Μετάφραση στα Ιταλικά Help

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα σας... Επειδη σκοπευω να κανω ενα tattoo θα μπορουσε καποιος που να ξερει καλα ιταλικα να μου μεταφρασει το παρακατω??

1,Ευχαριστώ όλους όσους μου είπαν ΟΧΙ. Γι’ αυτό έφτασα εδώ που έφτασα
2,Ευχαριστώ όλους όσους μου είπαν ΟΧΙ. Γι’ αυτό έφτασα εως εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
1.Ringrazio tutti coloro che mi hanno detto NO. E(είναι με τόνο από πάνω αλλα δεν ξέρω πως να το βάλω :P ) per questo che sono venuto qui mi sono
2.Ringrazio tutti coloro che mi hanno detto NO. Cosi sono venuti qui
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
1.Ringrazio tutti coloro che mi hanno detto NO. E(είναι με τόνο από πάνω αλλα δεν ξέρω πως να το βάλω :P ) per questo che sono venuto qui mi sono
2.Ringrazio tutti coloro che mi hanno detto NO. Cosi sono venuti qui

venuto
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Γειά σας,

Ποιός μπορεί να μου μεταφράσει το παρακάτω στα ιταλικά;

(Θέλω να το παίξω έξυπνη κάπου :whistle:)

''Καλημέρα σας αγαπητοί κύριοι, (ή αγαπητέ κύριε)
Θα ήθελα την προσφορά σας για τα παρακάτω :


Ελπίζω να ακούσω νέα σας σύντομα (ή το συντομότερο δυνατό ή ευχαριστώ εκ των προτέρων)

Με φιλικούς χαιρετισμούς''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top