία Ι.

Νεοφερμένος

Η Σοφία Ι. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ναι και εγώ βάζω πολύ εύκολα τα κλάματα.. τις περισσότερες φορές χωρίς να το θέλω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32katerina

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Κλαιω συχνα. Και τωρα τελευταια ειναι για ενα και μοναδικο αγορι που αν και μου εχει γαμησει εντελως την ψυχολογια,μου λειπει αν και δεν θα τον ηθελα παλι στη ζωη μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.

My last minutes

Νεοφερμένος

Η Ισμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τωρα τελευταια καθε βραδυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ, από την άλλη, νομίζω πως δεν είναι φυσιολογικό που κλαίω σπάνια.
Συγκινούμαι συχνά, είτε ευχάριστα είτε δυσάρεστα, βουρκώνω καμιά φορά, αλλά αισθάνομαι ότι κάτι με μπλοκάρει και δεν κλαίω σε περιστάσεις που είναι αναμενόμενο να κλάψει κανείς.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Εγώ, από την άλλη, νομίζω πως δεν είναι φυσιολογικό που κλαίω σπάνια.
Συγκινούμαι συχνά, είτε ευχάριστα είτε δυσάρεστα, βουρκώνω καμιά φορά, αλλά αισθάνομαι ότι κάτι με μπλοκάρει και δεν κλαίω σε περιστάσεις που είναι αναμενόμενο να κλάψει κανείς.
οχι αυτο ειναι το φυσιολογικο για τους αντρες
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Να κλάψω κανονικά έχω μήνες, αλλά τον τελευταίο καιρό όποτε έχω περίοδο δακρύζω με κάτι χαζοβίντεο στο τικ τοκ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top