[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
μια χαρα πηγε μπορω να πω...2 ωρες μιγαδικους καναμε...και απο οτι εμαθα τελικα θα κανουμε την εβδομαδα 4 ωρες μιγαδικους και 2 ωρες συναρτησεις!
χαρηκα που οι σκεψεις περι οργανωσης που ειχα κατα νου συμπιπτουν με αυτες του οργανωμενου φροντιστη μου!χαχα
τις παραθετω, ως ιδεες για οργανωση;)
1 τετραδιο με 2 θεματα οπου το 1 θα ειναι μιγαδικοι και το αλλο συναρτησεις
1 τετραδιο για παλια θεματα πανελληνιων
και τις ασκησεις για το σπιτι(απο μπαρλα) σε χαρτι και μετα σε ντοσιε!
(νομιζω μονο για καλοκαιρι μας ζητησε αυτα)
Διαφωνώ με το bold... Όποτε εφάρμοσα κάτι τέτοιο τελείωνε πιο πρίν το ένα θέμα και αναγκαζόμουν να πάρω άλλο τετράδιο. Εγώ θα πάρω άλλο για τους μιγαδικούς και άλλο για τισ συναρτήσεις. Θα τα κάνω και εγώ χωρισμένα 3 ωρες μιγαδικούς και διαφορικό λογισμό μετά και 2 ώρες ορια και ολοκληρωματα με άλλους καθηγητές οπότε βολεύει καλύτερα!
Κατά τα άλλα ολα οκ! :)
Καλή αρχή βρε! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και εγώ συμφωνώ με την evangelie:) στο θέμα των τετραδίων. Κάτι άλλο που μας είπε ο καθηγητής μας είναι ότι θα μας λύνει ασκήσεις και μετα θα μας λέει πως είναι λάθος και εμεις να βρούμε το λάθος. Ενδιαφέρον ακούγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Και εγώ συμφωνώ με την evangelie:) στο θέμα των τετραδίων. Κάτι άλλο που μας είπε ο καθηγητής μας είναι ότι θα μας λύνει ασκήσεις και μετα θα μας λέει πως είναι λάθος και εμεις να βρούμε το λάθος. Ενδιαφέρον ακούγεται.
Αρκεί να μην είναι αριθμητικό λάθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Διαφωνώ με το bold... Όποτε εφάρμοσα κάτι τέτοιο τελείωνε πιο πρίν το ένα θέμα και αναγκαζόμουν να πάρω άλλο τετράδιο. Εγώ θα πάρω άλλο για τους μιγαδικούς και άλλο για τισ συναρτήσεις. Θα τα κάνω και εγώ χωρισμένα 3 ωρες μιγαδικούς και διαφορικό λογισμό μετά και 2 ώρες ορια και ολοκληρωματα με άλλους καθηγητές οπότε βολεύει καλύτερα!
Κατά τα άλλα ολα οκ! :)
Καλή αρχή βρε! :D:D
δεν πηγαινε σε ολο το bold. μαλλον λαθος μου:P τελος παντων, το πολυ πολυ να παρω με 4 θεματα και να τα χωρισω 2-2.. αλλα γιατι να πιανουν τοσο πολυ οι μιγαδικοι? στο τετραδιο θα γραφω μονο θεωρια και ασκησεις που θα κανουμε στο φροντ...μας ειπε πως οι μιγαδικοι βγαινουν σε 4-6 ωρες(μονο η θεωρια) οποτε λογικα θα μου φτασει...

Και εγώ συμφωνώ με την evangelie:) στο θέμα των τετραδίων. Κάτι άλλο που μας είπε ο καθηγητής μας είναι ότι θα μας λύνει ασκήσεις και μετα θα μας λέει πως είναι λάθος και εμεις να βρούμε το λάθος. Ενδιαφέρον ακούγεται.
ενδιαφερον. μας το εκανε φετος στο σχολειο μαθηματικα κατευθυνσης 1-2 φορες για να δει αν προσεχουμε στον πινακα βασικα...ειναι καλο γιατι σε κανει να εισαι σε εγρηγορση:)

Αρκεί να μην είναι αριθμητικό λάθος!
χαχαχα ναι!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδια ειδικα στα μαθηματικα θα αλλαξετε τοοοσαααα τετραδια που στο τελος θα βαρεθειτε να τα χωριζετε σε θεματα κτλ...Ετσι ειχα ορεξη για οργανωση κ εγω στην αρχη κ μετα κατεληξα απλα να ψαχνω λευκη κολλα να λυνω την ασκηση!Αλλωστε ειναι αδυνατον στο τελος να τις κανετε επαναληψη ολες!Απλα να εχετε καπου συγκεντρωμενα θεωρια και μεθοδολογιες ...that's all...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάνια Κ.

Νεοφερμένος

Η Τάνια Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά είμαι και εγώ θεωρητική κατεύθυνση και δυσκολεύομαι στην επιλογή ανάμεσα
σε μαθηματικά με Α.Ο.Θ ή σε βιολογία..
εσείς τι λέτε? Τι ειναι καλύτερο? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Παιδιά είμαι και εγώ θεωρητική κατεύθυνση και δυσκολεύομαι στην επιλογή ανάμεσα
σε μαθηματικά με Α.Ο.Θ ή σε βιολογία..
εσείς τι λέτε? Τι ειναι καλύτερο? :confused:
εαν σκέφτεσαι σοβαρά οικονομικές σχολές επιλέγεις μαθηματικα με ΑΟΘ χωρίς δεύτερη σκέψη,αν όχι τα 2 αυτά μαθηματα θα σου είναι περιττά.Με βιολογία γενικής θα μπορείς να δηλώσεις και σχολές 3ου πεδίου, αυτό κάνουν πολλά παιδιά θεωρητικής (σχολές 3ου πεδίου όπως διάφορα παραιατρικά ΤΕΙ κτλ)
αν σου αρέσει η θεωρία, και δε σε ενδιαφέρουν οι οικονομικές σχολές θα πάρεις Βιολογία !
εξαρτάται απο τις σχολές που έχεις στο νου σου ,απλώς μερικά παιδιά διαλέγουν μαθ+ΑΟΘ για να έχουν στο τσεπάκι τις οικονομικές σχολές για κάθε ενδεχόμενο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Παιδια ειδικα στα μαθηματικα θα αλλαξετε τοοοσαααα τετραδια που στο τελος θα βαρεθειτε να τα χωριζετε σε θεματα κτλ...Ετσι ειχα ορεξη για οργανωση κ εγω στην αρχη κ μετα κατεληξα απλα να ψαχνω λευκη κολλα να λυνω την ασκηση!Αλλωστε ειναι αδυνατον στο τελος να τις κανετε επαναληψη ολες!Απλα να εχετε καπου συγκεντρωμενα θεωρια και μεθοδολογιες ...that's all...
προσωπικα δεν μπορω να με φανταστω χωρις οργανωση. πελαγωνω..οποτε...ειναι αναλογα στο ατομο!;)

Παιδιά είμαι και εγώ θεωρητική κατεύθυνση και δυσκολεύομαι στην επιλογή ανάμεσα
σε μαθηματικά με Α.Ο.Θ ή σε βιολογία..
εσείς τι λέτε? Τι ειναι καλύτερο? :confused:
αν δεν ενδιαφερεσαι για 5ο πεδιο νομιζω πως ειναι τσαμπα κοπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Kαλα εννοειται αυτο...απλα παρεθεσα κ εγω την αποψη μου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
* χαχα αναφορικά με την προετοιμασία εννοώ!

Τα αγγλικά των πανελλαδικών είναι πολύ εύκολα, σχεδόν επιπέδου lower. Ενα καλό βιβλίο με λεξιλόγιο αν πάρεις, είσαι κομπλέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Τα παιδάκια που σκοπεύουν να δώσουν Αγγλικά ως ειδικό μάθημα, τι έχουν κατά νου;

Θα δώσω, αν και δεν καίγομαι να περάσω σε σχολή που χρειάζονται τα αγγλικά ως ειδικό μάθημα. Μόνος μου θα ασχοληθώ μάλλον από τη μέση της χρονιάς του χρόνου και θα διαλέξω δυο τρία βιβλία από όσα είχα στη proficiency για να τα ξαναβγάλω. Δε θα δώσω και πολύ βάση πάντως. Άντε θα γράφω και καμιά έκθεση που και που, εξάλλου με τα αγγλικά έχω πάρα πολύ καλή σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Piaggio

Νεοφερμένος

Ο Piaggio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω κανω ολα τις θεωρητικης προς το παρον απο ενα 2ωρο την εβδομαδα το καθε μαθημα ( εκτος εκθεση που κανω μια ωρα ) και απο 2 ιουλιου ξεκιναω μαθηματικα γενικης . Μιας που στοχευω για αστυφυλακων (5ο πεδιο μαζι με αοθ )ειναι ισως το πιο σημαντικο μαθημα για μενα. Η αληθεια ειναι οτι απο μαθηματικα βρισκομαι στον πατο και το εξιγισα και στους φροντηστες οι οποιοι με αντιμετωπισαν με ψυχραιμια ( εαν και μου ειπαν εαν δεν διαβαζω δρομο ). Παρολα αυτα θελω μια ξεκαθαρη γνωμη ... Μπορω να γραψω καλα μαθηματικα γενικης ? Τι βαθμο δυσκολιας βαζεται ?
Επισης προς το παρον ριχνω κανενα 2ωρο διαβασμα σε καθε μαθημα , θελω παραπανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη:D

Νεοφερμένος

Η Εύη:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπεραααα!
Ειδα το τοπικ και ειπα να σας πω τη δικη μου γνωμη οσο αφορα τις πανελλαδικες..

πρωτα απ'ολα..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..μην αγχωνεσται για το ποσο μεγαλο κομματι της υλης θα βγαλετε στα θερινα..
φροντιστε ολοι σας να μην αφησετε κενα και να κανετε μια σωστη αρχη..

Εγω για παραδειγμα,περυσι τον Ιουλιο που ξεκινησα θερινα μαθηματα(θετικη κατευθυνση) διαβαζα τουλαχιστον 3-4 ωρες την ημερα,με 10 λεπτα κενα καθε 2 ωρες! Τους 2 πρωτους μηνες διαβαζα τοσο μονο...Υστερα σιγα σιγα αρχισα να διαβαζω παραπανω και παραπανω,μεχρι που Φλεβαρη ειχα καταντισει να καθομαι 7 ωρες πανω απο τα βιβλια μου και τα ειχα παιξει..

Μη κανετε αυτο το λαθος..Διαβαστε ΠΟΙΟΤΙΚΑ και ΟΧΙ ΠΟΣΟΤΙΚΑ...

Οσο αφορα τα μαθηματα οπως η Βιολογια Κατ ή η Ιστορια και ολα αυτα τελος παντων που θελουν αποστηθιση,φροντιστε να κανετε συχνες επαναληψεις,ακομα και αν εχετε χιλιοδιαβασει τα παντα..ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 100ΑΡΙ ΘΑ ΠΑΤΕ..

Με τις φυσικοχημειες και τα μαθηματικα,φροντιστε να λυσετε οσες πιο πολλες ασκησεις μπορειτε και οσα πιο πολλα διαγωνισματα γινεται ολο το χρονο..Θα βοηθησουν πολυυυ!


Και καταληγοντας,ξαναλεω..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ στα θερινα..Εχετε χρονο και για διαβασμα και για βολτες και για μπανακια και για ολα ;);)

αα και ξεχασα για την εκθεση..Μη ξεκινησετε μαθηματα απο τωρα..Αδικα λεφτα θα δωσετε..Καλυτερα απο Σεμπεμβρη-Οκτωμβρη..καπου εκει..ετσι και αλλιως η θεωρια της εκθεσης βγαινει ευκολα αν κατσεις να την διαβασεις μια δυο φορες ολο το χρονο..

Ελπιζω να βοηθησα καπως:redface::redface: Καλο κουραγιο παιδια των πανελληνιων:redface: ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ:whistle::galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Καλησπεραααα!
Ειδα το τοπικ και ειπα να σας πω τη δικη μου γνωμη οσο αφορα τις πανελλαδικες..

πρωτα απ'ολα..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..μην αγχωνεσται για το ποσο μεγαλο κομματι της υλης θα βγαλετε στα θερινα..
φροντιστε ολοι σας να μην αφησετε κενα και να κανετε μια σωστη αρχη..

Εγω για παραδειγμα,περυσι τον Ιουλιο που ξεκινησα θερινα μαθηματα(θετικη κατευθυνση) διαβαζα τουλαχιστον 3-4 ωρες την ημερα,με 10 λεπτα κενα καθε 2 ωρες! Τους 2 πρωτους μηνες διαβαζα τοσο μονο...Υστερα σιγα σιγα αρχισα να διαβαζω παραπανω και παραπανω,μεχρι που Φλεβαρη ειχα καταντισει να καθομαι 7 ωρες πανω απο τα βιβλια μου και τα ειχα παιξει..

Μη κανετε αυτο το λαθος..Διαβαστε ΠΟΙΟΤΙΚΑ και ΟΧΙ ΠΟΣΟΤΙΚΑ...

Οσο αφορα τα μαθηματα οπως η Βιολογια Κατ ή η Ιστορια και ολα αυτα τελος παντων που θελουν αποστηθιση,φροντιστε να κανετε συχνες επαναληψεις,ακομα και αν εχετε χιλιοδιαβασει τα παντα..ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 100ΑΡΙ ΘΑ ΠΑΤΕ..

Με τις φυσικοχημειες και τα μαθηματικα,φροντιστε να λυσετε οσες πιο πολλες ασκησεις μπορειτε και οσα πιο πολλα διαγωνισματα γινεται ολο το χρονο..Θα βοηθησουν πολυυυ!


Και καταληγοντας,ξαναλεω..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ στα θερινα..Εχετε χρονο και για διαβασμα και για βολτες και για μπανακια και για ολα ;);)

αα και ξεχασα για την εκθεση..Μη ξεκινησετε μαθηματα απο τωρα..Αδικα λεφτα θα δωσετε..Καλυτερα απο Σεμπεμβρη-Οκτωμβρη..καπου εκει..ετσι και αλλιως η θεωρια της εκθεσης βγαινει ευκολα αν κατσεις να την διαβασεις μια δυο φορες ολο το χρονο..

Ελπιζω να βοηθησα καπως:redface::redface: Καλο κουραγιο παιδια των πανελληνιων:redface: ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ:whistle::galliko:
ευχαριστουμε πολυ:)
ποσο εβγαλες εσυ αν επιτρεπεται? και που στοχευεις?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη:D

Νεοφερμένος

Η Εύη:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
17948 στο 3ο πεδιο
και 17492 στο 2ο και 4ο.

θελω κτηνιατρικη 1η επιλογη..κ 2η βιολογικο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
17948 στο 3ο πεδιο
και 17492 στο 2ο και 4ο.

θελω κτηνιατρικη 1η επιλογη..κ 2η βιολογικο ;)

Την εχεις ανετα την σχολη!Νομιζω και Θεσαλλονικη!!!:clapup::clapup:

Αχ πολυ χαιρομαι οταν βλεπω παιδια να θελουν να περασουν σε σχολες που θελω και εγω!:clapup::clapup::):):)

Παντως σε ευχαριστουμε πολυ για τις συμβουλες!Ειναι πολυ χρησιμες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αρκεί να μην είναι αριθμητικό λάθος!

Όχι στην μεθοδολογία θα είναι.

Καλησπεραααα!
Ειδα το τοπικ και ειπα να σας πω τη δικη μου γνωμη οσο αφορα τις πανελλαδικες..

πρωτα απ'ολα..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..μην αγχωνεσται για το ποσο μεγαλο κομματι της υλης θα βγαλετε στα θερινα..
φροντιστε ολοι σας να μην αφησετε κενα και να κανετε μια σωστη αρχη..

Εγω για παραδειγμα,περυσι τον Ιουλιο που ξεκινησα θερινα μαθηματα(θετικη κατευθυνση) διαβαζα τουλαχιστον 3-4 ωρες την ημερα,με 10 λεπτα κενα καθε 2 ωρες! Τους 2 πρωτους μηνες διαβαζα τοσο μονο...Υστερα σιγα σιγα αρχισα να διαβαζω παραπανω και παραπανω,μεχρι που Φλεβαρη ειχα καταντισει να καθομαι 7 ωρες πανω απο τα βιβλια μου και τα ειχα παιξει..

Μη κανετε αυτο το λαθος..Διαβαστε ΠΟΙΟΤΙΚΑ και ΟΧΙ ΠΟΣΟΤΙΚΑ...

Οσο αφορα τα μαθηματα οπως η Βιολογια Κατ ή η Ιστορια και ολα αυτα τελος παντων που θελουν αποστηθιση,φροντιστε να κανετε συχνες επαναληψεις,ακομα και αν εχετε χιλιοδιαβασει τα παντα..ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 100ΑΡΙ ΘΑ ΠΑΤΕ..

Με τις φυσικοχημειες και τα μαθηματικα,φροντιστε να λυσετε οσες πιο πολλες ασκησεις μπορειτε και οσα πιο πολλα διαγωνισματα γινεται ολο το χρονο..Θα βοηθησουν πολυυυ!


Και καταληγοντας,ξαναλεω..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ στα θερινα..Εχετε χρονο και για διαβασμα και για βολτες και για μπανακια και για ολα ;);)

αα και ξεχασα για την εκθεση..Μη ξεκινησετε μαθηματα απο τωρα..Αδικα λεφτα θα δωσετε..Καλυτερα απο Σεμπεμβρη-Οκτωμβρη..καπου εκει..ετσι και αλλιως η θεωρια της εκθεσης βγαινει ευκολα αν κατσεις να την διαβασεις μια δυο φορες ολο το χρονο..

Ελπιζω να βοηθησα καπως:redface::redface: Καλο κουραγιο παιδια των πανελληνιων:redface: ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ:whistle::galliko:

Ευχαριστούμε για τις συμβουλές!

17948 στο 3ο πεδιο
και 17492 στο 2ο και 4ο.

θελω κτηνιατρικη 1η επιλογη..κ 2η βιολογικο ;)

Οπ κιάλος συνάδελφος.

Την εχεις ανετα την σχολη!Νομιζω και Θεσαλλονικη!!!:clapup::clapup:

Αχ πολυ χαιρομαι οταν βλεπω παιδια να θελουν να περασουν σε σχολες που θελω και εγω!:clapup::clapup::):):)

Παντως σε ευχαριστουμε πολυ για τις συμβουλες!Ειναι πολυ χρησιμες!:)

Εξαρτάται πέρισυ για πρώτη φορά η Κτηνιατρική ΑΠΘ έπαισαι κάτω απο τα 18000 μόρια απο το 2001 αλλά αφού αναμένονται και πτώσεις τον βάσεων το πιθανότερο είναι να παίσει κιάλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εξαρτάται πέρισυ για πρώτη φορά η Κτηνιατρική ΑΠΘ έπαισαι κάτω απο τα 18000 μόρια απο το 2001 αλλά αφού αναμένονται και πτώσεις τον βάσεων το πιθανότερο είναι να παίσει κιάλο.

Δεν με χαλασε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
17948 στο 3ο πεδιο
και 17492 στο 2ο και 4ο.

θελω κτηνιατρικη 1η επιλογη..κ 2η βιολογικο ;)
μια χαρα! συγχαρητηρια και μακαρι να μπεις στην 1η σου επιλογη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top