Προκλητικό ντύσιμο κοριτσιών

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Τα 15χρονα πορνίδια που γ...νται στις τουαλέτες των κλαμπ και του σχολείου ανεβάζοντας picoules με προκλητική ενδυμασία-πόζα, αποτελούν θέμα ταμπού για την Ελληνική κοινωνία της ηθικής ή μάλλον δείγμα ηθικής της Ελληνικής κοινωνίας. Μετά γελάμε τα Αμερικανάκια..

Σημείωση συντονιστή:
Το θέμα προήλθε από το thread Οίκοι ανοχής και ιερόδουλες: ποια η γνώμη σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Τα 15χρονα πορνίδια που γ...νται στις τουαλέτες των κλαμπ και του σχολείου ανεβάζοντας picoules με προκλητική ενδυμασία-πόζα, αποτελούν θέμα ταμπού για την Ελληνική κοινωνία της ηθικής ή μάλλον δείγμα ηθικής της Ελληνικής κοινωνίας. Μετά γελάμε τα Αμερικανάκια..
Μισογυνιστικο παραληρημα.Πας σε κλαμπ?Εγω που εχω παει δεν εχω δει ποτε κανεναν να γαμιεται στις τουαλετες.Τωρα αυτα προκλητικη ενδυμασια και τα λοιπα ειναι για γελια τουλαχιστον δεν σε ενοχλουν νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
δεν χρειάζεται να πας σε κλαμπ να τα δεις...
άνοιξε τα μάτια σου και δες τα ημίγυμνα 15χρονα στο δρόμο, στο σχολείο,..που ζητάνε..άραγε τι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Τι εννοεις ημυγυμνα δηλαδη?Ειναι αρνητικο αυτο δηλαδη?Ο καθενας μπορει να εκφρασει την σεξουλαικοτητα οπως θελει τι θες να κυκλοφορουν με ταγιερ δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Παιδιά,την έχετε χάσει τη μπάλα.Τι σχέση έχουν ρε οι πόρνες και οι κοπέλες στα club?Στα club και σε άλλα μαγαζιά και τα αγοράκια και τα κοριτσάκια επιλέγουν να κάνουν σεξ και η ηδονή είναι αμφίδρομη.Στα πορνεία η γυναίκα αποτελεί απλώς ένα αντικείμενο,ένα παιχνίδι στα χέρια του πελάτη και τις περισσότερες φορές,χωρίς τη συγκατάθεσή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Τα 15χρονα πορνίδια που γ...νται στις τουαλέτες των κλαμπ και του σχολείου ανεβάζοντας picoules με προκλητική ενδυμασία-πόζα, αποτελούν θέμα ταμπού για την Ελληνική κοινωνία της ηθικής ή μάλλον δείγμα ηθικής της Ελληνικής κοινωνίας. Μετά γελάμε τα Αμερικανάκια..

εγώ δεν έχω δει να το κάνουν στις τουαλέτες.(και δεν έχω δει και πολλά 15χρονα σε κλαμπ).
Δεν ξέρω πια προκλητική ενδυμασία λες.Μπορεί μερικές να συμπεριφέρονται παράξενα αλλά οι περισσότερες φοράνε τζιν και φέρονται μια χαρά.
Επειδή όπως προαναφέρθηκε έχεις επιτεθεί ασύστολα στις γυναίκες παντελούς τύπου δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχεις.Εσύ δηλ είσαι τόσο πια καλός και αθώος ενώ οι άλλοι είναι για τα μπάζα;Η μισογυνιστική σου συμπεριφορά βγάζει μάτι και δεν ξέρω απο που πηγάζει.Αν δεν θες να βλέπεις τις γυναικες με τα σορτσάκια και τα τιραντάκια(αφού μάλλον είναι πο@#@# επειδή ντύνοντε με αυτό τον τρόπο) μην τις βλέπεις,πάντως δεν θα υπάρξει κανένα θετικό αποτέλεσμα έτσι όπως συμπεριφέρεσαι,άλλωστε και οι γυναίκες έχουν σεξουαλικές παρορμήσεις όπως και οι άνδρες όντας ανθρώπινα όντα.
Δεν ξέρω τι γίνεται στην προσωπική σου ζωή αλλά στο ιντερνετ τα λεγόμενα κάθε ενός αντικατοπτρίζουν σε μεγάλο βαθμό τον εαυτό του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δε θα ντύνονταν προκλητικά, εάν αυτό δεν περνούσε σε αγόρια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχω παρατηρήσει ότι τα κορίτσια όταν πάνε σε έναν χώρο γεμάτο κορίτσια αρχίζουν να βάφονται, να βάζουν προκλητικά ρούχα και να κάνουν διάφορά κουτά (για μένα ) πράγματα.

Αυτό φαίνεται κιόλας και από την καθημερινή ζωή (κορίτσια που φοιτούν σε φιλοσοφικά, νηπιαγωγών τμήματα) βάφονται υπερβολικά πολύ και έχουν ένα πιο προκλητικό ντύσιμο.

Αντιθέτως κορίτσια που έχουν τελειώσει σχολές με λιγότερα κορίτσια (φυσικό, πολυτεχνείο) έχουν ένα σεμνό ωραίο βάψιμο και είναι πολύ πιο γήινες.

Αυτό μπορεί να το διαπιστώσει ο καθένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δε θα ντύνονταν προκλητικά, εάν αυτό δεν περνούσε σε αγόρια. ;)

Και τα ατομα που ειναι ομοφυλοφιλα και ντυνονται προκλητικα; Ετσι πως το λες μια γυναικα που ντύνεται προκλητικα και ειναι ομοφυλοφιλη το κανει γιατι περναει στα αγορια...Μπα δεν νομιζω! Ισως και να μην αρεσε στα αγορια αυτη να το εκανε γιατι αυτο της αρεσει.. Ο καθενας εχει την δικια του κοσμοθεωρια και την δικια του αντιληψη για την σεξουαλικοτητα. Και εγω εχω παρατηρησει κοριτσια ή κοριτσακια που τα πετανε ολα εξω αλλα εχω δει και αγορακια με φανελακια και χαμηλα παντελονακια να φουσκωνουν σαν τρομπες...Συμφωνα με τα κριτηρια της ελληνικης κοινωνίας κατι τετοια δεν φαινονται φυσιολογικα. Το τι ειναι φυσιολογικο και τι οχι ειναι σχετικο..ποιος μου λεει οτι εγω ή ο οποιοσδηποτε που ακολουθει τα κοινωνικα "πρεπει" ειναι φυσιολογικος...Χρονια πριν, οταν μια κοπελα παιτουσε την κοιλιτσα εξω ηταν ξεκωλο, τωρα στην κοινωνια θεωρειται sexy και φυσιολογικο.. Εξαλου ενα ελαφρων ηθων ατομο καλυτερα να μην το κρινουμε απο τα ρουχα γιατι θα την πατησουμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Έχω παρατηρήσει ότι τα κορίτσια όταν πάνε σε έναν χώρο γεμάτο κορίτσια αρχίζουν να βάφονται, να βάζουν προκλητικά ρούχα και να κάνουν διάφορά κουτά (για μένα ) πράγματα.

Αυτό φαίνεται κιόλας και από την καθημερινή ζωή (κορίτσια που φοιτούν σε φιλοσοφικά, νηπιαγωγών τμήματα) βάφονται υπερβολικά πολύ και έχουν ένα πιο προκλητικό ντύσιμο.

Αντιθέτως κορίτσια που έχουν τελειώσει σχολές με λιγότερα κορίτσια (φυσικό, πολυτεχνείο) έχουν ένα σεμνό ωραίο βάψιμο και είναι πολύ πιο γήινες.

Αυτό μπορεί να το διαπιστώσει ο καθένας.

Νομίζω ότι είναι κοινώς αποδεκτό πως οι γυναίκες σχολιάζουν την εμφάνιση άλλων γυναικών περισσότερο από ότι οι άνδρες άλλων ανδρών,αν και συμβαίνουν και τα δυο.Λογικό βρίσκω σε έναν χώρο με πολλές ομόφυλες της,μια γυναίκα να νιώθει την ανάγκη να ξέρει πως δεν είναι η λιγότερο επιθυμητή.Αντίθετα,σε τμήματα όπως τα πολυτεχνιακά,τις γυναίκες τις αρπάζουν μόλις μπαίνουν,και βλέπουν εξ αρχής πως τις προσέχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή:
Το θέμα θα παραμείνει κλειστό για μία ημέρα ώστε να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα.

Η Ομάδα Διαχείρισης θα ήθελε να υπενθυμίσει ότι απαγορεύονται αυστηρά οι κάθε μορφής προσωπικές επιθέσεις. Οι όποιες προσωπικές αντιπαραθέσεις θα πρέπει να γίνονται σε κόσμιο επίπεδο, και σε ήπιο τόνο, ώστε να μην προσβάλλεται ο συνομιλητής.

Το φόρουμ είναι μεν χώρος ελεύθερης έκφρασης αλλά είναι αναγκαίος ο σεβασμός των συνομιλητών μας και η προσπάθεια δημιουργίας και διατήρησης ενός ήρεμου κλίματος, ώστε να μπορεί να επιτευχθεί ουσιαστικός διάλογος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή:
Το θέμα άνοιξε. Συγκεκριμένα για την εμφάνιση/ντύσιμο στο σχολείο, δείτε αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
δεν χρειάζεται να πας σε κλαμπ να τα δεις...
άνοιξε τα μάτια σου και δες τα ημίγυμνα 15χρονα στο δρόμο, στο σχολείο,..που ζητάνε..άραγε τι; :hmm:
Δικαιωμά τους το τι κάνουν έξω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

shooteras

Νεοφερμένος

Ο shooteras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καταρχάς ας πάρουμε τα πράγματα απτην αρχή.Το ότι οι 15χρονες γαμ..... στα κλαμπ ή οπουδήποτε αλλού είναι γεγονός και όποιος μιλάει για μισογυνισμό εφελοτυφλεί..Για να το πετύχουν αυτό και φυσικά ντύνονται προκλητικά,γιατί θέλουν να ξεχωρίζουν απτις υπόλοιπες και να μας δίνουν την εντύπωση ότι είναι οι ομορφότερες!Το τι κάνουμε εμείς ως αγόρια είναι θέμα που ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά,αλλά σίγουρα κανείς δεν θέλει να βλέπει την κοπέλα του να κάνει τα ίδια.Πάντως το ερώτημα είναι ένα:υπάρχει άνδρας που να μην κοιτάξει μια γυναίκα που έχει ντυθεί προκλητικά και να αδιαφορήσει;Δεν νομίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το οτι οι 15χρονες γαμιουνται στα κλαμπ και στα σχολεια δειχνει ενα κενο που θελουν να το γεμισουν με γαμησια σε τουαλετες, προκλητικα ρουχα => προσοχη των αγοριων , φωτογραφιες σε site κοινωνικης δικτυωσης aka Facebook, Tweeter etc. Ολο αυτο δειχνει μια ταση ηθικης καταπτωσης και στην εποχη που ζουμε .Γιατι ομως συμβαινει αυτο ? Προσωπικα θελω να πιστευω πως αυτο συμβαινει λογω λανθασμενων προτυπων που προβαλονται απο τα ΜΜΕ και πιπιλουν τον εγκεφαλο και καινε τα λιγοστα εγκεφαλικα κυτταρα που μας εχουν απομεινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Κοιτα το να λες μια κοπελα πορ***ιο μονο και μονο γιατι ντυθηκε σεξι (ή και προκλητικα αμα θες) ειναι απαραδεκτο καταρχας.

Λοιπον οταν καποια κοπελα (αναφερομαι εκει γιατι το θεμα ξεκινησε με αφορμη αυτες) βρισκετε σε αναζητηση συντροφου ειτε μονιμου ειτε για μια νυχτα καπως πρεπει να το ''δειξει''. λοιπον αυτο θα το κανει ή φερνοντας τα 15 μαστερ και τα 3 μεταδιδακτορικα της στο κλαμπ ή οπου αλλου ειναι ή επιδυκνειοντας το σωμα της. Στο ανθρωπινο σωμα υπαρχουν διαφορες ερωτογενεις περιοχες οπως πχ το στηθος και οι γλουτοι. Σε αυτα θα επικεντρωθει το ενδιαφερον του αρσενικου. Τωρα θα μου πεις καποιες εχουν σχεση απλα το κανουν για το αγορι τους αυτο (ασε που και ο αντρα πιστευω οτι νοιωθει λιγο καλα αμα ξερει οτι οι αλλοι θαυμαζουν το ταιρι του).

Προσωπικα δεν εχω δει οσες φορες εχω παει σε κλαμπ κοσμο να κανει σεξ στις τουαλετες. και ποτε δεμ εχω δει 15χρονα. και σε σχολεια στον τοπο που εμενα δεν ακουγετε γενικα κατι.

Για να κλεισω τι μας νοιαζει εμας αμα ντυνετε η αλλη σεξι (ή και προκλητικα αμα θες). αμα χαλαει σε καποιον την αισθητικη απλα να αλλαξει καθισμα ή μαγαζι και να παει στο κλαμπ ''Το Μοναστηρι""
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Το οτι οι 15χρονες γαμιουνται στα κλαμπ και στα σχολεια δειχνει ενα κενο που θελουν να το γεμισουν με γαμησια σε τουαλετες, προκλητικα ρουχα => προσοχη των αγοριων , φωτογραφιες σε site κοινωνικης δικτυωσης aka Facebook, Tweeter etc. Ολο αυτο δειχνει μια ταση ηθικης καταπτωσης και στην εποχη που ζουμε .Γιατι ομως συμβαινει αυτο ? Προσωπικα θελω να πιστευω πως αυτο συμβαινει λογω λανθασμενων προτυπων που προβαλονται απο τα ΜΜΕ και πιπιλουν τον εγκεφαλο και καινε τα λιγοστα εγκεφαλικα κυτταρα που μας εχουν απομεινει.
Mιά ερώτηση για να καταλάβω την άποψη.Όλα αυτά είναι κατακριτέα...οπότε υποθέτω και'συ δε θα μπορούσες να διανοηθείς να κάνεις κάτι τέτοιο,amirite?
Ηθική κατάπτωση δεν πιστεύω πως υπάρχει,γιατί η "γνήσια" ηθική(και όχι η υποκρισία του στυλ"τι θα πει ο κόσμος?") είναι προιόν παιδείας.Ε,δε νομίζω πως η παιδεία των Ελλήνων το 40' ήταν σε καλύτερη μοίρα απ'οτι σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Το οτι οι 15χρονες γαμιουνται στα κλαμπ και στα σχολεια δειχνει ενα κενο που θελουν να το γεμισουν με γαμησια σε τουαλετες, προκλητικα ρουχα => προσοχη των αγοριων , φωτογραφιες σε site κοινωνικης δικτυωσης aka Facebook, Tweeter etc. Ολο αυτο δειχνει μια ταση ηθικης καταπτωσης και στην εποχη που ζουμε .Γιατι ομως συμβαινει αυτο ? Προσωπικα θελω να πιστευω πως αυτο συμβαινει λογω λανθασμενων προτυπων που προβαλονται απο τα ΜΜΕ και πιπιλουν τον εγκεφαλο και καινε τα λιγοστα εγκεφαλικα κυτταρα που μας εχουν απομεινει.
Επαναλαμβανω δικαιωμα τους να εκφρασουν τα θελω τους..Αμα θελουν να τον φανε (τον πουλοπουλο) και το λενε κιολας καλα κανουν.Αμα αυτο τις ευχαριστει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως πολλες το εχουν παρακανει! Καθε φορα που κατεβαινω στο κεντρο της Πατρας, ιδιαιτερα τους καλοκαιρινους μηνες, θα δω πολλες γυναικες γδυτες! Εγω σαν γυναικα πιστευω πως αυτες πουλανε το κορμι τους και αυτο ντροπιαζει το ειδος μας και μας κανει να φαινομαστε κατωτερες καθως γινομαστε τα υποχειρια των ανδρων! Ακομα και στις διαφημισεις, οταν πχ διαφημιζουν ενα αυτοκινητο, τις πιο πολλες φορες παρουσιαζεται και μια γυναικα γδυτη ωστε να ελκυει τα βλεματα των ανδρων! Α και κατι ακομα, ειναι ντροπη να περνας μπροστα απο ενα περιπτερο και να βλεπεις το γυναικειο γυμνο σωμα στα πρωτοσελιδα των περιοδικων! Δηλαδη ΕΛΕΟΣ!
Και μην βιαστει καποιος να πει, αν δεν θελω να μην βλεπω, γιατι στο δρομο ολων των ανθρωπων τα ματια παιζουν κοιταζοντας δεξια και αριστερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Και μην βιαστει καποιος να πει, αν δεν θελω να μην βλεπω, γιατι στο δρομο ολων των ανθρωπων τα ματια παιζουν κοιταζοντας δεξια και αριστερα!!!

είναι κακό να κοιτάζουν δεξιά και αριστερά τα μάτια;
δηλ., να περπατάμε με άδειο βλέμμα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top