Παιχνίδια για PC

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Εγώ είμαι λάτρης των βιντεοπαιχνιδιών αλλά τώρα τελευταία δεν είμαι σίγουρος για το τι να διαλέξω.
Αν εσείς θέλατε να πάρετε κάτι στο PC(video game)...
Ποιο θα παίρνατε?:confused:

Απαντήστε please :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αναλογα τι σου αρεσει.Θες ποδοσφαιρικο παιχνιδι;Παρε προ ή φιφα.Θες πολεμικο παιχνιδι;Παρε καποιο σχετικο.Εγω,γενικα σου προτεινω να δεις τι ειδους παιχνιδι σου αρεσει και να κινηθεις αναλογα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
πες μας τι ειδους παιχνιδι θες να σου πουμε ποιο ειναι το καλυτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
οι προτιμήσεις μου στα παιχνίδια είναι:πολεμικά,δράσης και περιπέτειας,στρατηγικής,RPG και αθλητικά :D

παρεμπιπτόντως έκανα το 400 μήνυμα μου !!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
οι προτιμήσεις μου στα παιχνίδια είναι:πολεμικά,δράσης και περιπέτειας,στρατηγικής,RPG και αθλητικά :D

παρεμπιπτόντως έκανα το 400 μήνυμα μου !!!!!!!!!!!!

λοιπον,για ποδοσφαιρικο παιχνιδι σου προτινω το pro evolution soccer 2012.οσο αναφορα τα πολεμικα παιχνιδια,σου προτεινω το καινουργιο call of duty ή το Battlefield 3!γενικοτερα,ωραια παιχνιδια ειναι need for speed,gta (γενικοτερα παιχνιδια της rockstar), και γενικα υπαρχουν πολλα ωραια παιχνιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrustMeImDoctor

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος, ναι ο Μέγας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
οι προτιμήσεις μου στα παιχνίδια είναι:πολεμικά,δράσης και περιπέτειας,στρατηγικής,RPG και αθλητικά :D

παρεμπιπτόντως έκανα το 400 μήνυμα μου !!!!!!!!!!!!

Δοκίμασε τα Batman:Arkham Asylum & Arkham City. Δυστυχώς έχουν πολύ καλά γραφικά και ο υπολογιστής σου μπορεί να μην τα σηκώνει.

Αν θες ένα παιχνίδι που θα κρατήσει πολύ καιρό και δεν θα το τερματίσεις σε 4-5 μέρες, σου συστήνω ανεπιφύλακτα το The Elder Scrolls V: Skyrim. Δυστυχώς και αυτό είναι απαιτητικό παιχνίδι.

Φυσικά υπάρχει και η καλύτερη λύση που θυμάσαι τα παιδικά σου χρόνια και αρχίζεις να ξαναπαίζεις Πόκεμον. Αν δεν έχεις κάποια κονσόλα της Nintendo, Κατέβασε ένα emulator για το pc. Wait a minute. Είσαι 12 χρονών? Παίξε οπωσδήποτε Πόκεμον.

Υ.Γ. Τα παιχνίδια τα αγοράζεις ή είσαι "πειρατής"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Υ.Γ. Τα παιχνίδια τα αγοράζεις ή είσαι "πειρατής"?
Υπενθυμίζουμε τον όρο #10:
Παράνομη διακίνηση αρχείων & μέθοδοι εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού και συστημάτων
Ποινή: 50% για ένα μήνα

Δεν επιτρέπονται μηνύματα που περιέχουν οτιδήποτε σχετικό με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού και συστημάτων καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες που περιέχουν τέτοιο περιεχόμενο ή ακόμη και torrents τα οποία αναφέρονται σε εμπορικά προγράμματα ή σε παράνομα αντίγραφα έργων που προστατεύονται από την νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Επίσης απαγορεύονται οι αναφορές σελίδων που είτε χρησιμοποιούν την τεχνολογία streaming, είτε οδηγούν σε άλλες σελίδες διακίνησης αρχείων χωρίς την απαραίτητη άδεια. Στην απαγόρευση αυτή συμπεριλαμβάνονται και οι λέξεις-κλειδιά που εύκολα μπορούν να συσχετιστούν με συγκεκριμένες πηγές παράνομου υλικού.

Εξαίρεση αποτελούν οι νόμιμες σελίδες των οποίων το περιεχόμενο εξαρτάται από τα μέλη και τυχόν παράνομο υλικό που δεν έχει προλάβει να αφαιρεθεί από τους αρμόδιους των σελίδων αυτών.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Υ.Γ. Τα παιχνίδια τα αγοράζεις ή είσαι "πειρατής"?


Τα αγοράζω φυσικά :worry:
η φάτσα μου θυμίζει εγκληματία?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Τα αγοράζω φυσικά :worry:
η φάτσα μου θυμίζει εγκληματία?:worry:

Για στρατηγικής θα σου προτείνω Rome total war, Medieval 2 total war, Napoleon total war ανάλογα με τις προτιμήσεις σου. Αν προτιμάς φάση προ χριστού ή φάση μεσαίωνα ή φάση 18ου αιώνα αντίστοιχα :D

Κι αφού αγοράζεις τα παιχνίδια, θα σου πρότεινα επίσης να μην πας να αγοράσεις από μαγαζί, αλλά από το steam ,τα έχει πολύ πιο φθηνά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι λατρης των βιντεοπαιχνιδιων...Ωστοσο τα παιχνιδια που εχω παιξει ειναι το κλασσικο SIMS2 και το Syberia.Το Syberia ειναι ενα σχετικα παλιο παιχνιδι: ενας κατασκευαστης ρομποτ(διαφορετικα απο ολα τα αλλα..ρομποτ με ψυχη) , γερος πια εξαφανιζεται απο την πολη του αποφασισμενος να ακολουθισει το ονειρο του , να παει σε ενα μυθικο,κατα πολλους ,τοπο τη Syberia.Εσυ εισαι μια δικηγορος , η Kate walker η οποια στο 1ο ψαχνεις να τον βρεις και στο δευτερο παιχνιδι τον βοηθας να ακολουθισει το ονειρο του.Εχει πολυ καλα γραφικα και υπεροχους γριφους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ θα σου πρότεινα να τσεκάρεις το Civilization VI, το Empire Total War ή το Medieval Wars αν ενδιαφέρεσαι για παιχνίδια στρατηγικής. Για ποδοσφαιρικά δεν είμαι πολύ αντικειμενικός γιατί παίζω κυρίως προ :P ή αν ενδιαφέρεσαι για μεταγραφές και management γενικά θα σου πρότεινα το football manager (μιλάω ως καμμένος από αυτή τη σειρά παιχνιδιών). Αλλά η επιλογή δική σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι πως δεν ξέρω τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή σου.Πάντως σου προτείνω the scrolls skyrim,που είναι και το GOTY(game of the year),batman akrham asylum-city,bf3(αν μπορει να το σηκώσει ο υπολογιστής σου,ειναι αρκετά απαιτιτικό),COD2-COD4(αυτά θα τα σηκώνει ο υπολογιστής σου).Απο στρατηγικής θα έλεγα starcraft 2,world in conflict.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jericho

Νεοφερμένος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Σε κάθε περίπτωση προτείνω Call of Duty: Modern Warfare Series. Και εννοώ και τα τρία, γιατί το storyline είναι συνεχόμενο.

Cheers.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Σε κάθε περίπτωση προτείνω Call of Duty: Modern Warfare Series. Και εννοώ και τα τρία, γιατί το storyline είναι συνεχόμενο.

Cheers.

εγω προτεινω γενικα τα call of duty!κατα προτιμηση το καινουργιο!εγω ειχα το call of duty modern warfare 2 και το ειχα τερματισει.πολυ ωραιο και πολυ ωραια γραφικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ναι, δεν διαφωνώ πως είναι ωραία σειρά, αλλά αν το παιδί δεν καίγεται στο ονλάιν, δεν αξίζει με τίποτα να πληρώσει για να παίξει το κολ-ο-ντουτι, παρά μόνο να το νοικιάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Latvala

Νεοφερμένος

Ο Latvala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
need for speed , battlefield 3 , gta iv , το gta san andreas , ενα ωραιο αλλα δυσκολο πολυ παιχνιδι ειναι το L.A. Noire ,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ναι, δεν διαφωνώ πως είναι ωραία σειρά, αλλά αν το παιδί δεν καίγεται στο ονλάιν, δεν αξίζει με τίποτα να πληρώσει για να παίξει το κολ-ο-ντουτι, παρά μόνο να το νοικιάσει!


υπάχουν άτομα που παίζουν ακόμα τα single player? :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Now, bring some indie love.

World of Goo

Minecraft

ps Αν κατεβάζει πειρατικά παιχνίδια ρώτησε ο τύπος, δεν είπε τρόπους να το κάνει κάποιος, άρα ο όρος 10 πετάχτηκε, στη συγκεκριμένη, απλά για να πεταχτεί.

*sigh* και νόμιζα ο catalyst ήταν απ' τους λιγότερο κολλημένους εδώ μέσα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
need for speed , battlefield 3 , gta iv , το gta san andreas , ενα ωραιο αλλα δυσκολο πολυ παιχνιδι ειναι το L.A. Noire ,

απο αυτα που ειπες εχω το gta episodes from liberty city που ειναι παρομοιο με το gta iv.το εχει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
υπάχουν άτομα που παίζουν ακόμα τα single player? :O

Ναι, εγώ.
Με τη μαύρη σημαία με τη νεκροκεφαλή να ανεμίζει στο κατάρτι, προφανώς δεν μπορώ να παίξω multiplayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top