[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
καλο κουραγιο και καλη μας επιτυχια !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Απολαύστε το καλοκαίρι σας. Mark my words. Μην ακούτε ότι είναι η χειρότερη χρονιά. Εμένα η καλύτερη μου φάνηκε. Το καλοκαίρι ήταν χαλαρότατο, βόλτες, μπάνια, κάψιμο... Η χρονιά περνάει ενοχλητικά γρήγορα, ξαφνικά φτάνει Φλεβάρης και λες πότε έφτασα εγώ εδώ ;

Προς θεωρητικούς, μην αφήνετε την ιστορία για μετά. Πρέπει να τη μαθαίνετε απέξω από τώρα. Μην λέτε ότι φτάνει ο χρόνος. Η ιστορία δεν καλύπτεται ούτε τα χριστούγεννα ούτε το πάσχα. (ξέρω εκ πείρας :P) Κάντε ένα κουράγιο και μάθετε κάθε μάθημα που κάνετε.

Επίσης, θα καταλάβετε απότομα ότι η λογοτεχνία διδάσκεται πολύ διαφορετικά και πως απαιτεί διάβασμα. Βασικά δεν έχει καμία σχέση πως τη διαβάζατε τόσα χρόνια. Δώστε της σημασία και αυτή θα σας το ανταποδώσει. (Συνιστώ αδερφές Μπουκόρου)

Στα λατινικά, φροντίστε να μάθετε το καλοκαίρι οπωσδήποτε όλη την υποτακτική/προστακτική και ΕΦ και ΜΦ. Επίσης και τα ανώμαλα ρήματα (eo, fero, aio κλπ). Οι μεταφράσεις είναι ευκολότερες από τις περσινές οπότε μη φοβάστε. Επίσης ΜΗΝ αφήσετε τον πλάγιο λόγο για το τέλος, ξεκινήστε τον από το καλοκαίρι.

Αρχαία κάντε άγνωστα. Άγνωστα να εξοικειώνεστε. Στην αρχή μπορεί να μην τα βρίσκετε όλα αλλά όσο περισσότερα κάνετε τόσο πιο πολλά φαινόμενα θα αναγνωρίζετε και τόσο πιο πολύ αυτοπεποίθηση θα έχετε. Το γνωστό είναι κάτι το "εύκολο", λίγο η εισαγωγή ξενίζει στην αρχή αλλά κατά τα άλλα τα κείμενα είναι ενδιαφέροντα (εγώ προσωπικά απολάμβανα να διαβάζω τα ερμηνευτικά σχόλια).

Έκθεση μην το παρατραβάτε, εντάξει δε νομίζω ότι χρειάζονται πολλές ώρες τη βδομάδα. Εγώ ένα δίωρο έκανα και έγραφα ένα κριτήριο τη βδομάδα.

Επίσης, προς όλους, μην ακούτε ποτέ τι λένε οι άλλοι, πόσο μπροστά είναι, πόσο τέλεια τα ξέρουν κλπ. Είμαι κατηγορηματική σε αυτό. Δεν σας νοιάζει σε ποιο σημείο βρίσκεται ο άλλος, εσείς κοιτάξτε τη δουλειά σας, διαβάστε συγκεντρωμένοι. Αποδώστε μια ποιότητα στο διάβασμά σας. Διαβάστε όσο μπορείτε και ως το σημείο που καταλαβαίνετε τι διαβάζετε.
Επιπλέον, είναι απαραίτητο τώρα που πειραματίζεστε, να βρείτε τις ώρες που είστε πιο αποδοτικοί. Διαβάζετε καλύτερα το πρωί ή το απόγεμα προς βράδυ;
Εγώ πχ διάβαζα πάντα βράδυ,ενώ το peak μου ήταν μεταξύ 11-2 το βράδυ. Αυτό θα το κρίνετε εσείς.

PS Αν διαβάζετε βράδυ συνιστώ μια καλή κρέμα ματιών για το πρήξιμο και ένα καλό concealer :P

Εγώ έκανα 2 ώρες έκθεση, 2 λατινικά, 2 ιστορία, 2 λογοτεχνία, 4 αρχαία (2+2), 2 ώρες μαθηματικά και 2 ώρες ΑΟΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Καλή μας αρχή παιδιά και καλό κουράγιο! :D
Να ρωτήσω κάτι, κυρίως τα παιδιά που έχουν εμπειρία. Έχω σκοπό να κάνω τώρα το καλοκαίρι (πλην των υπολοίπων μαθημάτων) 1 ώρα γνωστό εβδομαδιαίως σε ιδιαίτερα (οικονομικές δυσχέρειες γαρ). Θεωρείτε ότι είναι πολύ λίγο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καλή μας αρχή παιδιά και καλό κουράγιο! :D
Να ρωτήσω κάτι, κυρίως τα παιδιά που έχουν εμπειρία. Έχω σκοπό να κάνω τώρα το καλοκαίρι (πλην των υπολοίπων μαθημάτων) 1 ώρα γνωστό εβδομαδιαίως σε ιδιαίτερα (οικονομικές δυσχέρειες γαρ). Θεωρείτε ότι είναι πολύ λίγο; :worry:

Γνωστό αρκεί νομίζω 1 ώρα το καλοκαίρι. Την εισαγωγή μόνη σου την μαθαίνεις (άντε να στην εξηγήσει λίγο ο καθηγητής εκεί που δεν καταλαβαίνεις), τις μεταφράσεις θα τις μαθαίνεις επίσης μόνη. Τα ερμηνευτικά είναι καθαρά θέμα του βοηθήματος που θα έχεις. Το σχολικό δεν λέει απολύτως τίποτα, οπότε στην ουσία τα σχόλια είναι από το βοήθημα. Πολλά σχόλια έχει το ψηφιακό βοήθημα στο οποίο μπορείς να ανατρέχεις. Εγώ πιο πολύ έκανα μάθημα για να μου βάζει να γράφω ερωτήσεις. Δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Καλή μας αρχή παιδιά και καλό κουράγιο! :D
Να ρωτήσω κάτι, κυρίως τα παιδιά που έχουν εμπειρία. Έχω σκοπό να κάνω τώρα το καλοκαίρι (πλην των υπολοίπων μαθημάτων) 1 ώρα γνωστό εβδομαδιαίως σε ιδιαίτερα (οικονομικές δυσχέρειες γαρ). Θεωρείτε ότι είναι πολύ λίγο; :worry:
εγω εκανα 2 ωρες γνωστο κ αγνωστο(μαζι) κ το γνωστο εβγαινε σε μιση ωρα και το αγνωστο σε 1.30... μια χαρα εισαι οποτε με 1 ωρα! αν κανεις ιδιαιτερα θα βγαζεις πολυ δουλεια γρηγορα. εξαλλου στο γνωστο τα πιο πολλα εξαρτωνται απο το προσωπικο σου διαβασμα το μαθημα ειναι κατα βαση τυπικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Καλή μας αρχή παιδιά και καλό κουράγιο! :D
Να ρωτήσω κάτι, κυρίως τα παιδιά που έχουν εμπειρία. Έχω σκοπό να κάνω τώρα το καλοκαίρι (πλην των υπολοίπων μαθημάτων) 1 ώρα γνωστό εβδομαδιαίως σε ιδιαίτερα (οικονομικές δυσχέρειες γαρ). Θεωρείτε ότι είναι πολύ λίγο; :worry:
Μπορεί να μην έχω εμπειρία αλλά πιστεύω ότι θα είσαι μια χαρά αν προσπαθείς μονός σου και να έχεις το ιδιαίτερο για να σε συντονίζει να σου δίνει ασκήσεις και να σου λύνει απορείς. Από ότι μου έχουν πει φίλοι μου που είναι θεωρητική είναι θέμα κύριος προσωπικού διαβάσματος. Βασικό είναι να πιστεύεις στις δυνατότητες σου και να μην το βάζεις κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ποιο βοηθημα προτεινετε για γνωστο?(βγηκα λιγο εκτος θεματος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Γνωστό αρκεί νομίζω 1 ώρα το καλοκαίρι. Την εισαγωγή μόνη σου την μαθαίνεις (άντε να στην εξηγήσει λίγο ο καθηγητής εκεί που δεν καταλαβαίνεις), τις μεταφράσεις θα τις μαθαίνεις επίσης μόνη. Τα ερμηνευτικά είναι καθαρά θέμα του βοηθήματος που θα έχεις. Το σχολικό δεν λέει απολύτως τίποτα, οπότε στην ουσία τα σχόλια είναι από το βοήθημα. Πολλά σχόλια έχει το ψηφιακό βοήθημα στο οποίο μπορείς να ανατρέχεις. Εγώ πιο πολύ έκανα μάθημα για να μου βάζει να γράφω ερωτήσεις. Δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Βασικά τώρα το καλοκαίρι σκεφτόμουν να κάνω μία ώρα γραμματικής αντί για 2 ώρες γνωστού, αλλά το χειμώνα μάλλον θα πρέπει να αλλάξω τακτική...:hmm:

εγω εκανα 2 ωρες γνωστο κ αγνωστο(μαζι) κ το γνωστο εβγαινε σε μιση ωρα και το αγνωστο σε 1.30... μια χαρα εισαι οποτε με 1 ωρα! αν κανεις ιδιαιτερα θα βγαζεις πολυ δουλεια γρηγορα. εξαλλου στο γνωστο τα πιο πολλα εξαρτωνται απο το προσωπικο σου διαβασμα το μαθημα ειναι κατα βαση τυπικο

Μπορεί να μην έχω εμπειρία αλλά πιστεύω ότι θα είσαι μια χαρά αν προσπαθείς μονός σου και να έχεις το ιδιαίτερο για να σε συντονίζει να σου δίνει ασκήσεις και να σου λύνει απορείς. Από ότι μου έχουν πει φίλοι μου που είναι θεωρητική είναι θέμα κύριος προσωπικού διαβάσματος. Βασικό είναι να πιστεύεις στις δυνατότητες σου και να μην το βάζεις κάτω.

Μου δώσατε κουράγιο γιατί ομολογώ πως με είχαν πνίξει οι ανασφάλειες. ;) Ακούω κάτι τρελά 17ωρα που θα κάνουν συμμαθητές μου και ζαλίζομαι!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Δεν το νομίζω αφού θέλω οικονομικές σχολές οπότε για αυτό έχω + 2 ώρες ΑΟΘ
ααα οκ τοτε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Βασικά τώρα το καλοκαίρι σκεφτόμουν να κάνω μία ώρα γραμματικής αντί για 2 ώρες γνωστού, αλλά το χειμώνα μάλλον θα πρέπει να αλλάξω τακτική...:hmm:

Κοίτα συνήθως μέχρι το Σεπτέμβρη, στο γνωστό, βγάζουν τον Πρωταγόρα (και όχι πάντα όλο το κεφάλαιο).
Αν υστερείς στη γραμματική και στο συντακτικό δώσε βάση εκεί. Το γνωστό και πάλι το κάνετε και σχολείο και αν πέσεις σε καλό καθηγητή γίνεται δουλειά και εκεί. Πάντως επιμένω το γνωστό θέλει να διαβάσεις μόνη σου.


Μου δώσατε κουράγιο γιατί ομολογώ πως με είχαν πνίξει οι ανασφάλειες. ;) Ακούω κάτι τρελά 17ωρα που θα κάνουν συμμαθητές μου και ζαλίζομαι!!:redface:

Επαναλαμβάνω μην ακούτε τι κάνουν οι άλλοι. Οι πολλές ώρες δεν εγγυώνται την επιτυχία. Ίσα ίσα προς το τέλος άρχισα να μειώνω αισθητά τις ώρες γιατί πλέον δεν προλάβαινα να διαβάσω.

όποιος θέλει κάποια έξτρα συμβουλή ας μου στείλει pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω φροντιστήριο την Δευτέρα σε όλο τα μαθήματα (τεχνολογική). Απο ότι ξέρω είναι απαραίτητα τα θερινά γιατί δεν βγάζεις την ύλη.Καλό Καλοκαίρι και καλά κουράγια :) :) 1 χρόνος είναι (και λιγότερος ).Βάλτε τα δυνατά σας. Καλή προετοιμασία :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
αν πω πως πραγματικα σας λυπαμαι, θα ακουστει κακο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
αν πω πως πραγματικα σας λυπαμαι, θα ακουστει κακο?

Κακέ. :P
Οι πανελλήνιες είναι όπως ο στρατός :P Άμα δεν τις περάσεις , τι θα λες μετά στα παιδιά/ανήψια σου όταν θα δίνουν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω φροντιστήριο την Δευτέρα σε όλο τα μαθήματα (τεχνολογική). Απο ότι ξέρω είναι απαραίτητα τα θερινά γιατί δεν βγάζεις την ύλη.Καλό Καλοκαίρι και καλά κουράγια :) :) 1 χρόνος είναι (και λιγότερος ).Βάλτε τα δυνατά σας. Καλή προετοιμασία :) :) :)
θα μου επιτρεψεις να διαφωνισω?:redface: αν και εγω μολις τωρα ξεκιναω προετοιμασια, δεν πιστευω πως ειναι και τοσο αναγκαια τα θερινα( θα κανω και εγω, για να μην παρεξηγουμαι). η υλη βγαινει και παλι,ισως με λιγη περισσοτερη πιεση απλα. προσωπικα επελεξα να κανω θερινα και για να παρω μια ''μικρη γευση'' απο Γ' λυκειου πριν μπω σε καθημερινους ρυθμους(με σχολειο κ.λ.π. ) γιατι μπορει να πελαγωνα ξαφνικα και να απογοητευομουν και να τα παρατουσα(αλλα ετσι ειμαι εγω). με τα θερινα απλα μπαινεις λιγο πιο σταδιακα στην διαδρομη αυτη προς τις πανελληνιες....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω φροντιστήριο την Δευτέρα σε όλο τα μαθήματα (τεχνολογική). Απο ότι ξέρω είναι απαραίτητα τα θερινά γιατί δεν βγάζεις την ύλη.Καλό Καλοκαίρι και καλά κουράγια :) :) 1 χρόνος είναι (και λιγότερος ).Βάλτε τα δυνατά σας. Καλή προετοιμασία :) :) :)
Πόσες ώρες θα κανείς;

αν πω πως πραγματικα σας λυπαμαι, θα ακουστει κακο?

:hmm: αναλογα αν το λες ετσι :teasing: ΝΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros94

Νεοφερμένος

Ο Spyros94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
xaxaxaxaxa δινετε πανελληνιες ;;; μην ξεχνατε οτι εσεις του 95' δινετε εξετασεις με αυτο το συστημα για τελευταια φορα..ισως σας χαντακωσουν..γιαυτο διαβαστε πολυ πολυ καλα..

Οσο για εμας του 94 που τελιωσαμε πριν απο ενα μηνα ενα εχω να πω :

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΠ....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ

Υ.Γ. Παιδια του 95 σας λυπαμαι πραγματικα..εσεις καλοκαιρινα και εμεις καλοκαιρινα μπανια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
xaxaxaxaxa δινετε πανελληνιες ;;; μην ξεχνατε οτι εσεις του 95' δινετε εξετασεις με αυτο το συστημα για τελευταια φορα..ισως σας χαντακωσουν..γιαυτο διαβαστε πολυ πολυ καλα..

Οσο για εμας του 94 που τελιωσαμε πριν απο ενα μηνα ενα εχω να πω :

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΠ....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ

Υ.Γ. Παιδια του 95 σας λυπαμαι πραγματικα..εσεις καλοκαιρινα και εμεις καλοκαιρινα μπανια :p
πολυ εμψυχωτικο το ''bold'':P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ποπο καλέ, εμείς χθες τελειώσαμε, εσείς αύριο αρχίζετε.

Δεν σας λέω υπομονή, να διαβάζετε, να ξεκουράζεστε κ.τ.λ. Σαφώς όλα χρειάζονται, θα βρείτε τους ρυθμούς σας. Καλή τύχη:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ρε μην γίνεστε τόσο κακοί στα καημενούλια του 95:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
xaxaxaxaxa δινετε πανελληνιες ;;; μην ξεχνατε οτι εσεις του 95' δινετε εξετασεις με αυτο το συστημα για τελευταια φορα..ισως σας χαντακωσουν..γιαυτο διαβαστε πολυ πολυ καλα..

Οσο για εμας του 94 που τελιωσαμε πριν απο ενα μηνα ενα εχω να πω :

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΠ....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ

Υ.Γ. Παιδια του 95 σας λυπαμαι πραγματικα..εσεις καλοκαιρινα και εμεις καλοκαιρινα μπανια :p
Κάνεις λάθος.:P Άλλαξαν τα πράγματα, το σύστημα θα παρεμείνει ίδιο σίγουρα μέχρι και τα παιδιά του '97.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top